Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Szerintem most ez a világ legjobb egere (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Hatalmas arc vagy :R

"A mostani egerek közül szerintem ez a legjobb a világon. Hogy miért azt nincs kedvem leírni. Cooler Master Storm Xornet."

Igazi egyéniség vagy ezzel az írok is blogot meg k@pj..ok be stílussal... :Y

"Természetesen lehetne jobb is, például szerintem nem kellene rárakni a dpi átkapcsoló gombokat, mert így sose fordulna elő hogy véletlenül lenyomja az ember. Meg lehetne részletesebb dpi állítás."

Akkor hogyan állítod a DPI-t? Szólsz neki, hogy most vedd ma' lejjebb, vagy kétszer asztalhoz vágás = DPI UP?

"Meg lehetne olyan változat is, ahol egy kis vékony műanyag talp kilógna még jobbra, ami megtartaná a kisujjat is."

No igen, mondjuk ezt én is hiányolom a pár kategóriával e felett levő G600-ból is... Igaz az is, hogy van olyan, amin meg van ez a kis extra...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) Racionális válasza creation (#1) üzenetére


Racionális
csendes tag

mondok neked valamit, ha ezt elmondom egy új világba jutsz amit még sosem gondoltál, ez egy új dimenzió, egy magasabb szintű lény leszel, létezik egy olyan világ ahol az egér tulajdonságait programból is lehet állítani, megértem hogy erre nem gondoltál, hiszen ehhez a gondolathoz rendkívül okosnak kell lenni

[ Szerkesztve ]

(#3) Racionális válasza creation (#1) üzenetére


Racionális
csendes tag

van egy csomó részletes leírás az egér oldalán, meg a videóból látszik hogyan néz ki, szóval nincs kedvem írni

(#4) creation válasza Racionális (#2) üzenetére


creation
senior tag

Érdekes elgondolás, csak pont akkor hasznavehetetlen, amikor szükséges a DPI-k közötti váltás.

Vagyis hmmm... Akkor én is elmondok valamit...

A DPI nem is de az érzékenysége (itt inkább az egérmutató gyorsasága) képzeld elég régóta állítható... Egészen precízen.

Mi több a legtöbb program (és a játékok is), külön lehetőséget nyújt neked, vágyaid egerének megvalósításához...

Nem kell megköszönnöd :R

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) Racionális válasza creation (#4) üzenetére


Racionális
csendes tag

és mikor szükséges a dpi-közötti váltás? ezer évben egyszer?

(#6) Racionális válasza creation (#4) üzenetére


Racionális
csendes tag

nem mondod hűha még sosem láttam ilyet

(#7) creation válasza Racionális (#5) üzenetére


creation
senior tag

Racionális választ vársz?

Van olyan ember akinek percenként többször, s van akinek évente se. Egyik vágyik arra, hogy az szoftver nélkül kapcsolható legyen és megveszi az általad legjobb egérnek tituláltat, s van aki soha és vesz magának egy "buta" egeret s nem sír ilyen hülyeségeken :DDD

Amúgy meg tényleg én vagyok a barom, hogy ezt felhoztam :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) Racionális válasza creation (#7) üzenetére


Racionális
csendes tag

akkor csináljanak azoknak külön, úgy is ezer féle terméket gyártanak le, eggyel több vagy kevesebb teljesen mindegy

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Mar a regisztralas napjan tisztan latszodott, hogy ez lesz a vege.

(#10) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi, milyen egér? Hüttőmester Xódarázs? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Szerintem most ez a világ legjobb egere (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.