Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Szerintem elkéstek ezzel a gamer modellel, a konkurencia már tarol.

¯\_(ツ)_/¯

(#2) roli543


roli543
őstag

Milyen konkurencia? A Razor Phone vagy a Xiaomi Black Shark? Ennyi a konkurencia.
Ez a modell egy zsákutca.. ezeknek a telefonoknak az a lényege, hogy a legbrutálisabb hardvert kapják...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) SkyLine3000 válasza roli543 (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Csak ez a "legbrutálisabb hardver" akármelyik felsőkategóriás vagy csúcs (de nem gémer) telóban ott van.

(#4) buvartacsko válasza roli543 (#2) üzenetére


buvartacsko
addikt

Olyan, hogy Razor Phone nem létezik.

Esetleg Razer Phone.

(#5) #04441088


#04441088
törölt tag

Gondolom jobban ki akarjak epiteni a vasarlokoreiket, igy kellenek alternativ, olcsobb valtozatok is.

(#6) PowerBuldog válasza SkyLine3000 (#3) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért az ASUS ROG phone-ba a hardveren kívül elég jó extrákat pakoltak amivel tényleg a játékosokat próbálják kiszolgálni. Marha jó kis kiegészítőket csinálta hozzá. Szerintem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) SkyLine3000 válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Amiket gondolom, nem aprópénzért megvehetsz hozzá... Én mindenesetre játékoz sem vennék "gémer" telót, mivel mint írtam, bármelyik felsőkategóriás ue. tudja. De mindegy, mert nem én vagyok a célközönség. A sokobanhoz meg elég a 801 is. :)

(#8) roli543 válasza SkyLine3000 (#7) üzenetére


roli543
őstag

Azért a speciális hűtés és a különböző kiegészítők valóban kiemelik a mezőnyből amitől nevezhetjük őket gamer phone-nak..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Értelmetlen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) #04441088 válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


#04441088
törölt tag

Most mar tenyleg az..

(#11) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Gamer telefonok már vannak már csak normális játékokat is kéne csinálni rájuk.

Huawei P30

(#12) #04441088 válasza _CICAFIU_ (#11) üzenetére


#04441088
törölt tag

Normalis jatekkal jatsz PC-n. :D

(#13) bepe79


bepe79
addikt

jerryrig: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#14) Navaze 2


Navaze 2
tag

Pénz hiányzik. Amig nincs mit kivenni nincs mit bele tenni. Reklám nézettetés nem haszon. Aktív mobil gamer lévén mondom bár most sokan megkőveznétek, én elkértem volna a pénzt a Pubg Mobil után is. Csinálok egy 6 hónapos béta időszakot aztán szépen fizetésre. Nem lehet komolyan venni azt amit azért nem vesznek komolyan mert nem térül meg, és nem térül meg míg nem veszik komolya. :U Itt a Swich Bejelentették meg csinálták, szárnyal. Érdekelte őket, ebben a kézikonzoloknak nem tul baráti időszakban ki veszi meg? Nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.