Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) - = Zk = - válasza GodGamer5 (#50) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mérget ne vegyél rá ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#52) kwzatz válasza GodGamer5 (#50) üzenetére


kwzatz
őstag

Legyen, ha te ettől alszol jobban... :D

[ Szerkesztve ]

(#53) Carlos Padre válasza oriic (#49) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont ez a rész a leghihetetlenebb az egészben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#54) Wesder válasza Carlos Padre (#53) üzenetére


Wesder
félisten

Sajàt boltot nyitna a Sony? Az ötlet jó, sőt tàmogatom, de akkor meg a PC-sek fognak nyígni hogy ménemSteam? :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55) oriic válasza Carlos Padre (#53) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért, hova jönne? GOG-ra? Battle.net-re? :U Max Sony-nak lesz saját kliense, de erre minimális esély látok.

Live-Die-Respawn

(#56) hombre[EU] válasza oriic (#55) üzenetére


hombre[EU]
veterán

MS Store :) ezek ketten összeborulnak és csak rajtuk keresztül lehet majd a jövōben játékot venni :D a steam megmarad a kínaiaknak

Life, Uh, Finds A Way

(#57) kwzatz válasza hombre[EU] (#56) üzenetére


kwzatz
őstag

Félreértettelek. Törölhető is akár.

[ Szerkesztve ]

(#58) Wesder válasza hombre[EU] (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Az lenne a nagy összeborulàs, ha közösen gyàrtanànak 1 konzolt, amiből 50-50 részesednek, így csak a minőségi jàtékokkal tudnànak extra profitot elérni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#59) oriic válasza Wesder (#58) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy konzol, nincs konkurencia, és adják 1000 dollárért. Jó lenne ez nekünk? Nagyon nem. Versenytársak nélkül akármennyit kérhetnének a konzolért.

Live-Die-Respawn

(#60) hombre[EU] válasza oriic (#59) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem adnák drágábban. Nekik az a fontos,hogy minél több gép legyen a világban amire vásárolnak. Ha tehetnék ingyen adnák :D a softwarek ára, na az más tészta

Life, Uh, Finds A Way

(#61) XuChi válasza hombre[EU] (#60) üzenetére


XuChi
addikt

Már most is van 100-150€-s játék. Lassan egy új megjelenés 30-50k HUF lesz :W

(#62) exedoc


exedoc
senior tag

Úristen. Hunvan. Jöjjön már. Epic Store-on jöhet. Amúgyis nem győzöm nyúzni az Unreal Engine-t. :DD :C

(#63) Wesder válasza XuChi (#61) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik az a 100-150€ jàték?
Gondolom az nem zavar hogy sokàig 60$€ volt a jàtékok àra, ami itthon 18k volt. Most emelték 70€/21k huf-ra. US maradt 60$.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#64) Hopkins95 válasza Wesder (#58) üzenetére


Hopkins95
addikt

1 konzol? Szerinted ez mennyire működne? :U Erre szokták azt mondani, hogy közös lónak túrós a háta. A 3rd party játékokon az online Storeból meg hogyan odztoznának, 50-50? Szerintem a Sonynak ez nem érné meg...meg a másik, konkurencia nélkül annyit kérnek akkor a konzolért, amennyit nem szégyellnek. Vagy mellé meg bevezetnének egy olcsó streamelős modellt. Biztos kell ez nekünk?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#65) Wesder válasza Hopkins95 (#64) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondtam hogy jó ötlet, hanem hogy ez lenne az igazi összeborulàs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66) Hopkins95 válasza Wesder (#65) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ja jó, már megijedtem hogy te ezt támogatnád, akkor félreértettük egymást. :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#67) Carlos Padre válasza Wesder (#54) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+ oriic, PS Now-ban mint letölthető játék el tudom képzelni, amit aztán szépen követnek más játékok is. Ez a steam annyira hihetetlen nekem, nem logikus.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#68) Wesder válasza Carlos Padre (#67) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt akkor a Now kliens lenne maga a bolt. Van benne logika.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Miert jön a HZD PC-re is?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#70) Archttila


Archttila
veterán

Ez egy remek hír :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#71) kwzatz válasza Carlos Padre (#67) üzenetére


kwzatz
őstag

"Ez a steam annyira hihetetlen nekem, nem logikus."
Nem logikus a legnépszerűbb kliensben megjelentetni a játékukat? Ha saját kliensben árulnák, akkor ugye vagy csak ott, vagy max. 1 hónap exkluzivitással tehetnék, később a Steam már azt mondhatja, hogy köszönjük, akkor áruld csak ott tovább, ide nem kell.

