Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Hiány pótló termék....

Már lassan egy karácsonyfa is elkulloghat szégyenében, annyi villogó haszontalan ledáradat van egy PC-n

Jelezném: villogó ledekkel díszített HDD még nincs... Azonnal pótolni... legalább 10 RGB ledre van szükség rajt... :DD

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#2) BitiOne válasza SaGaIn (#1) üzenetére


BitiOne
tag

Szerintem még a kábelekre is lehetne ledszalagot aplikálni!!! Az lenne csak aztán a csudijó dolog! :))

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#3) Jarod1 válasza SaGaIn (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

teljesen egyetértek, ez teljesen felesleges,,, remélem a hdd-kbe a lemezek mellé kerül a ledvilágítás ami le lesz zárva: ;]

(#4) kriszpontaz válasza Jarod1 (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Full plexi SSD RGB leddel. Problem Solved.

(#5) Hosssszu válasza BitiOne (#2) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ha vótmá', akkor sorry..
[link]
:DD

[ Szerkesztve ]

(#6) jedis


jedis
senior tag

Tiszta Superman jelet formál ez a logo ! :)

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#7) elithun


elithun
őstag

Na, csakhogy megjelentek. Rendelek is 2x8-at. ;]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) snecy20


snecy20
veterán

Ez most picit ízléstelen lett. :-/

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Vegre, berendelve. :D

(#10) Gdi


Gdi
senior tag

Kellene csinálni egy gyűjtést itt, a leggiccsesebb gép összeállítására, valami "közösségi ph! ledfeszt 2017" név alatt, remekül lecikkezni sok képpel és videóval, majd kisorsolni az adakozók között :)
Akár elrettentésképen.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) hemaka válasza Gdi (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

tessek, RGB sh*t

[ Szerkesztve ]

(#12) AxBattler válasza hemaka (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Aztán majd lőjj pár képet a gépről! :D

Következő konfigomnál tutira rámegyek az RGB-re én is... bár lehet, hogy nem várok addig.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Ilyen fícsörrel tuti sikertermék. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) Pubilol válasza hemaka (#11) üzenetére


Pubilol
tag

Mondjuk a ház előlapja nagyon jó!!

(#15) rii


rii
nagyúr

szánalmas .... szégyen ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16) --ka


--ka
senior tag

A GeIL mindig is hajlamos volt kiszolgálni a "geil" ízlésvilágot. Míg korábban voltak decens és understatement vonalba illeszthető memóriái, ezek mára (DDR4 era) teljesen eltűntek - talán a borda nélküli Pristine, de GeIL borda nélkül?!
Hol vagyunk már ettől?

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#17) cintula187 válasza snecy20 (#8) üzenetére


cintula187
addikt

A legjobb szó.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#18) gianni85


gianni85
veterán

Kíváncsi vagyok melyik gyártó fog először kijönni karácsonyfa alakú számítógépházzal?

(#19) twollah1976


twollah1976
őstag

Már alig várom a géééémer ruhákat beépített RGB LEDdel, stroboszkóppal.

Epilepsziás gémereknél még a mosógépet is meg lehet így spórolni.
Jön a roham be a kádba, víz, mosópor, szennyes ruhák és meg is van a mosás, a villogó fény intenzitásával lehet növelni a mosóhatást.

Komolyra fordítva a szót még hány évnek kell eltelnie, hogy a LEDről lecuppanjanak a gyártók?

Lassan egy nyamvadt normálisabb alaplapot se lehet kapni amin ne lenne számomra teljesen felesleges LED.
Az áruk meg az extra hype miatt az egekben van.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem találom a szavakat. Szememből könnycseppeket pislogok és zúg a fülem.
Hát ezt is megértük, szinkronizálva villognak a memóriák.
Eközben beleszédülök a felismerésbe. Hogyan tudtunk eddig létezni nélküle.

