Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Érdekees. A bevezetőben több ponton magamra ismertem. :R
A 69 az születési év?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) sziku69 válasza Syl (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Igen, születési. :) Akkor bújtam elő :)

(#3) Syl válasza sziku69 (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Ah, woodstock :D Én egy évvel korábban érkeztem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) sziku69 válasza Syl (#3) üzenetére


sziku69
senior tag

Aha :) Meg Apollo-11. Azért a 68-as évjárat sem rossz :) Hair.

(#5) greenity


greenity
aktív tag

Valami hasonló élményem, csak bringával, nekem is volt még a nyáron, [link].

Alapvetően én is ilyen ember vagyok, bár bennem gyűlik a rossz tapasztalat és akkor szakad a cérna. Fáradtan pedig túlkomplikálom, túlagyalom a dolgokat, akkor viszont jön az elkeseredés, sírás. Ilyenkor jön egy virtuális ölelés egy kedves fórumtárstól és rendbe jövök :) Köszönöm neki is :)

Én is szeretek segíteni másoknak, néha ugyan elmarad a beígért segítség, de ez sosem szándékos.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) sziku69 válasza greenity (#5) üzenetére


sziku69
senior tag

Kedves Zöldike! :)

Igen, szerencsére már én is megtapasztaltam a fórumtársaim segítségét ;) ;) ;)

(#7) greenity válasza sziku69 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

:)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Jo kis iromany!

En a rossz vagy negativan elsult dolgokbol levonom mindig a tanulsagot es a jovoben felhasznalom azt.

(#9) Torry


Torry
addikt

Amerikába mentem gyerektáborba melózni.
Vasárnap este érkeztem 10 körül, New Yorktól vonattal 2 órányira lévő kisebb városba vagy faluba nem is vágom pontosan. A lényeg, hogy a tábort hiába kerestem telefonon 50x már délután 4-től, senki nem reagált, annak ellenére, hogy elvileg tudták, hogy érkezem...
Szóval 5 ember volt az egész állomáson (végállomás) akik gyorsan szélnek is eredtek, de maradt 2 fiatalabb lány+srác. Kérdeztem, hogy esetleg nem-e ők is táborba tartanak. Oda, de egy full másik helyre és igazából a szüleikhez jöttek haza és majd onnan mennek táborozni. Okkkk.... telefon ismét, próbálkozás ezerrel, közben nézelődés, gondolkozás, ha oda kerül a sor hol húzzam meg magam, esetleg taxi a táborig, stb.
Megjöttek a 2 arc szülei, kb azonnal kérdezték tőlem, hogy mi a helyzet.
Előadtam a történetemet, full kiakadtak, hogy miféle tábor ez, menjek velük, aludjak náluk, holnap felhívjuk a tábort, a lényeg, hogy megoldjuk.
Én lazán beszálltam, igazából úgy voltam vele, mi történhet. Nyilván átfutott a fejemen az összes story, film ami elrabláshoz/gyilkossághoz stb kapcsolódik :D, de nagyon normálisnak tűnt az egész family.
Kaptam vacsorát, külön rezidenciát a felső emeleten, ágy, fürdő, wc ami kell, másnap felhívták a tábort, lebaszták őket, hogy ezt hogy képzelik, végül eljöttek értem a táborból.

Ilyen is van :)

(#10) sziku69 válasza Torry (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

Ez nagyon jó sztori. Jól jöttél ki belőle. Ráadásul megismertél egy kedves amerikai családot is. :)

Lauda: A saját károdon tanulsz igazán. Ez így van. Tehát ez is jó dolog. Még félig tele van a poharad :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.