Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) talmida válasza Vakegérke (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi a megjegyzést. ;) ..és mindenkinek köszönöm a hozzászólásait is!

Az itt-ott suta megfogalmazásom adhat okot egyes félreértésekre...pl a "kell" szó helyett biztos, hogy valami finomabb jobban passzolna :B

Ez amúgy egy szakmai előadás (mellesleg nem olcsó. :Y) nem szószerinti tolmácsolása volt. A [szerzőről] illik tudni, hogy világhírű, elismert szónok, ..,ami én nem vagyok :DDD ..és én házasság-szakértő sem vagyok. :O

Mi a férjemmel együtt hallgattuk meg az előadást, és mindketten nagyon hasznosnak találtuk, mégha némely dolog nekünk sem volt új.
(Sőt azt is észrevettem, hogy másnaptól mindketten jobban igyekeztünk alkalmazni a hallottakat :D De tudni kell, hogy ez olyasmi, amit életfogytiglan ismételni, tanulmányozni kell, ha azt akarjuk, hogy a vérünkké -a jellemünk részévé- váljon...mert sajnos az ember feledékeny :U )

Angolul jól tudók figyelem!
Elárulok valamit. :) Annak ellenére, hogy ezek a szemináriumok több száz dollárba kerülnek(!), ha online közelíted meg a dolgot, akkor az első CD-t ingyen kapod. Tehát kipróbálhatod úgy, hogy semmit sem fizetsz érte. Elküldik a CD-t és meg is tarthatod.
Azt nem tudom, hogy ez a világ minden országára kiterjedt szolgáltatás-e vagy scak az USA-ban gyakorolják. Ezek között az előadások között van a How to stay in Love Forever? című is. :K
[You can try the first CD for FREE!
]

Ez nem reklám akart lenni, hanem csak egy hasznos tudnivalóra hívtam föl a figyelmet. Félreértés ne essék, nekem ebből az égvilágon semmi hasznom nem származik.

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.