Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ttower


ttower
aktív tag

(valahogy meg is értem, hisz a futuremark fejlesztői nem gondolták, hogy lesz olyan barom, aki szervert fog tesztelni a programjaikkal)
a 2 cpu nem ugyanúgy dolgozik mint egy 2magos? :F
szerintem a futuremark fejlesztői azért nem írták '06 előttiekbe több processzor támogatását, mert akkor még nem nagyon voltak kétmagosok, és nem azért mert nem szerverekre szánták a programot. aztán lehet megint tévedek

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#52) bacsis válasza ttower (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

lényegében igaz, a 2cpu az olyan mint egy mai 2magos proci...
ahogy a teszteken is látszik, a 06os 3dmark már kezeli a 2magos procikat illetve a több processzoros rendszereket, de a régebbi verziók nem tudnak a plussz központi egységgel mit kezdeni!

(#53) bambano válasza bacsis (#50) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Mint mondtam, 6 éve nekem is ilyen alaplapom meg ilyen procim van. Meg lennék lepve, ha bármi újat mondanál róla.

Az sokkal lényegesebb kérdés, hogy az átlag olvasó elégedett lesz-e vagy sem, mint az, hogy én az vagyok-e.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#54) bacsis válasza bambano (#53) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szeretnék mindenki igényeinek eleget tenni, hisz ezeket az irásokat nem magamnak, hanem nektek készitem!
Lehet hogy nem tudok neked újat mondani, mert mint emlitetted, hogy neked is ugyanilyen alapú konfigod van, de nemhiszem hogy még olyan sok emberkének lenne ilyen cuccosa, mert úgy tudom a dual tualatin rendszer nagyon ritka főleg ddr ramok társaságában!

(#55) bacsis


bacsis
Közösségépítő

szóval ha valaki javasol még tesztprogramokat, akkor azokat szivesen lefuttatom, és bővitem vele a tesztet

(#56) bacsis


bacsis
Közösségépítő

semmi ötlet, ajánlat?

(#57) Sweet Lou 6 válasza bacsis (#56) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Sanyi!Megpróbálhatnád a Cinebench-t, ez 3D renderelést csinál meg a vga-t is megküldheted vele Open GL-ben. Asszem azt is külön be lehet állítani, hogy hány magot (a te esetedben cput) használjon a méréshez.Üdv.: Kristóf ;)

sweetlou6.wordpress.com

(#58) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Egyébként gratula az összes tesztedhez, nekem mindegyik tetszett (főleg AMD K6-K7 :B ). Ehhez meg annyi hozzáfűzni valóm van, hogy aki szerint nem jó programokkal tesztelted; egy átlagfelhasználó honnan lássa a ennek a rendszernek a képességeit, hogyha általa ismeretlen programokkal méred le? Ezért nekem különösen szimpatikus, hogy mindenki által értelmezhető tesztprogramokat/játékokat futtatál.

sweetlou6.wordpress.com

(#59) bacsis válasza Sweet Lou 6 (#58) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:C köszönöm pozitiv véleményed a tesztjeimről!
Holnap akkor megcsinálom még a javasolt teszted és kibővitem az irásom!
Nemsokára meg elkészitem a jornada tesztemet is nektek :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.