Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Nagyon kedves tőled, hogy írtál neki egy verset. Bár nekem is írna Valaki... Na mindegy. :)
Nagyon szép, de sajnalom, hogy ilyen szomorú a vége. Kicsit nem alkalomhoz illő.

(#2) szablya válasza niti (#1) üzenetére


szablya
tag

Többet nem írok. Elbasztam az életem vele. shit.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) szombatitomi válasza szablya (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Pedig szerintem sokan örülnének neki, mert nagyon szép lett. Komolyan, a hideg rázott a vége felé. Talán még neked is jót tesz, hogy leírod. Én is írtam neki, de mennyit...

(#4) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Szép vers. Tavaly hasonlót hoztam létre magam is. Annak sem boldog a vége.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5) .bableWes válasza szablya (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

ne is irj! nem éri meg! én barátnömnek is irtam, verset, nem is egyet pedig nem vagyok költö, és imádja a verseket, és mi lett? vége...

nem éri meg a nök miatt rossz kedvünek lenni. a szerelmet még ilyen fiatalon ne keresd, azzal még ráérsz. ismerkedj minél több csajjal, aztán alkalom adtán, egy éjszaka és cső!

a vershez, csak annyit, hogy van hozzá tehetséged! de máskor ne ilyen szomoruakat! ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#6) szombatitomi válasza .bableWes (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Most nem értek egyet veled.

"a szerelmet még ilyen fiatalon ne keresd, azzal még ráérsz. ismerkedj minél több csajjal, aztán alkalom adtán, egy éjszaka és cső!"

Persze, ez csak egyéni vélemény, de ha nem olyan, (és az írásaiból, gondolom nem olyan) akkor nem csak egy éjszaka érdekli. Hanem egy lány, akit szeret, és ő is szereti, akivel boldog.

(#7) szablya válasza .bableWes (#5) üzenetére


szablya
tag

Tominak igaza van. Nem akarok ilyen egy éjszakás dolgokat, a lánnyal akarok lenni, akit szeretek, ennyi. kár, hogy elbasztam.

04ahgy: A tied simán übereli az enyémet :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) 04ahgy válasza szablya (#7) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egyáltalán nem, csak más a stílusunk. Van amúgy több is, tegyek még fel régebbieket?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#9) szablya válasza 04ahgy (#8) üzenetére


szablya
tag

Ha mind ilyen nívósak, akkor szerintem sokaknak kellemes/töprengő perceket szereznél vele :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Neked is a Boldog Valentin napot! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) 04ahgy válasza szablya (#9) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát meglátjuk. Egyet felteszek.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12) forras2


forras2
őstag

Valentin nap, Bálint nap....
Most már lassan 3 éve számomra semmit nem jelent ez a nap....
Meg nem is fog jelenteni soha többé semmit....

(#13) Puma K válasza szablya (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Ismerős... ismerős... csak én már kétszer fogadtam meg, hogy soha többé nem írok verset egy lánynak sem. Ha már verset írok akkor már régen rosszat jelent nálam... Legutóbb is mi volt... kész kínszenvedés. Én sem kedvelem az egyéjszakás kalandokat... utálom a riherongy k*rvákat. Mikor együtt voltam a szerelmemmel akkor többen mondták, hogy fú de össze illünk és milyen aranyosak vagyunk együtt...

Én most várok... várok míg kell. Várok míg rá nem jön, hogy a makacsságán felül kell kerekednie, mert ha nem a későbbiekben akkora pofont vagy pofonokat fog kapni az élettől...

De nem baj... ami nem öl meg az csak erősebbé tesz!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) Eugene Roe válasza .bableWes (#5) üzenetére


Eugene Roe
őstag

így van, a szerelmet nem keresni kell (: hanem csak megtalálni...

Ha nem vagy elég, úgy ahogy vagy, lényegében ha alap dolgoknál többet kell tenned a kapcsolatért akkor nem éri meg, főleg úgy nem, hogy csak neked kell többet tenned (:

Én személy szerint elvesztettem a fonalat a háborús "hasonlattal" ;] deee egyébként minden oké vele, csak késett pár évszázadot :P nálam...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) Ipse89


Ipse89
tag

Fater nagyon jó ez a vers amit írtál, nem csak tartalmilag, hanem formailag is, a rímek, a szótagszámok... :R
Gyűlölöm a Valentin-napot... Neked meg nem kell aggódni, előtted még az élet, majd eljön a nagy Ő ;) csak várat magára... Én is várom már 6 éve ;) addig meg 1. a suli

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#16) szablya válasza Eugene Roe (#14) üzenetére


szablya
tag

Nem volt az hasonlat. Tisztára epikus az egész :DDD
Modern feldolgozásban: srác, csaj, nagy szerelem, panellakás, jönnek a tatárok, srác golyót kap a fejébe, aztán egy tank belegyalulja a földbe :U Az első verzsön jobban tetszik.

