Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sziku69 válasza greenity (#50) üzenetére


sziku69
senior tag

Feri nem tehetett mást, és belement az alkuba.

Vakegérke merre vagy?

(#52) greenity válasza sziku69 (#51) üzenetére


greenity
aktív tag

Megvárta a vonatot és imádkozott, hogy a BKV miatt nem késik el.

tényleg, merre tetszel lenni?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#53) sziku69 válasza greenity (#52) üzenetére


sziku69
senior tag

A vonaton átgondolta az éppen nem irigylésre méltó helyzetét, és elhatározta, hogy a pénzből, amit keres, küld majd édesanyjának is.

Vakegérke elment sörözni, a melegre való tekintettel :D

[ Szerkesztve ]

(#54) greenity válasza sziku69 (#53) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez egy kicsit megnyugtatta a lelkét, egy kicsit el is szunyókált.

A sörrel én is kiegyeznék :) helyette van fagyasztott joghurt :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#55) sziku69 válasza greenity (#54) üzenetére


sziku69
senior tag

Hirtelen ébredt fel, a Keleti környékén járt már a vonat.

Fagyasztott joghurt? Az is jó lehet akár :D De most egy hideg sörért nem cserélném el.

(#56) greenity válasza sziku69 (#55) üzenetére


greenity
aktív tag

Gyorsan összekapta magát és átgondolta, hogyan tovább.

Aham, hát nálunk nem dívik a sör családi körben, max a gyümölcsös változatok. Tegnap cherry-set ittunk igaz az 4.5 %os volt :) Pécsen szoktam a fiúkkal sörözni, most hogy újra lehet :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#57) Vakegérke válasza greenity (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Órájára nézve megállapította, hogy nincs sok ideje, taxival kell, hogy menjen a meghallgatásra.

Mit nem adnék egy hideg paradicsomléért... Nincs, lusta vagyok venni, és nem hűlne le egyhamar.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) greenity válasza Vakegérke (#57) üzenetére


greenity
aktív tag

Leszállt, keresett egy taxit, de pechére épp elment mindegyik a placcról.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#59) V.Stryker válasza greenity (#58) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vidéki emberként, egyszer járt csak a fővárosban, még gyerekkorában, az iskolai kirándulás alkalmával.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#60) sziku69 válasza V.Stryker (#59) üzenetére


sziku69
senior tag

Kissé elveszve érezte magát emiatt, de új életet akart kezdeni, és ezért a város idegensége most, nem igazán zavarta.

(#61) greenity válasza sziku69 (#60) üzenetére


greenity
aktív tag

Nagy nehezen odaért a meghallgatásra időben, úgy érezte most, jön a neheze.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#62) sziku69 válasza greenity (#61) üzenetére


sziku69
senior tag

Tulajdonképpen az utolsó pillanatban érkezett, Őt szólították be.

(#63) Cthulhu Dawn válasza sziku69 (#62) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Izgatottságában szívinfarktust kapott egy kezeletlen gyermekkori szívritmuszavar következtében, és meghalt.

Mielőtt beszóltok, sok regény van aminek az elején meghal a főhős ;] .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#64) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#63) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Lásd: Ivan Iljics halála.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#65) sziku69 válasza Cthulhu Dawn (#63) üzenetére


sziku69
senior tag

Egy hang szólt hozzá, -Fiatalember, ébresztő!! Elaludt a vonaton, már mindenki leszállt !- Feri felnézett, és a kalauzt látta maga előtt. Elaludtam? akkor az egész csak egy rossz álom volt.

