Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ursache


Ursache
senior tag

kedves írás így szombat hajnalban :)

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jó volt elolvasni. :) Nekem is volt még régebben hasonló kapcsolatom, az első komolyabb kapcsolatom hasonló volt. Ugyanígy indult el, az Ő természete hasonló volt, kis csöndes, mondjuk azért tudott beszélni, ha olyan témáról volt szó, bár ez nem volt olyan sűrűn, igaz 8 hónapig tartott, nem évekig.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de a lényeg, hogy megoldódik.

Véleményem szubjektív...

(#3) semetka


semetka
őstag

Szép történet. Mostanában ilyen lányokat nehéz találni, mostanában az a szokás hogy hétvégén mindegyik atom részegre issza magát és úgy buliznak, sajnos.
Perzse van kivétel. Jó volt elolvasni ezt a történetet. :)
Grat a cikkhez.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4) Thunderzolee

Ohhh... hát ez elég rövid lett.

Am aranyos történet. Folytatást! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) acélkemény


acélkemény
tag

Én várom a leányzó reakcióját ide a fórumba, remélem nekunk is kinyilik! Nem vagyunk egyedul ;) Gyerunk csajszi, kommunikalj velunk, csunya gonosz emberekkel :DDD

(#6) hackeeeee válasza acélkemény (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eh. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#7) Insanecube válasza acélkemény (#5) üzenetére


Insanecube
csendes tag

:DDD :DDD

(#8) Marika-X230


Marika-X230
csendes tag

Nagyon ügyesen megfogalmaztad a kapcsolatodat:) Szép történet! Gratulálok :D

Azért azt szépen kihagytad, hogy most már azért én is beszélek. Vagy tévednék? :U

Szeretem ennek a cikknek az íróját :)

[ Szerkesztve ]

(#9) PH-User válasza Marika-X230 (#8) üzenetére


PH-User
addikt

Pont erre vártam, hogy Te egészítsd ki azzal, hogy ide írsz a történetünkhöz. :P

"Szeretem ennek a cikknek az íróját :)"

A cikk írója meg téged szeret. :))

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#10) TK36


TK36
aktív tag

De - lehet, hogy régimódi vagyok de "Tudni illik ekkor ballagott le" - nem ballagott el-nek kéne lennie?

Szép írás. Jó volt olvasni (ritkán olvasni ilyen történeteket manapság - sajnos).
Köszike PH-User.
Bár nekem is rövidnek tűnt, és nem lett teljesen happy end (együtt éltek míg... :) ) a vége.
De majd 20-30 év múlva folytatod ezt a történetet... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Ipse89


Ipse89
tag

Hát PH irigykedek rád. :U éve óta vágyok egy ilyen lányra aki megnyílik és tényleg szeret. Ha tényleg szeret, akkor el ne hagyd senkiért és semmiért, még ha Angelina Jolie akar elcsábítani, akkor sem! Persze, meglepetések egy kapcsolatban mindig vannak, hogy a mindent elsöprő érzéseid ellenére faképnél hagynak, na ilyenkor kell "betonkeménynek" lenni. Na de erről ne beszéljünk, elvégre ez egy happyend-es story...
Jó volt így délelőtt(nekem reggel :DDD ) elolvasni, sok boldogságot, áldásom rátok ;) :K

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#12) PH-User válasza Ipse89 (#11) üzenetére


PH-User
addikt

Köszönjük mindenkinek, ez direkt ilyen rövidre íródott. ;)

TK36 - Errefelé ilyen a nyelvjárás. :)

:R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#13) Löncsi


Löncsi
őstag

Nem akarok senkit megsérteni, sőt , lehet én vagyok irigy, lehet lehurrogni, de kezd unalmas lenni ez a sok love story, igaz, nem tudom minek olvasok logout-ot..

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#14) fabicska


fabicska
aktív tag

Szia.

Én ugyanígy vagyok egy lánnyal!
2 éve vagyunk osztálytársak, sokat beszélgetünk, ismerkedünk, és lassan kialakult egy kapcsolat köztünk.
Én hétfőn veszek erőt magamon, és megmondom neki az érzéseimet. Remélem nem utasít el!

