Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Jöhet, de ezt se felejtsék el: [link] #2: New Swappable Tips with Brush Option for Artists

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

A technológia és a felhasználási módok jól hangzanak, de nem igazán értem, hogy mi a haszna annak, hogy ezt a tollba építik be. Tehát miért jobb ez így egybeépítve, mint hogy ha egy külön eszköz lenne. Abszolút nem vagyok kreatív ember, sosem rajzolok és még csak eszembe se jutott soha, hogy színmintát vegyek valamiről, szóval ez teljes mértékben érdeklődés, nem kötekedés. :N

(#3) nozs23


nozs23
addikt

Ez most kicsit off, csak a meg nem valósult szabadalmakról jutott eszembe.
Úgy rémlik, hogy egyszer levédették azt is, hogy rajztábla funkciót kap a Macbook touchpad. Na az nekem iszonyat jól jönne. Nem szeretem hurcolgatni a Wacomot, tölteni, vagy kábelre rákötni. Nyűg.
És még egy Apple Pencilt is rám tudnának sózni. Nem értem miért nem lépték meg. A tapipadjuk mérete már alkalmas hozzá (egy bizonyos felhasználásig).

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez egy olyan rétegfunkció amit a felhasználók alig 1% használna. (Szerintem nagyon nagyvonalú voltam.) Kétlem, hogy értelme van beletenni.
Jócskán megdrágítja a kamerás cerka a gyártmányt.

Gugli boltban is van olyan jó pár alkalmazás, ami a mobil kameráján keresztül le tud venni színkódokat. Kíváncsi lennék rá, hogy egy távlati képen mit tudna a cerka. Melyik pont? Milyen felület?
Azok az alkalmazások nem csak élőképek, hanem más képek egyes részterületeit, pontjait is képesek elemezni - tehát értelmetlen lenne szerintem ez így.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Giovan! válasza Polarstar (#4) üzenetére


Giovan!
addikt

Gyárthatnak több fajta ceruzát is, mondjuk sima Pencil és Pencil Pro néven, és csak az veszi meg a drágábbikat (amiben benne lesz ez a “színolvasó”), akinek szüksége van rá.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#6) NGA


NGA
addikt

Csak nekem tűnik olyannak, hogy ezmávót? (igaz, itt papírra írna, de a lényegen nem változtat). 2010-ben már megjelent az elképzelés.
[link]
Jinsun Park Color Picker Pen – Draw your imagination - NdimensionZ

Ezt meg kapni is lehet:
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.