Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Velencebe ugorjatok at ha mar ott vagytok. Nincs messze es jo kis elmeny ott setalgatni! :)

(#2) sziku69 válasza Lauda (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Tervbe van véve. :) Én már voltam ott. A párom még nem. Tudom ott fizetni kell a parkolásért. A hajójegy nem tudom már mennyi volt.

(#3) Lauda válasza sziku69 (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Persze fizetni kell erte, a tronchettoban leteszed a kocsit es a 2-es vaporettoval a grand canalon 7 euro a jegy a szent mar terig es 7 euro vissza is termeszetesen. ;)

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Vááárj Bibione-ba megyek én is. Az összes pálmafát ismerem. Bár 10 éve voltam ott utoljára, azóta változhatott. Lehet Ti voltatok a Tivoliban a mellettünk levő lakosok :P

Lignano Sabia Doro-t ki ne hagyjátok!

(#5) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Az alapján amit az Olasz főnök mesélt a közlekedésről, inkább messze elkerülöm. Na de a spanyolok, közlekedés normális, na meg az a gyönyörű tengerpart.... :B ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) sziku69 válasza Lauda (#3) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi. Ez egy hasznos infó. 10 éve a parton, a hajóállomásnál parkoltunk, és onnan hajókáztunk be. Ez talán olcsóbb megoldás. (már amit Te írtál) :)

Senki másnak ötlet? Ilyen kevesen nyaraltak Olaszországban? :W

(#7) sziku69 válasza KaiotEch (#4) üzenetére


sziku69
senior tag

Akkor lehet még találkozunk. :) Csak köszönj majd rám :D

Klaus Duran
Azt tudom, hogy az autopályák drágák. Az olaszok pedig türelmetlenül vezetnek állítólag.
Spanyolország messze van :(

[ Szerkesztve ]

(#8) Shamy


Shamy
tag

Lignano szép hely, bár az Olasz kisvárosok style-hoz köze nincs. Masszívan strandváros. Éttermekben külön kell kérni a parmezám sajtot, nem teszik ki alapból, de nyugodtan kérd ki.
Partot ápolják minden reggel, ingyen wc, zuhany van, a napozóágy 8 e per nap....

Mi most jöttünk olaszból, voltunk parton is ismét, de a dolomitok számomra az ász. Álltam délben hegycsúcson (3300m), este pedig tengerben Lignanoban, de az elöbbi hely 100x szebb, jobb, nyugodtabb. :)
Cortina Dampezo-t is ajánlom. Szép kis hely. :)

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#9) sziku69 válasza Shamy (#8) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi az infót. Úgy tudom Lignanoban van szabad strand. Ez igaz? Napozóágyat gondolom ott valahol kell kibérelni.

Amúgy a Guliverland miatt mennénk leginkább oda. A gyerek kedvéért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.