Ipse89: Kösz :) Amúgy az jár a fejemben, hogy most ment el...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Szomorú :(

(#18) Ipse89 válasza szablya (#16) üzenetére


Ipse89
tag

B@ssza meg nem is nagy Ő akkor (Nálam a nagy Ő akinél majd megállapodok :) ) nem kell rajta görcsölni ;)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#19) nem_tom


nem_tom
őstag

szép vers. ;)

de utálom a valentin napot. :U

[ Szerkesztve ]

(#20) dangerzone válasza nem_tom (#19) üzenetére


dangerzone
addikt

Valentin napban csak azt nem szeretem, hogy erőltetett, ránk erőltetik az egészet. Mindenhol szivecskés lufikat árulnak, meg rózsát stb. Picit már én is snassznak érzem az egészet.

Jó, persze én is vettem rózsát a barátnőmnek. De mellé vettem csokilikőrt is. Háát...jobban értékelte, mint a rózsát.... ;]

Egyébként az évfordulónk valahogy sokkal jobban érdekel, mint ez a divat nap.

(#21) Ipse89 válasza dangerzone (#20) üzenetére


Ipse89
tag

Ha az embernek van barátnője, úgy megint más.
Nekem spec. sosem volt "éppen" ;] Valentin-napon barátnőm. Mikor látod, ahogy a szerelmes párok elvannak a buszon/plázában/utcán/pályaudvarokon stb... Majd eszedbe jut a saját sorod... Ezért is gyűlölöm...meg a másik, hogy amerikai ökörség :((

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#22) nem_tom válasza Ipse89 (#21) üzenetére


nem_tom
őstag

ezért is gyűlölöm, nem azért, mert árulnak minden féle hülyeséget. ez volt a 16. (magányos) valentin nap az életemben. és hozzá teszem, hogy még nem nagyon volt egy jó kapcsolatom se.
de sajna vki/vmi mindíg eszembe juttatja, ha éppen valentin nap van... :U

(#23) Ipse89 válasza nem_tom (#22) üzenetére


Ipse89
tag

B@szni kell az egészbe, más különben megbolondulsz :( Nekem is most a suli az első, meg mindig úgy csinálom a programomat, hogy ne legyen időm "magammal foglalkozni"
Viszont mikor 2 órát buszozok hazafele akkor a gondolataim akarva akaratlanul... :(( + a kóterban a szobatársaimnak egytől egyig van csaja szal jah no comment.
Mióta kidobott az exem azóta jól megvagyok, de hiába ember vagyok én is érzelmekkel, pedig néha jó lenne ha ki lehetne őket kapcsolni... :((

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#24) nem_tom válasza Ipse89 (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

nos igen, nekem az az alapelvem, hogy ,,Csajokon ne rágd magad!", de ezt könnyű mondani, mint megtenni.
am általában én is csak magányos/unalmas perceimben merengek a témán.

de azért reménykedem benne, hogy egyszer össze jön. :K (csak hogy ne árasszuk már el borúval és pesszimizmussal ezt a topicot :DDD )

(#25) szablya válasza nem_tom (#24) üzenetére


szablya
tag

Szabad. Én összesen kb. 1-2 órát azzal töltök a napomból, hogy rá gondolok... :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#26) Ipse89 válasza nem_tom (#24) üzenetére


Ipse89
tag

Nekem is jópár évbe telt, hogy ezt nem csak mondom, meg is teszem, igaz néha vannak nekem is gyenge pillanataim. Ilyenkor leülök cikket írni. :) Sajnos most időm annyira nincs rá, mert csütörtökön ZH, mellette meg offig vagyok szakrajz házival, szal nem unatkozok :)

(#25) szablya Szar ezt mondani, de majd pár év alatt megszokod :U ;) 16 évesen én is totálkáros voltam lelkileg azt akkor jött a "kegyelemdöfés" Dóri személyében.

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#27) nem_tom válasza Ipse89 (#26) üzenetére


nem_tom
őstag

hát, miután betöltöttem a 16 -ot, én is egy lelki káosz voltam hónapokig. (nem csak csajok terén) de szerencsére már letudom nyelni.
sajna társaságban jöttek ki leggyakrabban a bajaim. (bulik, összejövetelek meg ilyenek)

(#28) Khan13


Khan13
senior tag

Megmondom őszintén, hogy a verset nem tudtem végig olvasni, csak az első pár, és az utolsó versszakot. Azok jól sikerültek, és elhiszem a többieknek, hogy az egész jó, de most ne makartam a saját hangulatom lehúzni. A hozzászólásokat elolvasva azt tudom mondani, hogy hasonló cipőben jártam mint Ti, 16 éves korom körül káosz voltam. kétségbeesetten kerestem egy párt, akitől viszonzást kapok. De már jóval előtte is, aztán jött az, hogy már nem érdekel, tuti nem lesz társam, egyedül döglök meg, az se érdekel miként, talán minél előbb, annál jobb. Majd 19 évesen rájöttem, hogy először magamat fogadjam el őszintén, aztán ne kétségbeesetten akarjak egy társat, hanem egészséges vágyaim legyenek, és mikor mindent letisztáztam magamban, meg is jelent Ő. Majd egy évig egy kivénhedt csiga tempójában haladt a kapcsolatunk előre, de türelmes ember vagyok, és úgy éreztem Rá érdemes időt szánni. Karácsony este csókoltuk meg egymást először, azóta egy pár vagyunk, egy Nagyon Boldog Pár! És igen, 20 évesen ez az első kapcsolatom, de nem számít, én sosem gyűjtöttem, sőt lenéztem az olyanokat. A korábbi kiszemeltem, akit imádtam, istenítettem, hiába vártam rá, hiába szerettem, nem viszonzott rendesen ahogy vártam, bár még gyerekek voltunk, és fiú létemre érettebb voltam, de mágis, most van párom, és örülök hogy nem az előző lett az. Gondold át Te is, Ti is, és kívánom Mindegyikőtöknek, hogy találjon egy ilyen párt, és legyen Nagyon Boldog! :)
Amúgy Nálunk minden nap Valenin nap :D Na nem azért, mert ajándékokat veszegetünk, hanem mert szeretjük egymást, ehhez nem kell külön nap, és az ajándékozáshoz sem kell ok, elég a szeretet ;)