Szerintem számolgatnak ők erősen, meg van már infó arról a nagyobb cégeknek, hogy általánosságban mennyire jön be PC-n ez az exkluzivitás/saját store buli, mennyivel alacsonyabbak az eladások, aztán ezt összevetik azzal, hogy mennyit buknak azon, hogy a Steam leveszi a részesedését. Mellé ott van az a lehetőség is, hogy az első ilyen játéknál nem akarnak kísérletezni/találgatni, hogy "vajon azért nem vették, mert nem jelent meg Steamen, vagy amúgy is csak ennyi lenne a PC-s tábor kereslete?", először megnézik úgy, hogy minden nagyobb áruházban elérhető.

(#72) Wesder válasza kwzatz (#71) üzenetére


Wesder
félisten

Steam nélkül is sikeres lenne. Túlértékelt szutyok lett a Steam. Jó dolgukban màr azt sem tudjàk a PC felhasznàlók hogy miért nyígjanak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#73) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nagy bevételű cégeknek kedvezményt ad a Steam, az EA sem úgy tért vissza, hogy 30%ot fizet. Sony simán kialkudhat valamit ahogy már megéri.

/s

(#74) Wesder válasza Carlos Padre (#69) üzenetére


Wesder
félisten

Vagyis?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) oriic válasza Carlos Padre (#67) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a PS Now csak akkor működne, ha globálisan minden országban elérhető lenne. Szóval ez felejtős. (Nem hinném, hogy a Sony mint IP tulaj bizonyos régióknak elérhetetlenné tenné a játékot, mégpedig a PS Now mint szolgáltatás nem érhető el mindenhol. A kiskapus elérést meg hagyjuk, az nem ugyanaz)

Én a Quantic Dream játékok miatt azt mondom, hogy Epic Store-os lesz, de nagyobb eséllyel megkapjuk Steamre is. Utóbbi amúgy is komolyabb kedvezményekkel is megdobhatja a Sony-t, így win-win helyzet lenne.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76) Hopkins95 válasza Wesder (#72) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nana, azért ne felejtsük el, hogy az EA is visszatért a Steamre és nagy siker is lett az új Star Wars játékuk. Sőt, ha megnéznék a statisztikát hova vették meg többen, biztos a Steam jönne ki győztesen az Originnal szemben. Én is oda fogom amúgy megvenni, utóbbi időben hanyagolom az EA Origint, főleg azóta, hogy 1 egész hónapba tellett, mire megkaptam az ingyenes EA Accessom(ha ennyi időbe telik egy ilyen egyszerű dolog, akkor az a kliens annyit is ér).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#77) Wesder válasza oriic (#75) üzenetére


Wesder
félisten

A QD-t nem vette meg a Tencent? Nekik meg elég nagy részesedésük van az Epic-ben nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78) Wesder válasza Hopkins95 (#76) üzenetére


Wesder
félisten

Pff... De az egy EA, nem Sony...:C
Összeraktak egy oké SW jàtékot, amiből évek óta hiàny van, és emiatt a fanok ràrepültek. Még szép hogy nagyot ment.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79) oriic válasza Wesder (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Független cég, csak volt egy három játékra szóló szerződésük a Sony-val. Lehet nem volt jó ötlet felhozni pont őket, mert nem belsős studió mint a Guerilla Games.

Nyilván találgatunk csak, de tippre néhány héten belül megjön a hivatalos bejelentés is.

Mondjuk ha a Predator: Hunting Grounds játékot vesszük példának, akkor az Epic Store-ba jön és annak a PC-s kiadásáért is ugyanúgy a Sony felel.