PS:
Hogyan lehetne ebből kijelzőt építeni?
Mit nem adnék egy 1PB kapacitású kijelzőért. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#21) snecy20


snecy20
veterán

Amúgy mi van akkor, ha a megcélzott vásárlói réteg ez esetben a 4 éves óvodások? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Tudjátok mit jelent a Vénusztrofóbia? A szép nőktől való félelem :D szerintem a világ leghülyébb fóbiája, bár van még pár számomra érthetetlen, pl a lufiktól való félelem, vagy a bohócoktól stb stb,ezek mind létező fóbiák! Most így ezt a fórumot végigolvasva felmerült bennem hogy lehet létezik RGB led fóbia, rá is googléztam de nincs :F Pedig lassan ideje lenne hivatalosan is kitalálni rá valami nevet mert az ilyen szintű rgb ellenzők biztos hogy ebben szenvednek! :))

Komolyan lassan már röhejesebb ez mint az android vs iphone topikok :DD
RGB amúgy meg nem azért van hogy úgy nézzen ki a gép mint 1 csillámpóni, hanem hogy mindenki be tudja állítani olyan színre ami neki tetszik, a dobozokon csak azért van szivárvány színnel a kép hogy lehessen látni rgb, de nem úgy kell használni... Én pl 15 éve is amit lehetett kék világítással vettem, de nagyon tetszett a zöld is, de mindenből duplát kellet volna vennem ha szerettem volna mind a 2öt használni, meg úgye mindig átszerelgetni... meg nem is nagyon voltak anno ledes cuccok max ventilátorok fénycsövek, és mindből árultak több féle színnel, most elég csak 1et gyártani és lefedi mindet, akinek meg nem kell a világítás az nem kapcsolja be ilyen egyszerű... 1-2 specifikus terméket főleg kiegészítőket amikből van led nélküli verzió is, pl egéralátét, billenőtüzet, ventilátorok, leszámítva nem is nagyon drágábbak, pl alaplapok semmivel se lettek drágábbak hiába van rajtuk 1000 kikapcsolható led, de még mindig sok led nélküli típus van, memóriából is 100x több led nélküli van, a ledesek is alig drágábbak, most direkt megnéztem az árakat trident Z rgb ramoknál bolttól függően 4-6000 ft a különbség a ledes és led nélküli verziók közt, annyit nekem simán megér, még többet is megérne. A világ legszebb ramja az a trident z rgb, karácsonyra meg is lepem vele magam :) ráadásul ez eleve 1 drága márka, más márkáknál szerintem ekkora különbség sincs max 2000ft . Akinek nem kell pedig vesz simát, vagy másik típust, szóval nem értem ezt a fikát... Én RGB nélkül már nem vennék semmit se!
Minden intel prociba ott az a rohadt IGP amit kb 1 gamer se használ, de beépítik a proci árába, ezért bezzeg senki se lázad... de a led az viszont az ördögtől való.... :W

[ Szerkesztve ]

(#23) davudhunters válasza Nwis86 (#22) üzenetére


davudhunters
csendes tag

Engem ez a ledes őrület arra emlékeztet, hogy régen menő volt az iskolás gyerekek között alsóban a világító ledes cipő. Na már most x év távlatában iszonyú giccsesnek néz ki, és ugyan ez vonatkozik erre a RGB ledes karácsonyfa őrületre. A nagyon fiatal vásárlókat célozzák meg, hogy apu, anyu vegyen neki ilyet, mert így majd a gépház belseje csak úgy f*ssa majd a fényt magából éjszaka.
Van aki kinövi ezt, van aki nem...

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#24) donpeal01 válasza davudhunters (#23) üzenetére


donpeal01
csendes tag

Giccses világító cipő?

Nekem is szuper geil ledes ramjaim vannak, és nem bánom, hogy együtt lélegzik a vízhűtéssel, különben elég ízléstelen lenne.

(#25) trufa12


trufa12
addikt

Most már kezd nekem is undorító lenni ez a túlzott világítás... Karácsony igaz lassan itt van újra de egyszer van egy evben.. bar ugye gondolom kapcsolható....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#26) mepet válasza donpeal01 (#24) üzenetére


mepet
addikt

"Giccses világító cipő?"
Pontosan. Nagyon gáz volt. :D

(#27) akaido válasza mepet (#26) üzenetére


akaido
addikt


Világítást változtatható cipő..."imádom".... :(((

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#28) Hieronymus válasza akaido (#27) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ebbe kellene az RGB.
A mozgás sebességétől változhatna a színe. Áll - piros, rohan - kék. :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#29) Loresz


Loresz
tag

Viszont a GSkillel ellentétben itt végre van a 3200asból 4x4 es változat, ami számomra az egyedüli húzóerő! :)

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.