Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Jól hangzik. Szívesen megnéznék egy ilyen széthúzhstó kijelzős készüléket élőben.

(#2) gazsyka


gazsyka
csendes újonc

OPPO jó cuccokat gyárt/gyártott. Anno egy OPPO find 7 telom volt, bár működik, de 7 év az 7 év. :)

OPPO-nak a termék támogatása akkor a lehető legrosszabb volt, még a csúcs telefonoknak is. Aztán meg fogták magukat és kivonultak EU-ból, még a támogatási fórumot is megszűntették.

Számomra, ekkor leírták teljes mértékbe magukat. Pedig még magyar "nagykövet" is volt, de kb. minek, azt senki nem tudja...

(#3) #40047616 válasza gazsyka (#2) üzenetére


#40047616
törölt tag

És mai cikk hogy "megérkezett Magyarországra az Oppo"....

(#4) Zé.


Zé.
tag

Az Oppo máris ,,lenyúlta" az LG még/már be sem jelentett feltekerős koncepcióját?
Legalább talán megvalósul ez az ötlet...

(#5) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Ez a kialakítás számomra ezerszer szimpatikusabb mint a hajlítható megoldások, kíváncsi leszek hogy mennyire lesz strapabíró ha egyszer kapható is lesz.

(#6) Luck Dragon

Nagyon jól néz ki , bár a kamera sziget nem valami fantáziadús . 1150 euró ára pedig hajmeresztő , de mindegy is ha nem lehet kapni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) thebiker válasza gazsyka (#2) üzenetére


thebiker
tag

Én is emlékszem Marcira az OPPO nagykövetre.... Sőőőt napokban találtam meg a FB on a magyar OPPO találkozó képeit ... nem ma volt :)

(#8) gproject válasza Zé. (#4) üzenetére


gproject
aktív tag

Az oppo ezt a keszuleket mar 2020 novembereben bemutatta, az lg koncepciojarol decemberben lehetett eloszor olvasni.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#9) gazsyka válasza #40047616 (#3) üzenetére


gazsyka
csendes újonc

Épp azért is írtam, hogy már egyszer itt volt közvetetten Magyarországon, s lelépett felégetve mindent. Reméljük marad, s így talán elérhetőbb áron lesznek telefonok.

(#10) #40047616 válasza gazsyka (#9) üzenetére


#40047616
törölt tag

Egyetértek!

(#11) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

jól néz ki és sokkal jobb a széthúzható megoldás mint a hajlítható telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#12) prolad


prolad
őstag

Tetszik, csak csináljanak belőle egy tényleges modellt is, koncepcióból van már épp elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.