Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

"Számomra nagyon érdekes volt olvasni. Belegondolva, hol kap manapság egy hegesztő a fizetése mellé még plusz ételt és szállást?"

Olajiparban és dekákrendszerben ez igazából megszokott. A szállás még ma is, a kaját viszont nem tudom.

(#2) Somatom válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Mi az a dekákrendszer?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) KISDUCK válasza Somatom (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hetelés 12 órában, egy hét meló egy hét pihenő, olajiparban megy itthon, a dolgózokat hozzák viszik.

(#4) Somatom válasza KISDUCK (#3) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) totron


totron
addikt

A bejegyzés címét megvettem. :R Jó volt ez a betűtípus, a 60s évekből származó újságokban is ez van. Valaki tudna írni erről bővebben? Akkori nyomástechnológiák, hogyanok, miértek, mikortól meddig. A öreg papír illata itt gondolom elmaradt.

Miért kellett alá újságpapír? Miért kellett konyhába tapéta?

(#6) bLaCkDoGoNe válasza KISDUCK (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az nem dekádrendszer lesz inkább?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) KISDUCK válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az, elírtam.

(#8) Szevam válasza totron (#5) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

"Miért kellett alá újságpapír?"

Én úgy tudom azért, hogy szép sima legyen, és ne a fal göröngyös felülete látszódjon.

"Miért kellett konyhába tapéta?"

Passz, ez téglamintázatú volt. :D

"A öreg papír illata itt gondolom elmaradt."

Hát nyomokban azért tartalmaz öregpapír illatot, de nem szívesen szagolgatom :DDD

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#9) N€T0X|N válasza Szevam (#8) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Passz, ez téglamintázatú volt. :D

Van róla kép? A gyerekkori házunkban nekünk is téglaminta volt a konyhafalra tapétázva. :D

Sent from my keyBoard

(#10) totron válasza N€T0X|N (#9) üzenetére


totron
addikt

Szerintem is a klasszikról van szó. Már látom is! Mi lesz helyette? Új korszak kezdődik a konyhájukban. :)

(#11) Szevam válasza totron (#10) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Fehér fal :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.