Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) keIdor


keIdor
titán

Az én időmben, magyarul mikor csak 14-15 voltam csak a cigi ment, más nem. Azt is inkább a leányok csinálták. Füves cigi az szép 15 évesen, meg seggrészegedés is ennyi idős korban. LOL! :C
Nem baj egyébként, mert így is sokan vagyunk a bolygón, felesleges ennyi ember. 30 év múlva csak 9.95 milliárdan leszünk, nem 10 milliárdan, annyi baj legyen...

Engem sosem közösítettek ki emiatt, mert mint mondtam annó nem volt még ennyire gáz a helyzet, másrészt én is próbáltam már minden szart, szóval nem vagyok különb, csak nem szoktam rá. (minden szar alatt a fűnél durvábbra nem kell gondolni, mert leszarom milyen hatása van a kokónak, heroinnak, lsd-nek, elvből se nyúlok ezekhez)
De emiatt kiközösíteni valakit elég durva, nem is hallottam még ilyenről. Jó irányba halad a társadalom, jól van emberek.

Amúgy poén, épp csütörtökön panaszkodott haver, hogy nem bír egyszerűen csajozni 20-30 között, mert minden nő cigizik. Ilyet szól: csatornaszag árad a szájukból és nem bírja elviselni, én persze halálra röhögtem magam az utcán, annyira vicces volt ahogy előadta. :DDD Hála istennek engem nem zavar. De képzelem biztos idegesítő ez a része is. Ha tiszta piaszaga van egy lánynak az jobban zavar viszont, magyarul mikor részegebb mint én. ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.