(#29) norbx


norbx
aktív tag

az oszintet megvalva en hanyok a valentin naptol... idiota amerikai unnep nem tudom miert kell minden baromsagot atvenni a regi magyar szokasokat meg elfelejteni...

(#30) nem_tom válasza norbx (#29) üzenetére


nem_tom
őstag

lassan már minden kihal, ami magyar... :(

(#31) szablya válasza norbx (#29) üzenetére


szablya
tag

Bizony, tényleg igaz, hogy a magyar népszokások nagyon - és végzetesen - gyorsan tűnnek el a süllyesztőben, ne legyek károgó, de az identitásunkkal együtt.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#32) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Tényleg kicsit 19. századi a vers, de nekem tetszett :P

Amúgy fiúk, szerintem a legolcsóbb ajándék ha verset írsz egy csajnak Valentin-napra. Persze, ne érzelgőset-csöpögőset, hanem inkább pimasz-humorosat ;]

Nálam ez úgy működik hogy a v-napi csokilikőrt/édességet csak vegye meg magának a néni, aztán fejben tartom hogy ez meg ez a kedvence, és egy szürke napon kínálom meg ugyanabból az édességből ;)

Ettől függetlenül az én véleményem is az, hogy ha együtt vagytok, minden nap legyen Valentin-nap. Egy bizonyos napba feccölni túl sok energiát felesleges.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#33) mephi666 válasza TheDragon007 (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... a valentinnap csak a virágboltosoknak igazi üzlet... történt már, hogy volt kb. egy ezresem, hogy virágot+cigit vegyek... (5-6éve volt már... akkor még 350körül lehetett elfogadható cigit kapni) arra készültem, hogy max. 3-400ft lesz a rózsa... erre 750huf... :W persze megvettem és majdnem megdöglöttem cigi nélkül... kellemesen telt... csak felb@sztam az agyam... egyébként mostanában simán lehet kapni átlag napokon 300ft alatt hosszú szálú rózsát... :( undorító...

nálunk következőképp telt az idei valentinnap: reggel felkeltem, sütöttem rántottát, készítettem barátnőmnek cappuchino-t és megreggeliztünk az ágyban... együtt töltöttük kettesben az egész napot... közben megivott pár sárgadinnyevodkát én meg pár pálinkát+sört... rendeltünk pizzát és egymással foglalkoztunk/pihentünk... egyikünk sincs oda igazából az ilyen "mű-ünnepekért"... kapott tőlem azért egy új ezüstfülbevalót, mert a régi bizsu már elég kopott volt, én meg kaptam tőle egy meleg pulcsit, ami kimondottan jó, amikor reggelente bicajozok a munkahelyre :) egyik sem konkrétan valentinnapi ajándék volt, de betudható annak... nem szeretem, hogy ilyenkor meg karácsonykor nyomják az emberek fejébe, hogy: "vegyél meg minden sz@rt a másiknak, mert csak ezzel lehet kifejezni a szeretetet" :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) ijjájom válasza szombatitomi (#6) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Egyetértek Veled, még jó, hogy vannak akik így gondolkodnak.
Ha egy éjszakás a kaland, akkor az csak szex és semmi más, de ha szerelem, akkor úgyis rájöttök!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#35) ijjájom válasza mephi666 (#33) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Kedves volt Tőled, hogy lemondtál az aznapi cigidről!:D
Ez nagyon értékelendő! Az ilyen amerikai ünnepeket én sem szeretem, ez nem a mi ünnepünk, meg a hallowen sem.
Szerintem is a virágárusok ötlete volt legfőbbképpen, ők kaszálnak vele a legtöbbet.
Egyik rokonom mesélte egyszer, hogy mekkora virágcsokrot kapott a férjétől Valentin-napra, mire én mondtam Neki, hogy az én férjem nem jár piásan haza, és a fizetését sem cseszi el, és a családnak él! Kell ennél több????

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#36) Ipse89 válasza mephi666 (#33) üzenetére


Ipse89
tag

Nekem nem volt ilyen problémám most V-napkor :)) , de néha úgy vagyok vele, inkább virágot vennék, mint bagót :(

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#37) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó vers lett, tetszik nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.