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#15) negyedes válasza Löncsi (#13) üzenetére


negyedes
addikt

Olvass szemelyes bejegyzest olyanoktol akiket jol arcon utott az elet, eleg sok van, tobb mint a love storykbol.

Szep tortenet. Olvasva eszembe jutott, hogy en hogy jottem ossze a baratnommel. Koszi szepen. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez aranyos, főleg, hogy a cikk "tárgyát" képező személy is megjelent itt :) Gratula nektek, csak így tovább :K

fabicska: sok sikert!

Löncsi: Tudom javasolni, hogy akkor ne olvasd el. Engem sem érdekelnek a búlvárhírek, de nem is olvasok bl*k-et..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17) PH-User


PH-User
addikt

Löncsi - Egyszerű, nem kell az ilyen stílusúakat elolvasni.

fabicska - Sok sikert! :K

negyedes,Barthezz2 - :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#18) icecave


icecave
nagyúr

Én is nagy "szerelem párti" vagyok, jó volt ezt is olvasni. Mi is már 11 éve vagyunk együtt a kis "Mircikémmel", de a mai napig teljesen oda vagyok érte. Bár most kicsit mérges vagyok, mert még mindig alszik :D :D (Csak azért, mert így nem "reggelizünk" együtt. Másért nem, végre nem kell dolgozni menni, aludjon csak).

(#19) Ipse89 válasza icecave (#18) üzenetére


Ipse89
tag

11 év :Y Azért az dúrva. Egy épkézláb kacsolatom volt, az is 5 hónapig tartott, nekem a 2 hét rekordnak számított :U Mondjuk a mai csajok ( 18-22 ) hát khm... tisztelet a kivételnek :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#20) Barthezz2 válasza Ipse89 (#19) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát így 23 éves fejjel nekem is 6 hónap volt a leghosszabb sajna.. hát,majd csak szembejön a nagy ő :D A "mai csajok" dologban egyetértek..

Everybody lies.

(#21) icecave válasza Ipse89 (#19) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért nagy mákunk is volt biztos, hogy így megtaláltuk egymást. Én 16 voltam, Ő meg 15, mikor összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk, és annyira jól elvagyunk, hogy az már furcsa a mai világban. Soha nem kellett, és nem is kell más nő az életembe.

Azt hiszem, valahol mindenki az ilyen kapcsolatot keresi, ezért is örülök az ilyen cikkeknek, ami azt bizonyítja, hogy vannak még ilyenek.

(#22) negyedes válasza icecave (#21) üzenetére


negyedes
addikt

Akkor en a jo 2,5 evvel csak hallgasak. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#23) Vakegérke válasza Ipse89 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

11 év durva? Akkor milyen a 35? Ha még élne a feleségem, most lennénk 37 éve együtt. :K

Sok boldogságot kívánok az ifjú párnak az elkövetkezendő 35 évre. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) icecave válasza negyedes (#22) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez nem erről szó, Te is tudod :)
A minőség számít, nem az idő :)

Vakegérke: :R

(#25) Ipse89 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Ipse89
tag

35 év? :Y Aztaku*va :Y

Amúgy Részvétem... :o

Számomra azért hihetetlen, mert a mai lányok... Mikor fiatal(abb) voltam( 16-17) azzal nyugtattam magam, hogy majd az idősebbek. Az a baj, hogy 20 évesen alig ismerek "normális" csajt, de még találok. Van egy icipisi probléma, hogy nekik bezony mindnek van barátja :(( . "Felebarátod feleségét ne kívánd!" Nem kivánom, csak nagyon irigy vagyok :(( Komolyan mondom... no comment. Nembaj. legalább a tanulmányaim megyegetnek, az mellé meg elég pár futó kaland. ;]

(#24) icecave

Csodás volt az exemmel az az 5 hónap, amíg meg nem csalt hirtelen,( én Győrbe ő meg Bajára ment tanulni) majd még engem álitott be a sz@rnak, hogy miattam ment tönkre a kapcsolatunk... Megmérgezte az emlékeimet, és ha meghallom a nevét, nem a szép emlékek ugranak be először...