Live-Die-Respawn

(#80) Wesder válasza oriic (#79) üzenetére


Wesder
félisten

Azt tudom hogy 3 jàtékra volt szerződésük a Sony-val, csak olvastam/hallottam valahol hogy a Tencent megvette őket nem sokkal azutàn hogy lejàrt a szerződés. Akkor ez téves info.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#81) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

úgy fest hogy a Last of Us Part II is jön PC-re [link]

/s

(#82) Wesder válasza wjbhbdux (#81) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem kamu.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#83) oriic válasza wjbhbdux (#81) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sok esélyt látok erre. Esetleg valami multiplatform játék is készül náluk.

Live-Die-Respawn

(#84) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#81) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Talán elōször az elsō részt kellene portolni ;) utána majd egyszer a másodikat, ha eladták a ps4 és ps5 verziókat is a konzolokra

Life, Uh, Finds A Way

(#85) oriic válasza oriic (#83) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ma jött ki egy ilyen pletyka is:

-TLOU: Factions will be revealed, coming to PS4, PS5 and PC these holidays. It is a multiplayer only title made to replace the "Factions" mode of the original TLOU. It features an open world similar to games like DayZ, but with the love and care that you can expect expect from a team like ND.

Live-Die-Respawn

(#86) Wesder válasza oriic (#85) üzenetére


Wesder
félisten

Értem a logikát, miért nem adjàk ki boxra, de onnantól kezdve hogy ott a PC, kicsit sajàt làbon lövésnek érzem a dolgot. Mindenesetre ők tudjàk mit csinàlnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87) Hopkins95 válasza Wesder (#78) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én csak arra mondom, hogy ez EA aztán nagyon megfogja a pénzt, ha arról van szó, de ha nekik is megérte felrakni a Steamre, akkor a Sonynak meg pláne. Ezzel arra is akarok utalni, hogy nem olyan egyszerű ám normális áruházat csinálni. Ha olvasod néha az EA játékok topikjait, akkor látod, hogy mindig van vele valamiféle probléma vagy pl. Battlefieldben nem volt ott a kick player opció a squadnál, csak miután repairt nyomott a játékra az illető. Vagy ott van a Rockstar launcher csúfos startja is, amely gyakran sokaknak összeomlott error üzenettel. Még az Epicnek sem olyan jó az áruháza mint a Steamnek, bár lassan azért haladnak vele. Szóval egy normális klienst nem 2 nap összedobni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#88) kwzatz válasza Wesder (#72) üzenetére


kwzatz
őstag

"Steam nélkül is sikeres lenne. Túlértékelt szutyok lett a Steam."
Ezt a két dolgot rakd már össze magadban. Konkrétan leírod, hogy túlértékelt, amiből már következik a nagyobb érdeklődés, gyakorlatilag magában foglalja, hogy miért érdemes ott árulni. :D
A cégeket meg nem az érdekli, hogy "sikeres" vagy sem, hanem hogy mennyire. Van két (több) lehetőség, mindegyikhez kötődik a végén egy szám. Megnézik melyiknél lesz nagy valószínűséggel ez a szám nagyobb, és azt választják. Ilyen egyszerű. Ahogy wjbhbdux írta, esélyes, hogy meg tudnának állapodni kedvezőbb feltételekben, főleg ha több játékra terveznek.

(#89) Carlos Padre válasza oriic (#75) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudunk semmit azon kívül, hogy megjelenik PC-re is. Egyelőre csak ők tudják milyen stratégiát folytatnak. Nem muszáj nekik elérhetővé tenni PC-n ha a ps nowt akarják kicsit megtolni vele a gp ellenében. Ugyanakkor lássuk be így a generáció végén már semmi pénzt nem termel, PC-re kiadni új bevételi forrás és extra hájp a ps5-nek is egyben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#90) -FLY-> válasza Carlos Padre (#89) üzenetére


-FLY->
őstag

Hol lehet olyat olvasni, hogy megjelenik pc-re? Csak feltételes, külsős cikkeket találtam.

(#91) wjbhbdux válasza -FLY-> (#90) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincs még hivatalosan bejelentve.

/s

(#92) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Amazon feltette a windows változat előrendelést [link] :C

/s

(#93) oriic válasza wjbhbdux (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 nap múlva születésnapos lesz, esélyes a bejelentés.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.