Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha jól megcsináljak a kamerát is(mint pl a mi6-ban), akkor ütős lesz, főleg ekkora aksival! :C viszont kijelző méretben elertük a tableteket....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2) #80439296


#80439296
törölt tag

Mingyá' írok egy firmware-részletet, amiben 72(!!) kamera lesz, quad-845 (!!) SoC-kal, 2TB (!!) UDF-fel, 4 (!!) SIM-mel, kihajtható dual (!!) 6.44"-es kijelzővel és 22000mAh (!!) aksival.

Nahát. :C

(#3) Quqesz válasza #80439296 (#2) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2-t is! :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4) South Velen


South Velen
addikt

Aztán a végén Snapdragon 630, sőt 626 lesz benne, és ha 7 collos is lesz a kijelzője, tuti nem lesznek MI MIX szintű kávái. Át kéne ezt még gondolni.

Valahol 6,6 körül, MI MIX 2 szintű kávákkal, Snap 660-nal tényleg jó lenne nagyon.

(#5) Jeanne d'Arc

Nagyon jónak ígérkezik.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) kop8


kop8
őstag

Mikor jelenik meg ez??

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Remélem nem megy fel nagyon az ára, mert egyébként azonnal megrendelem, ideje lecserélni a Mi Max-ot. Számomra tökéletes ez a széria.

(#8) Segal


Segal
veterán

Ha nem S8+om lenne komolyan elgondolkodnek rajta mert nagyon tetszik ez az irany. Max majd az utoda:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) #80439296 válasza South Velen (#4) üzenetére


#80439296
törölt tag

210? Aztán a csiga gyorsabban folyik a kijelzőn, mint ahogy a Tetris potyog. Eh...

(#10) Wesder válasza #80439296 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Wut?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Csak tegyenek bele NFC-t - ezt az egy dolgot hiányolom a Mi Maxomból.Esetleg egy globál verzió B20-szal, de anélkül én eddig elég jól elvoltam.

[ Szerkesztve ]

(#12) marcee válasza South Velen (#4) üzenetére


marcee
addikt

A megadott méretek alapján nem lesz messze a Mix szintű káváktól. 6,99" képátló és 18:9 képarány 79,4 mm széles panelt jelet, a hír szerint 88,7 mm széles a ház, tehát oldalanként 4,65 mm a káva. A gsmarena Mix 2 adatai szerint, ott ugyanígy 3,72 mm jön ki. A hírbe linkelt kép csal egy kicsit.
Nekem ez jött ki, ha a felső kávát azonosnak veszem az oldalsóval (a lekerekítések csak hasra ütve):

Nekem régóta szívfájdalmam, hogy kijelzők szélességét a 16:9-es 5,5" méretnél "maximalizálták" a gyártók, és a 18:9-es ~6"-os modellek sem szélesebbek, illetve nem nagyon készül ennél nagyobb. Romlik a szemem és gyakran a kép szélességét érzem korlátozónak, +5-10 mm-t szívesen vennék, de ez a MAX hatalmas lesz, 13,8 mm-rel szélesebb a Oneplus 2-mnél. Ha még sikerül a jövőben 1-2 mm-t faragni a kávákból, akkor szuper lesz az utódja.

\m/

(#13) #80439296 válasza Wesder (#10) üzenetére


#80439296
törölt tag

(#4) americanidiot:

"Aztán a végén Snapdragon 630, sőt 626 lesz benne, és ha 7 collos is lesz a kijelzője, tuti nem lesznek MI MIX szintű kávái. Át kéne ezt még gondolni."

Vagyis: hiszem ha látom.

(#14) RetepNyaraB válasza OberMotz (#11) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Eléggé valószínűen NEM lesz nfc. Szijamiauék csak a mindenkori csúcsgépeikbe raknak sajna. B20 meg valószínűleg lesz, arra figyelnek mostanság már.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15) Dhampir


Dhampir
félisten

Backdoor-t nem leltek?

(#16) judas13


judas13
addikt

Én inkább megvárom a valós végeredményt, mint itt elveszni a féligazságok és különböző sejtések labirintusában...egy biztos ütős "kis" cucc lesz a 3-as.

RetepNyaraB

Ez a "szijamiauzás" amúgy nem unalmas már egy kicsit, csak kérdezem? De ha neked így jobban esik a te dolgod...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) kop8 válasza RetepNyaraB (#14) üzenetére


kop8
őstag

Nekem van nfc de azt se tudom mi az :DDD

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#18) mizoli


mizoli
addikt

Nem lesz (lenne?) ez rossz. :)

(#19) Jhonny06 válasza OberMotz (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom mit pörögnek annyian az NFC-n, alig használható valamire.

(#20) Weeman1


Weeman1
veterán

Ha tényleg ilyen lesz lecserélem a Mi Max 2-t.

Xiaomi 11T Pro

(#21) mizoli válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


mizoli
addikt

Évek óta van NFC-m (most már 2 telefonban is), még soha nem használtam semmire, de biztos van akinek fontos.

