Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sziasztok!

Hozzászólások

(#1) Anonímusz


Anonímusz
újonc

Remélem nem fogja senki személyes sértésnek venni, hogy a címlapra került.
Mint már előzőleg is jeleztem, ez a nick kimondottan ilyen, és ehhez hasonló írásokhoz készült (nem "vigyáztam" az IP-vel, moderátorok vissza tudnak keresni... de minek?!)
Meghallgatásra ajánlom: Henry Rollins: Lier

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Titokszoba

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Faget


Faget
tag

Tetszik az írásod. A kezdetben azt hittem fölösleges lesz ez a sok díszített mondat, de jól vette ki magát. Jó volt a felépítés is. A nővel kapcsolatban pedig: felejts, de soha nem fogsz tudni. Ha tényleg nagyon szeretted és sokáig akkor ez nagyon mélyen benned lesz nagyon sokáig és soha nem fog ürülni! :C

(#4) whiz


whiz
aktív tag

Tetszett, ahogy megfogalmaztad. Azt hiszem pontosan tudom, milyen érzés lehetett átélni. De hát, ahogy mondani szokás: mese nem lesz, valahogy ki kell bírni ezt is :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Anonímusz válasza Winner_hun (#2) üzenetére


Anonímusz
újonc

Igen, sokan linkelték már nekem, viszont a nick még a az előtt készült, hogy felfedeztm volna a titokszobát... :B És ha már megvan, legyen haszna is.

A többieknek köszönöm!

(#6) Salmi


Salmi
tag

Jó írás, nekem is tetszett.

Rossz érzés, amikor az ember azt hiszi aki mellette van, az maga a mindenség, aztán az a valaki egy hét múlva már más karjaiban ugyanúgy jól érzi magát, nevetgél.

(#7) Dexxion


Dexxion
csendes tag

Lehet nem fog tetszeni, de ha megcsalt, annyit is ért az egész nő.

(Más kérdés, hogy az erre utaló jeleket talán észre lehetett volna venni.)

(#8) Anonímusz válasza Dexxion (#7) üzenetére


Anonímusz
újonc

Hazudnék, ha ezt mondanám, hogy nem voltak rá utaló jelek.
Ezek csak most kezdenek bennem is egyértelműen körvonalazódni. Akkor nem tudtam, talán nem is akartam észrevenni őket. Igen, tudom, hogy ez az én hülyeségem... de emelje fel az a kezét, aki hasonló helyzetben másképp cselekedett volna!

Winner_hun: ha titokszobán keresztül írtam volna, most nem tudnék válaszolni a reakciókra :P

[ Szerkesztve ]

(#9) Dexxion válasza Anonímusz (#8) üzenetére


Dexxion
csendes tag

Ez még a jobbik eset.

Van aki még meg is bocsát és vissza is könyörgi magát utána. :(

(#10) Egorov


Egorov
aktív tag

Nos én nem is tudok erre mit mondani, csak annyit, hogy tetszett. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) Jarod1


Jarod1
addikt

Nincs végzet csak ha bevégzed!!!

(#12) Hosssszu válasza Jarod1 (#11) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ez nem a Terminatorból van? :DDD

(#13) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nagyon frankón leírtad, tetszett. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) ricsi99


ricsi99
addikt

Ez van sajna ilyen az élet....
Sajna ez az állatfaj (mármint nő) képes mély sebeket ejteni...
Meg kell tanulni ezzel élni.....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15) ati012


ati012
senior tag

Részvétem tesó! Tudom milyen sz@r érzés, amikor egyik percben még Te öleled, a másikban egy másik kan. [Ide illő dal]

Ilyen az élet! Becsajozol egyszer, szakításkor leiszod magad s részegen becsajozol. Így megy ez örökké. ;) [Hamár meztelenül, részegen egy leányzóval akkor hallgasd meg ezt is ]

[ Szerkesztve ]

(#16) domi007


domi007
őstag

Jó sztori :R !

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17) Thunderzolee

De a Terminatorból való. ;)

Nagyon szép történet. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Lenry


Lenry
félisten

nagyon tetszett az írás...
szeretem azokat a történeteket, amik a gondolatot, a gondolatmenetet adják át, amiből megtudom, hogy mit érzett, gondolt a mesélő azokban a pillanatokban, amikor megtörtént...

külön tetszenek a visszatekintések...

nálam bekerült a TOPx0-ba (még eldöntöm x értékét :DDD ) :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Ahogy elnézem a szerző nem fog többet tudni reagálni... :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#20) Lenry válasza SystemRoot (#19) üzenetére


Lenry
félisten

tényleg nem...
de akár a main-jével írhat, nem hiszem, hogy bármi olyan lenne az írásban, ami ezt megakadályozná

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Hequila


Hequila
őstag

Némi tanakodás után úgy döntöttem, hogy felfedem kilétem.
A másik nick azért jött létre, mert van itt néhány ismerősöm. Én soha nem beszéltem velük a magánéletemről, nálam ez tabunak számít, nem szívesen beszélek róla ismerősöknek.
Ha saját nick alól írok, a nevem alatt megjelenik a kis pirosbetűs link, ami egyből ezen, és másik írásomhoz vezetett volna... ezt akartam elkerülni.

Szóval köszönöm az elismerést, igyekeztem olyan történetet összehozni, ami megállja a helyét. Bár tehetségem úgy vélem nincs az íráshoz, ezt ráfordított próbáltam pótolni.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#22) Hequila válasza ati012 (#15) üzenetére


Hequila
őstag

Ilyen az élet! Becsajozol egyszer, szakításkor leiszod magad s részegen becsajozol. Így megy ez örökké.

