Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerry311


jerry311
nagyúr

Valaki magyarázza el, hogy ez mitől olyan különleges, hogy 800-ért is viszik mint a cukrot, de tippelem a kampány utáni 1600 dolláros áron is lesz rá vevő.

(#2) rottenbull válasza jerry311 (#1) üzenetére


rottenbull
senior tag

Errol inkabb kerdezd meg az impresszionalizmus rajongoit. Bar, ha a video alapjan sem kerultel kozelebb, akkor lehet inkabb engedd el, az o valaszukat sem fogod elfogadni.

(#3) jerry311 válasza rottenbull (#2) üzenetére


jerry311
nagyúr

Csak műszaki alapon kérdeztem. Hogy egy márka mennyit ér vagy mennyit hajlandók fizetni érte az más kérdés. Van benne X darab lencse, 12 lamella az íriszben, valami mechanika az előbbi két rendszer mozgatásához és kész. Nincs benne autófókusz, nincs benne gépi rekesz állítás, nyilván a célközönségnek nincs is rá szüksége, csak azt akartam jelezni, hogy elektronikailag nulla dolguk volt. Egy teljesen mechanikus szerkezetet raknak össze. Oké, lencsét, főleg jó lencsét gyártani nem olcsó, de azért ennyiért akár sokkal több jó minőségű lencsét szerelnek 1 objektívbe más gyártók.

(#4) #16939776 válasza jerry311 (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ennek nem műszaki okai vannak, lehet műszakilag, kényelmileg sokkal jobbat készíteni, de nem biztos hogy a műszaki tartalomtól lesz: Folyamatos, széles mosoly az arcodon, mert az kerül ezen ennyibe.

(#5) madgie


madgie
titán

Mókusvakkantás aztán tényleg van a reklámban is, 12 lamellás AR réteges blendék (AR réteg a fémre?), Schott üveglencsék, médindzsörmeni, miközben a komplett Trioplan hatás az optikai felépítés egyszerűségén és a rétegezés korszerűtlen mivoltán alapul. A blende meg csak dísznek van ezekben, ki akar egy 35/2.8-at egyáltalán rekeszelni, ha Trioplanról van szó?

De legalább van színesben is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) jerry311 válasza #16939776 (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Van obim, amitől folyamatos, széles mosoly van az arcomon, de az nem került ennyibe.

(#7) rottenbull válasza jerry311 (#3) üzenetére


rottenbull
senior tag

Muszaki alapon nezve semmi sem eri meg az árát.

(#8) madgie válasza rottenbull (#7) üzenetére


madgie
titán

De basszus, a Trioplan sose volt hi precision german quality, az két plánkonvex meg egy bikonkáv lencse oszcsók. Szépen lecsillan a széleken, a vignettának hála macskaszemezik is egyet a bokeh, a kezdetleges AR réteg meg rásegített az álomszerű képére.

Tíz évvel ezelőtt párezer forintért lehetett egy-egy darabot kukázni használtan.

Megvan a maga fílingje, akármilyen hülyén hangzik is ez a szó, amúgy meg nagyjából a velocipédhez tudnám hasonlítani. Szép, meg jó, meg dizájnos, de hogy mindig ezzel járjon az ember...

[ Szerkesztve ]

(#9) rottenbull válasza madgie (#8) üzenetére


rottenbull
senior tag

En nem is allitottam, hogy ez a megvaltas maga, de lathatoan van piaca. Inkabb valaszolni probaltam.
Az pedig szerintem orok ervenyu, hogy technikai oldalrol nezve minden tulárazott. Minden.
Ezt osszedobtak seperc alatt crowfundingos arcok, nekem ugyan bajom ezzel nincs.
En tuti nem veszek, max, ha oreg trottyos koromban megszedulok es artisan kezmuves papirfotokat kezdek csinalni gazdag nagymuteroknak.

(#10) Akula


Akula
őstag

A titán szín OK, belefér. De a többi :( pfff.
Marketing bullshit az egész. Biztos van célközönsége.

@ fi:zi'k:elődjeihez hasonlóan szintén siekres Kickstarter

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.