Szerintem Ferinek nem kell a legelején meghalni :D

(#66) Cthulhu Dawn válasza sziku69 (#65) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez több mondat ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#67) Mahrenburg válasza sziku69 (#65) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A peronra lépve, ahol több embertársa kavargott áttekinthetetlen összevisszaságban, arcukon mégis határozott célt tükrözve, mintha legalábbis lenne valami értelme - még ha ideiglenesen is - a létezésüknek a pályaudvar vasúti szerelvények által szabdalt univerzumában, egyben ízelítőt adva a végtelennek tűnő, s időtlenséget sugallóan nagy terekhez szokott érzékeinek a nagyváros a benne lakókat a rájuk szabott idő rövidségére állandóan figyelmeztető, örökösen megújuló lüktetéséből, mint ahányat a faluja egyetlen utcáján valaha is egyszerre láthatott, nem tudta eldönteni, hogy a belsejében szárba szökkenő ismeretlen feszültség forrása vajon a most kezdődő új élete miatt érzett aggodalma, vagy inkább az efelett érzett öröme okán diktál a szíve eleddig ismeretlen taktusokat az érfalakat hangszerként használó vérének, az óvatos optimizmus himnuszát dalolva lelkesedésre hajlamos, mégis csalódástól tartó, nyugtalan lelkének...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#68) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Úgy érzem, a komolytalanság és a szabályok be nem tartása elrontották a játékot. :W

Nem értem meg soha b+ az emberi hülyeséget. Főleg,hogy mitől gondolja bárki,hogy fél oldalban ha nem használ pontot és nagybetűt, csak vesszővel választja el a dolgokat, attól az még nem egy mondat. Brr. :Y :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#69) sziku69 válasza V.Stryker (#68) üzenetére


sziku69
senior tag

Éjjel vette észre, a "halálesetet". Nekem is csak egy mondatot kellett volna utánaírni. Bosszantott a dolog. Aztán írtam több mondatot, hogy visszahozzam a történetet. Úgy éreztem olyan ez, mintha a bíró 10 perc után lefújná a futball meccset, mert úgy gondolja, hogy legyen vége.
Most vagy az van, hogy visszamegyünk a "haláleset" elé, vagy az hogy elfogadjuk azt a két három mondatot amit utána írtam. De ennek így valóban semmi értelme.

(#66) Cthulhu Dawn : Csak próbáltam helyrehozni a történetet.

[ Szerkesztve ]

(#70) V.Stryker válasza sziku69 (#69) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én speciel pont nem rád gondoltam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#71) sziku69 válasza V.Stryker (#70) üzenetére


sziku69
senior tag

Ok, értem. Valahogy sejtettem is. Akkor folytassuk szerintem.

Rátok bízom, hogy honnan. :)

(#72) Vakegérke válasza sziku69 (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt egy kis hányingere, de megpróbált határozottnak mutatkozni, és hangosan, artikuláltan köszönt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#73) Picike8 válasza Vakegérke (#72) üzenetére


Picike8
aktív tag

Talán egy kicsit túl hangosan is: a bent ülök összerezzentek a férfi mély hangjától.

üdvözlök mindenkit
szerk.: milyen Feri? ;]

[ Szerkesztve ]

(#74) Vakegérke válasza Picike8 (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

Természetesen visszaköszöntek, majd a főnöknek látszó férfi hellyel kínálta, és megkérte, hogy beszéljen magáról, szakmai múltjáról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) sziku69 válasza Picike8 (#73) üzenetére


sziku69
senior tag

Legyen, Kovács Feri

(#76) Picike8 válasza Vakegérke (#74) üzenetére


Picike8
aktív tag

Feri válasz helyett egy érdekes kér(d)ést tett fel a főnöknek: beszéljen inkább ő!

(#77) greenity válasza Picike8 (#76) üzenetére


greenity
aktív tag

A főnök nem tudta mire vélni a dolgot, azért elkezdett beszélni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#78) Picike8 válasza greenity (#77) üzenetére


Picike8
aktív tag

A főnök eleinte lassan, nyögvenyelősen mesélt, de aztán belejött a történetmondásba.

(#79) greenity válasza Picike8 (#78) üzenetére


greenity
aktív tag

Feri felhasználja az időt, hogy észhez térjen.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#80) Picike8 válasza greenity (#79) üzenetére


Picike8
aktív tag

Miután a főnök befejezte igen hosszú monológját, Ferire pillantott.