(#22) fornettisuti válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


fornettisuti
veterán

Innen Magyarisztánon túl, ahol fejlettebb országok vannak, ott igénylik az NFC-t.
(Én anno Nexus 5-el próbáltam ki az NFC-t egy soundbarral, hogy működik-e, azóta sem kapcsoltbam be az NFC-t)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ha 16:9-es lenne instant buy.

(#24) Den Hadnagy válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Azért ha az ember szeret a mobiljával fizetni, elég hasznos tud lenni, de ez pont olyan, mint a QI-töltés: nem érted, hogy mi ebben a jó, amíg nem szokod meg.

Ettől függetlenül nekem pl. egy jack-csatlakozó elhagyása inkább dealbreaker, mint az NFC hiánya, csakhogy egy példát hozzak.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25) Carbonado11 válasza Cattle_Decap (#23) üzenetére


Carbonado11
tag

Szintén.. Megvárom, hogy lecsengjen ez a nyújtott kijelző fazsák és majd aztán cserélem le a Max 2m..

Redmi Note 8

(#26) Carbonado11 válasza Cattle_Decap (#23) üzenetére


Carbonado11
tag

Szintén.. Megvárom, hogy lecsengjen ez a nyújtott kijelző fazsák és majd aztán cserélem le a Max 2m..

Redmi Note 8

(#27) kop8


kop8
őstag

Én várom a telot mert 7coll és nagy aksi van benne ha tényleg 660 lesz a proci és igyekeznek minimalizálni a külső méreteket akkor tuti veszek!

A mostani leirás méreteket nem veszem készpénznek...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#28) *Mukeey* válasza kop8 (#6) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mi Max-ok májusban jöttek eddig.

Nem hiszem,hogy ezek reális specifikációk.Akku még ok,de soc nem szokott erős lenni.Max inkább alacsonyabb árfekvésű.Sd 635 lesz szzem...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#29) RetepNyaraB válasza judas13 (#16) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Lehet, hogy a szijamiaut én találtam ki, de nem védtem le idejében ;)
Sajnálom, ha zavar :R

Nem terjeszteni akarom a féligazságokat, csak a XIAOMI eddigi portfóliójából kiindulva ez a helyzet.

többieknek komment: NFC olyan, mint bármi más amit nem használtál eddig és ergo nem jó semmire.
Ha van nfc-s kékfog dobozod, ráteszed a tetejére és két sec alatt megy a spotify, kattintás nélkül. Én már csak ezzel fizetek a boltban, kártyás automatáknál - nincs pénztárca kotorászás. NFC tag autóban, ágy mellett - ráfekteted, bekattan a programozott tevékenység. Igen kénylemes.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#30) OberMotz válasza RetepNyaraB (#29) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Ja, én is a fizetés miatt lovagolok az NFC-n.

(#31) subset


subset
senior tag

"két SD kártyá"
Kár, hogy nem microsd foglalat lesz benne :) :)

Használj Te is szabad szoftvert !

(#32) #80439296 válasza subset (#31) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vagy teljes méretű SIM... ;]

(#33) judas13 válasza RetepNyaraB (#29) üzenetére


judas13
addikt

Smiley lemaradt mivel csak érdeklődtem zavarni nem zavar csak már hallottam-hallottuk párszor :) de ha te találtad ki azért meg gratula. :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#34) BladePocok


BladePocok
tag

Túl szép hogy igaz legyen.. annyi leak meg fake news kijött már, majd ha bejelentik hivatalosan :)

(#35) Poison73


Poison73
csendes tag

Nagyon várom, ha közel lesz a leírtakhoz eladom a tabletem. :)

" No pain, no gain!

(#36) artiny


artiny
őstag

mikor fog kijonni a xiaomi mi max 3 ? hivatalos adatok legalabb

(#37) Tombi


Tombi
senior tag

Május-Június a legvalószínűbb megjelenési dátum. Alig várom, hogy lecseréljem a Mi Max-omat :)

(#38) artiny válasza Tombi (#37) üzenetére


artiny
őstag

en is....mar eladtam 1honapja mig tudtam :D 150€ ert

[ Szerkesztve ]

(#39) K2 [GK]


K2 [GK]
csendes tag

Lehet megvan a Mi Max-om utódja. Habár ezt is alig tudom zsebrevágni :D
Nekem annyi bajom van ezzel, hogy kicsit szögletesebb formatervet képzelnék el. A kedvenc BaziMobilom a Z Ultra, mert az a bestia kurva nagy és iszonyat esztétikus is.

[ Szerkesztve ]

i'm offering to be your friend, you don't wanna be my enemy.

(#40) joey04


joey04
titán

Xiaomi CEO: Mi Max 3 to arrive in July

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Poison73 válasza joey04 (#40) üzenetére


Poison73
csendes tag

:C

" No pain, no gain!

(#42) artiny


artiny
őstag

A 2.dik kép az oldalon, a már vegleges forma,desing ? :U :( annyira nem jon be
lehetne kisebbek a bezzelek

[ Szerkesztve ]

(#43) baupexim válasza K2 [GK] (#39) üzenetére


baupexim
újonc

Ez jólesett :)
Pont egy Z Ultráról írok :)
És Mi Max 3 lesz az "utódja"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.