Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Alapvetően a verseny jó dolog. De akkor már nem értem miért pont az Epic Store-ba vándorolnak át ezek a cuccok? Origin-ben, GoG-on is van lehetőség a megjelenésre és azok azért még mindig elismertebbek, ha már a Steam annyira nem pálya.
Vagy most tényleg az van, hogy az Epic meg tolja ezerrel a kedvezményeket vagy neadja ég még fizetnek a fejleszőknek / kiadónak, csak hogy ott jelenjenek meg a címeik? :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) oriic válasza ribizly (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bl3-at unreal engine hajtja, innentol nem kerdes szerintem miert mennek Epic store-ba.

Live-Die-Respawn

(#3) ribizly válasza oriic (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Oh. Erre nem is gondoltam, pedig jogos.
Mondjuk egy érdekes modell lehet akkor, hogy innentől az összes UE engine-es cucc mondjuk kötelezően Epic Game Store-ben jelenik majd meg.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) oriic válasza ribizly (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy reszuk valszeg kap majd ilyen fel vagy egy eves exkluzivitast szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Vagy ha szerencsén van csak egy elbaltázott április elsejei poén volt...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) oriic válasza laceszgamer (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem.

Live-Die-Respawn

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ōszi couch coop :)

Life, Uh, Finds A Way

(#8) prolad


prolad
őstag

Amúgy mi a gond az Epic boltjával? Mindenki fel van háborodva, egy csomó más címnél is. Ekkora gond letölteni egy klienst (amit úgyis csak akkor megy, amikor onnan játszol), csinálni egy eldobható email címet meg keresni egy anonim fizetési megoldást és akkor bankkártyadatokat sem kell megadni?

(#9) devast válasza prolad (#8) üzenetére


devast
addikt

Próbáltad már? Boltnak is szégyen azt nevezni. Igazából nekem semmi problémám nem lenne vele, sőt örülnék is mert a fejlesztő többet kap a pénzből, de amíg egy wordpress-ben 5 perc alatt felhúzott webshop köröket ver rá funkcionalitásban, addig nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#10) rosejbli válasza prolad (#8) üzenetére


rosejbli
senior tag

Fel lehet szállni a hate trainre és kb. ennyi.
Nem mintha eddig sem kellett volna legalább 5 ilyen klienst telepíteni. Nagyon kazuár gamer vagyok, heti 1-2 órát játszom, de nekem is van steam, gog, origin, uplay fiókom + mindegyikhez van majdnem launcher is és semmi hátrányát nem érzem.

(#11) prolad válasza devast (#9) üzenetére


prolad
őstag

Nem próbáltam, azért kérdezem. Eddig egyedül a Metro érdekel tőlük, de arra most úgysincs időm.
Milyen funkcionalitás nincs? Fizetés nem működik? Vagy nem megy offline? Rosszabbul futnak azon keresztül a játékok?

(#12) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem mindegy hol lesz, csak már lenne kint...:D (úgysem veszem meg)

(#13) Honzi válasza prolad (#11) üzenetére


Honzi
senior tag

Leszámítva hogy a privát fájlokban turkálnak és azt hogy alig van játék + a részemről kb naponta próbálják meg feltörni a fiókomat semmi.

Offline mod már február közepe óta van sőt nagy büszkén már a keresés funkció is bekerült kb 3 hete egy storeba ahol AAA címek jelennek meg.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#14) nubreed válasza prolad (#8) üzenetére


nubreed
veterán

Brutálisan szar support, spyware -ként működő kliens, feltört fiókok, vagy állandóan próbálkoznak a feltöréssel, ami ellen az EPIC nem tesz semmit, hiányzó alapvető featur -ök, nem működő fizetés, volt olyan akitől többször is levonták a pénzt a megvásárolt játékért, de azt nem lehetett installálni, folytassam még?

Na ettől szar az EPIC, nem csak azért mert plusz egy kliest kell telepíteni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És innentől fix a szeptember meg az Epic Store. [link]

Live-Die-Respawn

(#16) prolad válasza Honzi (#13) üzenetére


prolad
őstag

és nubreed

Köszi, ez így tényleg rosszul hangzik.Talán még kiforrja magát, ha már ekkora tervei vannak az Epicnek. Majd szeptemberig kiderül.

(#17) laceszgamer válasza oriic (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na akkor szerintem a Borderlands GOTY tökéletes lesz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Abu85 válasza ribizly (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. A Gearbox nem azért megy oda, hanem a kedvezőbb licencek miatt. Nem tudom, hogy mikor jelentik majd be, de ezt a játékot részben az AMD finanszírozza, és nekik is fizet majd valamekkora részesedést a Gearbox. Emiatt nekik sokkal kedvezőbb most az Epic, mert kevesebb pénzt vesznek el a fejlesztőktől is a kiadótól.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) ribizly válasza Abu85 (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Ez így teljesen érthető. Mondjuk akkor gondolom nem lesz benne physx sem, ha az AMD a szponzor. Pedig mennyire frankó is az a 2-ben. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Abu85 válasza ribizly (#19) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

CPU-s PhysX lesz benne, GPU-s pedig már nagyon régóta nincs egy játékban sem. De más fizikai motort is kapott. Viszont most már lelövöm a beszélőkém, mert kiherélnek. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#21) ribizly válasza Abu85 (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Köszi az info-t. :DDD :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Ghoula válasza Abu85 (#18) üzenetére


Ghoula
senior tag

Ok,csak a végén a bevételt az eladások hozzák, ha azt meg az aktuális hangulat alapján kéne becsülni, nem túl fényes. Ja igen, kiadó majd jól levonja a konklúziót, a PC szar, mert nincsenek eladások, a játék szar, mert nem úgy fogy ahogy kéne. Kinek is jó ez? :)

Ha már a BL1 remastered alá befért a DX11 engine, BL2 alá miért nem lehetett?

(#23) prolad válasza Ghoula (#22) üzenetére


prolad
őstag

BL2 annyira népszerű még mindig, hogy a 3-nak már így is magasan van a léc. Ha még fejlesztést is kapna, akkor még magasabban lenne az a bizonyos léc, gondolom nem akar a Gearbox még egy Pre-sequelt.

(#24) Chapel


Chapel
addikt

..no, akkor ez is Epic S. exkluzív lett.

Mi jön még oda? Doom Eternal...minden? :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) oriic válasza Chapel (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal jön egyből Steamre is (Epic Store-ba ez amúgy sem érkezne, max a Bethesda Launcherbe)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26) Chapel válasza oriic (#25) üzenetére


Chapel
addikt

Hmm, ehhez képet ezt több helyen is olvasom, friss hír.
Epic store 2020-ig.

Doom még jó hogy nem...az kéne csak. De ez is bosszantó :(((

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#27) oriic válasza Chapel (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó én csak DOOM-ra válaszoltam, BL3 az igen, áprilisig Epic exkluzív. :R

Live-Die-Respawn

(#28) prolad válasza Chapel (#24) üzenetére


prolad
őstag

Doom majd Stadia exkluzív lesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.