(#81) Vakegérke válasza Picike8 (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

- Most Ön jön, ne tartsa vissza magát - mondta, és tekintetét Ferin tartva hátradőlt székében.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Mahrenburg válasza Vakegérke (#81) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mivel eddig a csak kifejezéstelen tőmondatokban kommunikálni képes környezete számtalanszor kritizálta fantáziadús, csapongó beszédstílusát, ezért Feri igyekezett egyszerűen, mégis választékosan fogalmazni...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#83) greenity válasza Mahrenburg (#82) üzenetére


greenity
aktív tag

A főnök nyugodtan hallgatta Feri beszédzuhazagát.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#84) Mahrenburg válasza greenity (#83) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Bár utólag rájött, hogy nem kellett volna annyit beszélnie a tehenük évszakonként változó tejhozamáról, összességében úgy érezte, hogy sikerült jó benyomást keltenie.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#85) Picike8 válasza Mahrenburg (#84) üzenetére


Picike8
aktív tag

Megérzése nem volt alaptalan, ám a főnök nem őt gondolta a legjobbnak arra a munkára.

(#86) greenity válasza Mahrenburg (#84) üzenetére


greenity
aktív tag

Miután befejezték a "beszélgetést", a főnök azt kérte várjon kint.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#87) Picike8 válasza greenity (#86) üzenetére


Picike8
aktív tag

Feri kiment, vett egy cappucinot a büfében, és nyugodtan elkortyolgatta a belvárosi iroda apró teraszán.

(#88) greenity válasza Picike8 (#87) üzenetére


greenity
aktív tag

Azt gondolta, hogy ez az állás az övé lesz és minden rendbe fog jönni körülötte.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#89) Picike8 válasza greenity (#88) üzenetére


Picike8
aktív tag

Ettől a gondolattól teljesen felvillanyozódott, és... megéhezett.

(#90) V.Stryker válasza Picike8 (#89) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A büfében lévő előrecsomagolt szendvicsek nem voltak bizalomgerjesztőek és Ő inkább anyja csülkös bablevesére gondolt - még éhesebb lett.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#91) Picike8 válasza V.Stryker (#90) üzenetére


Picike8
aktív tag

S mivel édesanyja messze volt, más lehetőség hiányában a sarki kifőzdébe tért be.

(#92) V.Stryker válasza Picike8 (#91) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az illatok csiklandozták az orrát, nyáltermelése beindult és ő szorongatta az utolsó ezer forintját a zsebében.

Kérvényezném, hogy esetenként lehetséges legyen két mondat, nem több! Itt most olyan jól illett volna, hogy "Vajon adnak fél adagot? - merengett magában."

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93) greenity válasza Picike8 (#91) üzenetére


greenity
aktív tag

A kiszolgáló lány nagyon kedves volt, mosolygott, helyből jobb kedve lett.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#94) Picike8 válasza greenity (#93) üzenetére


Picike8
aktív tag

Bableves helyett inkább egy nagy adag zölborsófőzeléket fogyasztott el egy pár sült virsli társaságában.

(#95) greenity válasza Picike8 (#94) üzenetére


greenity
aktív tag

Csendben elfogyasztotta az ebédet, közben a lányt figyelte.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#96) Picike8 válasza greenity (#95) üzenetére


Picike8
aktív tag

A lány hosszú, áfonyalekvár színű haja gyönyörűen keretezte bájos arcát és világoskék szemét.

úú, milyen mondatot írtam! :Y

[ Szerkesztve ]

(#97) V.Stryker válasza Picike8 (#96) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ekkor toppant be a titkárnő, aki tájékoztatta, hogy tovább jutott az első körből és holnap várják vissza három órára a következő selejtezőre, amely már német nyelven fog zajlani.

;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#98) greenity válasza V.Stryker (#97) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez a hír nem tett túl jót Feri lelkivilágának, nem igazán volt jó a német nyelvtudása.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#99) Mahrenburg válasza greenity (#98) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Viszont az jól eső érzéssel töltötte el, hogy a titkárnő még a sarki kifőzdébe is utánament...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#100) Picike8 válasza Mahrenburg (#99) üzenetére


Picike8
aktív tag

Az viszont korántsem tetszett neki, hogy az égiek elválasztották őt a lánytól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.