Hát egyrészt nem iszok, másrészt nálam ez nem így működik...
Tudom, hogy kevésbé kellene komolyan venni az egészet, de nem megy. És igazából nem tudom, hogy szeretném-e, ha menne.
Értem ezt úgy, hogy valóban ilyen félvárlól kellene venni? Jó az nekem, ha közönyössé válok a csalódások iránt? Erre a választ nem tudom. Azt hiszem, hogy az élet ezt még a későbbiek folyamán fogja nekem megmutatni.

mod: az előző post utolsó mondatából kimaradt egy 'idővel' szócska.

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#23) Tim82 válasza Hequila (#21) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megoldásnak esetleg olyat tudok javasolni, hogy a Logoszférában írsz. Kevésbé feltűnő, mint az a piros betűs felirat, és ha valamiért idővel el akarod tüntetni, szólsz egy modinak és kész.

A Logoszférás "blog" (inkább saját topik, szvsz egy blognak elengedhetetlen része az interaktivitás, az olvasói reakció lehetősége) meg kis szerencsével nem tűnik ki a hasonló "blogok" tengeréből.

;)

# 22: ez meg egy örök probléma - valamilyen szinten érzéketlenné fogsz válni, de ezzel együtt a jó dolgokra való, pozitív értelemben vett érzékenységed egy részét is elveszíted. That's life és egyéb népi bölcsességek. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24) Hequila válasza Tim82 (#23) üzenetére


Hequila
őstag

Igen, az is egy megoldás.
Viszont nem tervezem, hogy a továbbiakban is írni fogok, így egy blog elkezdését sem láttam indokoltnak.
Ha esetleg ismét lesz témám, valószínűleg a titokszobán keresztül fogom megoldani, és saját nick alól reagálni az esetleges hozzászólásokra.

mod a modra:
Érzéketlenebbé váltam, ezt észrevettem. Vagy mondhatjuk úgy is; zárkózottabbá. Nem tudom komolyan venni a nőket, minden szavukban a hazugságot keresem... pedig a megismert történet már több, mint 1 éve történt.
Na de nem akarok ömlengeni, hisz nem egy brazil szappanopera ez :)

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#25) SystemRoot válasza Hequila (#24) üzenetére


SystemRoot
őstag

A zárkózottság az hátrányos kihatás. Azt próbáld mellőzni. Viszont az érzéketlenség az sok szempontból helyes. Az igazság az hogy nem szabad magadat érzelmileg rábízni senkire, nem szabad olyan viszonyt csinálni amiben ha törik akkor te is törsz vele. Kell a keménység és sérthetetlenség. Ez persze nem azt jelenti hogy teljesen érzéketlen leszel mindenkivel, bele lehet vinni így is érzelmeket, de ez amolyan kontrollált formája a dolognak így. Szerintem fontos erre odafigyelni hogy ne tudjon ennyire kiütni egy hasonló eset.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#26) Tim82 válasza Hequila (#24) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudom, én is tapasztalatból beszéltem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) Alg


Alg
veterán

Mintha 2 évvel ezelőtti rólam szólt volna... köszönöm!

A DÜH... az tényleg olyan, és az a legrosszabb... a düh, hogy nem tehetsz semmit...

Nálam TOP írás, könyvjelzőt kap :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28) The DJ


The DJ
addikt

Azok az igazán jó írások, amiket miközben olvas az ember át tudja élni, bele tudja képzelni magát és sorról sorra jelennek meg a fejében a képek és a jelenetek, amiket az író meg akar mutatni. Ez az írás is hasonló dolgokat váltott ki belőlem és azt hiszem mindenkiből, aki átélte már ezt a helyzetet (márpedig a legtöbben átéltük). Csúnya szóval élve hétköznapi dolognak számít és nagyon nehéz kikecmeregni belőle. Az első ilyen élmény embereset üt az amúgy is összetört szíven, a többi pedig már kicsit könnyebb, de a sebek mindig ott maradnak és amit itt is megjegyzésre került: valóban érzéketlenebbé válsz ezektől egy idő után. Egy belső védelmi mechanizmus ez, ami attól próbál megvédeni, hogy újra ugyanabba a hibába ess és teljesen kiadd magad valakinek. Mert nem szabad. (Mondom ezt pont én, aki ismer egy kicsit, tudja miért... :) ) Nekem is évekbe került felállni az első ilyen csalódás/elvesztés/látni mással kaland után, de aztán ismét mertem keresni, szeretni, bízni, hogy újra megtörténhessen ugyanaz, ami a legelején :D Persze akkor nem mosolyogtam ennyire, de ilyen az élet, sosem tudhatod mi lesz holnap. De még mindig sokkal jobban megéri adni egy esélyt a dolgoknak és megpróbálni, mint bezárkózva bizonygatni saját magadnak, hogy úgyis ugyanaz lesz a vége. Mert bár lehet igazad van, sosem tudhatod és közben megannyi boldog és vidám emlékkel gazdagodhatsz :K (Ez nem teljesen az írónak szól, csupán befejeztem egy gondolatmenetet.)

Ja és nyugodtan blogolj, ha néha ki szeretnéd írni magadból az ilyen és ehhez hasonló érzéseket, én évek óta ezt teszem itt a Logoszférában és olykor nagyon jól esik kiírni magamból ami bennem van és amit nem tudok épp megbeszélni senkivel.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#29) AAAKEEE


AAAKEEE
tag

Jó írás tényleg. Nagyon tetszik! :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sziasztok!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.