Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

A blogbejegyzéssel tényleg csak az ötletelés a cél, nem én vagyok a nagy dolgok megmondója, csak érdekel a PH-sok véleménye. Jó magam sem tudok mindent betartani.

Az elektromos autókkal kapcsolatban kicsit szkeptikus vagyok. Itt én is az előállításból származó szennyezésre gondolok, továbbá mi is lesz a sorsa annak a rengeteg akkumulátornak, ami tönkremegy? Meddig lehet őket újrahasznosítani? Kitalálták már, hogy a végképp használhatatlan akksikat hol és milyen módon fogják lerakni?

lezso: a tüntizés környezetbarát dolog. Gondolj bele: sétálsz, ordibálsz addig sem autózol és nem fogyasztasz áramot. Jól lefáradsz, aztán alszol (addig sem fogy az áram XD ) ;]

Feketelaszlo: Igen vannak dolgok amiket felsoroltam és nem a klímaváltozáshoz tartozik, hanem egyéb környezeti problémára. Hátha valaki elolvassa és átértékeli, esetleg kipróbálja. Az ecet itthon is "terem", az is szépen hozza a vízkövet.

mediterrán égövről ide kell kocsikáztatni a citromot
Nem sokáig, teremni fog az itt is pár évtized múlva. :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.