Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

A kenyérsütéshez: [link]

A mézhez egy kis érdekesség: [link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Szevam válasza Samus (#1) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

A kenyérsütéshez: Esküszöm ezt a videót kerestem, köszönöm! :C :R
A mézhez: :R Nagyon érdekes!

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#3) UnA


UnA
Korrektor

Azt hittem eddig, hogy ismerem a világban a beteg dolgokat, de ez a mell-vasalás... ez kemény volt. A videót nem néztem meg, csak utánaolvastam, de így is rosszul érzem magam az ötlettől.

És akkor még nem is beszéltünk az elterjedtségről, mert nem valami marginális hóbort, hanem a lányok 50 százalékát érinti Kamerunban.

[ Szerkesztve ]

(#4) Szevam válasza UnA (#3) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Fogamzás gátlás jobb megoldás ennél, de valószínűleg drágább vagy nem tudják ésszerűen alkalmazni. :(

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#5) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A fenyőmagnak van európai változata. Szerintem sok helyen lapható még Magyarországon is.

A lekaszált füvet felénk is feltekerik. Géppel és egy kicsit más formában.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) adlersson


adlersson
aktív tag

A goji jó teának is, meg én pl. tengeri halak ízesítéséhez is használom.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#7) UnA válasza adlersson (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Szárítva rágcsálni is lehet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.