Szilveszter környékén rájött, hogy elcseszte anno és visszaakart jönni hozzám. Naivságom és a jó szívem ide vagy oda, nem engedtem vissza. Nincs bizalom, nincs 2. esély.

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#26) negyedes válasza icecave (#24) üzenetére


negyedes
addikt

Persze, hogy nem az a lenyeg, de az is egy egyfajta mertekegyseg, szerintem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27) icecave válasza Ipse89 (#25) üzenetére


icecave
nagyúr

Megbocsáss, de jobb hogy így alakult...
Mennyi tartás van már egy ilyen lányban, aki elmegy máshova tanulni, és egyből ráugrik másik bránerre, már bocsánat....
Mi sem egy közép, még csak nem is egy főiskolára jártunk.
Mégis kitartottunk egymás mellett, pedig a főiskolán lehetett volna minden nap mással kavarni.
Ennyit tesz, ha valakit szeretsz... :)
Most együtt élünk, és nagyon jó minden.

u.i.: Még mindig alszik, nem hiszem el :D :D

(#28) hackeeeee válasza Ipse89 (#19) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nem feltétlen igaz, vannak kivéítelek, csak nehéz őket megtalálni.. Ahogy te is írtad.. :)

@icecave: Igazad van, és hát.. A lusta disznaja... :DDD Már bocsi. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#29) Ipse89 válasza icecave (#27) üzenetére


Ipse89
tag

Nyugi, nekem is ez a véleményem inkább egerészek, minthogy attól rettegjek, hogy vajon mikor csalnak meg... És az a baj, hogy mostanában a hűség egyre jobban "kiment a divatból" nemcsak a kapcsolatok de a házasságok terén is, már a válások száma egyenlő a házasságok számával... nem kell messzire visszamenni ~ 5 év akkor sem volt ennyire durci a helyzet :((

Ja és nektek sok boldogságot, sokak példát vehetnének rólatok... :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#30) icecave válasza Ipse89 (#29) üzenetére


icecave
nagyúr

Teljesen jól gondolod. Lehet, sőt sajnos igaz, hogy a hűség kiment a divatból, de én egyenesen büszke vagyok arra, aki hűséges (és nem csak a mi kapcsolatunkról van szó, hanem bárkiéről).
Ha képes vagy megcsalni a párod, nem is szereted, ennyi.

hackeeeee: már kijutott a fürdőszobáig :D Sokáig szoktunk aludni, de szerintem most különösen lefárasztották a munkahelyén...

(#31) CsiguszMaxim válasza icecave (#27) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Távkapcsolat = FAIL Már ha persze tényleg szeretitek egymást. Ha nem akkor működhet.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#32) Barthezz2 válasza icecave (#30) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A munkahelyén? ;] :D

CsiguszMaxim: nem értek egyet, mert ha valaki szereti a másikat, akkor kibír 1-2 hetet anélkül, hogy megcsalná, és annál jobb, mikor újra találkoznak. Aki ugy áll hozzá, hogy jajj az egyetem miatt csak hétvégente találkozunk, ugy nincs értelme, akkor nem is szereti igazán.
Na persze, ha mondjuk 1-2 évre külföldre megy mondjuk az egyik fél, az megint más tészta..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#33) Vakegérke válasza Barthezz2 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyol kicsinység gonoszka? :DDD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Barthezz2 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja igen, kicsit félreérthető lett :D Úgy gondoltam, hogy ne fogja már a munkahelyre, hogy lefárasztották :D

Everybody lies.

(#35) icecave válasza Barthezz2 (#32) üzenetére


icecave
nagyúr

Mielőtt még rosszra gondolnál: ÁNTSZ, közegészségügyi járványügyi felügyelő.
Akik lefárasztják, az értetlen, barom ügyfelek, akik azt hiszik 0-24 órás szolgálat van...

