Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) buherton válasza Szevam (#85) üzenetére


buherton
őstag

Nem váltanék tömegközlekedésre. ~9k forintba kerül az autókázás, amivel 30-40 percet spórolok időben és nem kell a kéregetőket/hajléktalanokat/ómigránsokat elviselni a villamoson. Amivel elérhetnék, hogy letegyem, ha az autókázás mondjuk 40k forintba kerülne havonta.

Azt azért hozzáteszem, hogy 2012 óta dolgozom és csak tavaly kezdtem autózni. Volt olyan, hogy a Honvédkórháztól a tétényi fennsíkra, Gyömrői útra, Karolina útra, Kalotaszeg utcára jártam dolgozni BKV-val. Aztán megszületett a lányom és felértékelődött az otthon eltöltött idő. Először csak heti két napot autóztam, majd váltottam a teljes hétre.

(#89) Dave™: azok engem is, ezért - is - indulok 6:15-kor, hazafelé pedig 15:30 körül. Árpád híd - Infopark. A forgalomszervezést pedig részben meg kell, hogy védjem, mert a látszat ellenére figyelik. A Petőfi hídnál is mindig igazítottak a lámpákon, hogy lefelé a rakpartra a három irányból érkező forgalom ne torlódjon fel.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.