Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G4ga


G4ga
őstag

Tényleg ennyire szükség van ezekre a remastered kiadásokra?
Vagy ennyire ötlettelen a játékipar?
Gondolom ezeket is teli áron vágjak majd az emberekhez... Vicc!

Annak idején ezeket HD Pack ként ingyeee lehet tölteni.
Eddig a RE2-nél mondtam azt, hogy azta k**va ez igen, megérte. De egy COD-nal?
Lehet konzolon ez akkora nagy szám csak? Van ott erre igény?

(#2) Ken Levine válasza G4ga (#1) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Mivel normális CoD-ot (részemről persze) nem tudnak csinálni már hosszú idő óta én örülök egy klasszikus újrakiadásának. Remélem nem kell kötelezően megvenni mellé a legújabb részt, mint anno a CoD 4 remasternél.
Egyébként a CoD 4 Remaster valójában remake volt, sokkal több mint puszta HD pakk. Kissé fogalom zavarban van néha az ipar is. :)

(#3) G4ga válasza Ken Levine (#2) üzenetére


G4ga
őstag

Tehát ennyire nincs eredeti ötlet akkor!
Ebből én speciel örülök, mert nem kell új játékokra költenem.
Van mivel így is játszani! Csak idő nincs rá.
Akkor így már értem!
Köszönöm a magyarázatot! :R

(#4) Dvix


Dvix
senior tag

Ennél is majd kiveszik az eredeti multi mappok egy részét és odaadját neked DLC-ként mint ahogy az első remasterrel tették :) :K

(#5) oriic válasza Dvix (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eselyes h multi nem jon, a kampanyt majd adjak az idei COD melle.

Live-Die-Respawn

(#6) Dvix válasza oriic (#5) üzenetére


Dvix
senior tag

igen. igen :K

(#7) Ken Levine válasza oriic (#5) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Ne viccelj, miért maradna ki a multi?

(#8) oriic válasza Ken Levine (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a legutobbi pletyka.

Live-Die-Respawn

(#9) Dilikutya válasza Ken Levine (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Attól eltekintve, hogy csúnya fakó sötét lett, miben jobb még az új verzió? Ez nagyon nem remake. Remake a Resident Evil 2, az egy kompletten újraírt program, ez nem. Textúrák, effektek javítottak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) batman91 válasza Dilikutya (#9) üzenetére


batman91
őstag

Nagyon nem igaz amit mondasz. Játszottál egyáltalán vele? Én is csak azért vettem meg, mert a CoD 4 nagy kedvencem volt, aztán kíváncsi lettem rá mit hoztak ki belőle. Szinte teljesen átalakult a játék. Megmaradt az alap, de újraírták rá az egészet. Szerintem bőven több volt mint remastered, ez inkább már remake. Amúgy meg az új részek remastered verzió szerintem tök fölöslegesek. A mai napig megállják a helyüket. Inkább valamelyik régi részét újítanák fel.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Üzletnek jó, készül egy kampány nélküli, de azért teljes árú CoD rész, oké. Készül mellé egy remastered, hogy minimális munkával legyen valami kampány, de mivel ugye ez már " másik " játék, ezért lehet drágábban adni azt a verziót amelyikhez adják mint a simát. :D

És máris elérték, hogy jóformán a kampányért fizetnek extra pénzt, ami már amúgy is régi kampány újracsomagolva. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) oriic válasza laceszgamer (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz kampány mód külön az idei részben. Az mellé jön elvileg az MW2 Remastered kampánya. (Meg pletykák szerint a 3. rész kampánya)

Live-Die-Respawn

(#13) laceszgamer válasza oriic (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát akkor egy fél hangyányival kevésbé pénzéhesek, de azért még mindig azok. Jó, oké az MW1 sem ment máshogy de ilyen felújításokat amúgy sok esetben ingyen adnak az eredeti tulajoknak, max azoknak fizetős akiknek amúgy nincs meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) Ken Levine válasza oriic (#12) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Közel sem multizok annyit mint a PS3/X360 korszakban, de fájó pont lenne ha kimaradna a MW2 multija amit imádtam. Ha viszont a MW3 kampányát is odacsapják akkor megbocsájtok.

(#15) laceszgamer válasza Ken Levine (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igazából az MW2 multija máig tolható, már ha abból indulok ki, hogy még PC-n is van játékos, igaz ebből már sok a csaló stb, de konzolokon mindig többen szoktak maradni, szóval ott szinte biztos lehet még rendesen is tolni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) Dizson válasza G4ga (#1) üzenetére


Dizson
tag

Hihetetlen hogy még mindig facsarják ezt a cod szériát és vannak akik ezt megveszik, persze főleg a konzolosok, de ők a fifát is megveszik minden évbe.

Sajnos igen, nagy szám, mivel minimális költségbefektetéssel és fejlesztéssel hatalmas profitokat kaszálnak. Ne várja az ember, hogy Resident Evil 2 szintű remastered lesz ez, szimplán rápakolnak pár felfrissített textúrát aztán mehet is a piacra teljes áron.

Egyébként CoD4 remastered is elég nagy bukás volt a szememben.

[ Szerkesztve ]

(#17) Deck válasza Dizson (#16) üzenetére


Deck
titán

Én szeretek COD-ozni. A vh-s részek egyáltalán nem érdekeltek a BO3-at élvezem. A Resident Evil 2 Remastered meg semennyire se érdekel.

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.