Nem fogta a munkahelyre, én mondtam, hogy vaszleg azért alszik ennyit, mert kifáradt. Egy-egy projekt végén én is 2 napot alszok, nincs ebben semmi rossz.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ipse89 válasza CsiguszMaxim (#31) üzenetére


Ipse89
tag

Hát igen, ismerek 2 párt is, akit ~150 km választ el egymástól... ők nagyon jól megvannak. Én 20 kmre laktam bnőmtől, de így sem ment, Mondjuk nem is én lennék b@szki... :((

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#37) Barthezz2 válasza icecave (#35) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

nem érted a poént :P

Everybody lies.

(#38) Ipse89 válasza Barthezz2 (#37) üzenetére


Ipse89
tag

Ez tényleg nem poénos, hülye emberek között dolgozni kimerítő :Y

Amúgy én is félreértettem ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#39) Barthezz2 válasza Ipse89 (#38) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hülye emberek közt lenni is fárasztó, nem dolgozni, de én nem erre értettem. Na de hagyjuk, mert sosem lesz vége :DDD

Everybody lies.

(#40) icecave válasza Barthezz2 (#37) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogyne értettem volna :D
Csak meg akartam előzni, hogy a hozzászólásodat mindenki elkezdje poénosan tovább fejtegetni :D

u.i.: Már takarítunk éppen :D :D

(#41) Barthezz2 válasza icecave (#40) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

ja értelek :)

Everybody lies.

(#42) Marika-X230


Marika-X230
csendes tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#43) PH-User


PH-User
addikt

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#44) CsiguszMaxim válasza Barthezz2 (#32) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Hát nem tudom. Lehet én vagyok rosszul kalibrálva de én ha szeretek valakit akkor szeretem ha mellettem van. Ez lehet önzőség de egy kapcsolatban szeretem ha tudok valakibe kapaszkodni és a másik is belém. Ha minden hétvégén lett volna találka akkor azt mondom jólvan de amikor minden egyes alkalom után sóvárogsz és tudod, hogy két napba kell belesűrítened 2 esetleg 3 hetet az kínzás.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#45) Barthezz2 válasza CsiguszMaxim (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

hát, 3 hét az már húzós az tény..

Everybody lies.

(#46) subaruwrc válasza PH-User (#9) üzenetére


subaruwrc
félisten

kellemes történet és valóban érdekesebb így hogy a központja is megjelent itt személyesen.

gratulálok nektek, legyetek boldogok :R

(#47) iSonic


iSonic
addikt

elbűvölő történet :R :R

(#48) PH-User


PH-User
addikt

subaruwrc, iSonic - Köszönjük! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

PH-User: Grat a kapcsolatotokhoz :R

A távkapcsolat dologhoz: Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, aminek nagy részében nem voltunk egymás közelében (Skócia - Dánia). Mégis találkoztunk kb. kéthavonta pár napra, a repülőjegy manapság már nem kiváltság.

Ha valaki tényleg szeret akkor ki sem kell mondania, ezer és egy módja van hogy a tudtomra hozza.

Visszaértem Dániába (egy év után) és most sem éppen a szomszéd szobában alszik a néni. De beérjük a kéthetente együtt töltött pár nappal, mivel mindketten elfoglaltak vagyunk.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#50) 3psilon válasza TheDragon007 (#49) üzenetére


3psilon
aktív tag

Szerintem embere válogatja, hogy ki mennyi együttlétre vágyik.

Te pl. bírod, hogy kéthetente lásd kedvesed. Én "bírom", hogy ha lehet, akkor minden nap találkozunk, de ha egy hétig mégsem, akkor legalább annál inkább várom.

Más meg egész nap együtt van a párjával, minden idejét vele tölti. Én pl. beleőrülnék, de aki ilyen, az meg kimondottan így szereti ezt.

PH-user: jó kis írás, elbűvölő történettel. A szerelem szuper dolog, most én is nyakig állok benne... ;) Tetszik, ahogy közeledtél ehhez a lányhoz. Türelemmel, alázattal várva, hogy megnyíljon feléd. Sok olyan ember van, aki első ránézésre csendes, szótlan, nem valami feltűnő jelenség, de arany szíve van, és ha valaki szereti, akkor csodálatos fényben tündöklik. Sok boldogságot nektek! :K

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.