Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) kai_sehmet válasza talmida (#28) üzenetére


kai_sehmet
csendes tag

Bocsánat, hogy nem válaszoltam, nem nagyon jártam mostanában errefelé, kicsit el voltam havazva, így aztán sajnos időm sem jutott nagyon a fogalmazási hibákon gondolkodni. Lényegében az az egy volt zavaró számomra amit írtam, a többi az nem volt vészes, és szerintem teljesen érthető ha már több évtizede élsz külföldön (ha jól tudom régóta laksz már az USA-ban) és csak elvétve használod már a magyart. Sajnos nem csak a tanult nyelveket, de az anyanyelvet is el lehet felejteni. Azt teljesen nem, de kikopnak a finomságok, szinonimák közti eltérések stb. De egyszer ha több időm lesz leírom én miket vettem észre.

"Az előadás drágaságának megemlítésével nem a hálásságot, hanem az üzenet megbecsülését akartam fokozni :B (hogy megjegyzésre méltassák), de lehet, hogy ez is erősen kultúra-függő, vagyis Magyarországon nem számít az ár :DDD"
Dehogynem számít, nagyon is, sőt az inflációval egyre inkább, de számomra az ár nem áll egyenes arányban a dolgok értékével.

Nagyon örülök, hogy ilyen jó néven vetted amiket írtam. :)

Minden jót,
kai_sehmet

[ Szerkesztve ]

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.