Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #74018560


#74018560
törölt tag

És mi az a 3. csőcsonk? :U

(#2) scope2007


scope2007
addikt

Tényleg durva , hogy a ventiken nincsen led extra ;] ;]
Ez a kék nekem nagyon nem jön be

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#3) velizare válasza #74018560 (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

talán légtelenítéshez.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) Bird


Bird
addikt

Igen az rgb led baromi hasznos egy vízhűtésnél...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) DonToni


DonToni
aktív tag

Ez is úgy kellett, mint egy falat kenyér... :(((

-Anti-

(#6) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Ocsmány ez a venti.
Nekem semmi bajom a kikapcsolható rgb-vel.

(#7) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Én szeretem a kék szint, pont az a problémám hogy valahogy kihalt a kék a hardverekből, pl 1 alaplap sincs ami kék dizájn lenne :(( De ezek a ventik valahogy mégse tetszenek, sőt kimondottan csúnyák! Az rgb blobk viszont nagyon fasza, ventik is lehetnének rgb-k és akkor olyan szín lenne mindenkik amit szeretne...

Viszont amit nem értek 1 ilyen aio hűtésnél se, hogy miért csunya feketék a csövek, felőlem lehet akármilyen jó, már amennyire 1 kompakt lehet, de akkor se venném meg ha ingyen lenne ilyen fekete csövekkel... Ott volt pl a raijintek triton ami végre átlátszó volt, elő is rendeltem azonnal amint lehetett, boldogan használtam is 1 évig mire tönkrement... most kénytelen vagyok egyedi hűtést építeni hogy átlátszó csöveim legyenek amibe tudok uv aktív folyadékot tölteni és persze ami lehet az meg rgb, a blokkot és a csatlakozókat már meg is vettem, karácsonyra meg is lesz hozzá minden, de szívesen vennék 1 ilyen kompaktot is ha lenne olyan ami átlátszó és minden rgb rajta!

[ Szerkesztve ]

(#8) gcsaba70


gcsaba70
csendes tag

Annyira kompakt, hogy szivattyú sincs benne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.