Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#142) #79335424 válasza Parci (#141) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, itt csak egy user vagyok, de húsz éve vagyok társtulajdonosa egy lapker terjesztésű havilapnak, ami saját fórumot is üzemeltet. Szvsz. eléggé képben vagyok a havi keret és a hírdetésbevétel kényes egyensúlyával. Ezért sem alkalmaznék reklámblokkolót. Nem szeretem az unfair hozzáállást. Egyes itteni házigazdák részéről sem. Lehet pökhendi stílusban kezelni a usereket, és egyes szitukat "erőből" kezelni, csak akkor számolni kell azzal, hogy a fagyi visszanyalhat. Esetleg a user elutasít minden, a PH felől érkező felkérést, és juszt sem fizet prémium tagságot, pedig símán megtehetné. Egy ilyen user nem befolyásoló tényező, de sok ilyen már lehet komoly érvágás, a negatív hozzáállásuk okozta veszteségről nem is beszélve.
Más oldalról megközelítve, a szerver elérése az egyik legfontosabb tényező egy online médiánál. Ez nem csak a userek, hanem a hírdetők felé is fontos tényező. Rossz eléréssel nem lehet jó auditációt mutatni egy új hírdető behálózásánál. Szvsz. ha ezt egy cég támogatná valamilyen formában, az potenciális reklámértékkel bírna. Érne némi kilincselést a project.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.