Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robertel


robertel
senior tag

LOL
Kazahsztán:)
Miért nem mindjárt Szudánban van a prömier?
Kár igy kiadni egy ilyen masinát, nem értem nokiát mit szerencsétlenkedik, inkább azon ügyködne, hogy wp7-es készülékei minál hamarabb elérhetőek legyenek.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

Tényleg látszik h csak egy 92k-s raktárkészlet van, amit el akar sózni a Nokia és ezután tényleg a WP7-re koncentrál. UK, US, Ny-EU helyett Kazahsztán, K-EU, stb... no comment.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Ilyet is ritkán olvas az ember:

"Kazahsztánban szeptember 9-étől lesz elérhető a Nokia első MeeGo Linux alapú okostelefonja."

Az ára viszont érdekes (mert mint írva is vagyon) köszönőviszonyban sincs az eddig közöl előrendelési árakkal. A végén majd mindenki Kazahsztánból fogja beszerezni az N9 -et :DDD

(#4) B1T3


B1T3
addikt

Magasabb árra számítottam, debütálásra tűrhető.

(#5) plus44


plus44
veterán

Ejj de kíváncsi vagyok az itthoni árára.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Most, ezzel az infóval a birtokomban már nyugodtan fogok aludni az éjjel. :))
Egyébként mostmár legalább tudom, hogy a kazah fizetőeszköz a tenge :D
Egyébként az érdekelne, hogy ott átlagosan mennyit keresnek az emberek :D

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) Straw válasza plus44 (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Én is de ha nem jön hozzánk akkor jönnek a jó féle kazahsztáni szürkeimport cuccok :D

42

(#8) callmeakos válasza plus44 (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

én első blikkre tippelek neki egy 165öt.....

All→M8

(#9) m@xsys válasza plus44 (#5) üzenetére


m@xsys
senior tag

Szervezzünk társasutazást a nyító készletre ;]

Na majd beindul a kereskedelem :B

[ Szerkesztve ]

(#10) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Maga a készülék tetszik, de szvsz nem nagyon lesz támogatottsága, anélkül meg...

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Egy kérdéses támogatású készülékért kiló felett elkérni?
Furcsa.
Ehez akkor fannak kellene lennem,hogy minden reggel az első cigi előtt imádkozzak a házi oltár előtt amely elop arcát mintázza karbonszálból. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) plus44 válasza callmeakos (#8) üzenetére


plus44
veterán

Kb. én is, és ez szánalmasan magas ár egy kétes támogatottságú, jelenleg irtózatosan kevés alkalmazással rendelkező op.rendszernek.

szerk: szerintem azt hiszik ez elég nagy durranás ahhoz, hogy magasan adják, lesz belőle bevétel annyi amennyi (szerintem lesz rendesen), aztán majd jönnek az olcsó WP7-tel s világot váltanak. Szerintük...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) callmeakos válasza Brutális eb (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a MeeGo első dobása. Adjuk meg neki a lehetőséget szerintem.... Fél év múlva szerintem jogosan lehet majd ítélkezni...

(#12) plus44 Frissen kijött olcsó WP7-es készülék. Olyan is létezik? Az olcsó WP7 a lassan 1 éves Omnia7/Optimus7..... Nah az olcsó!

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#14) Brutális eb válasza callmeakos (#13) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igaz.Nekem bejön amúgy de nagyon furcsán indúlt az egész és ez nem jelent túl sok jót.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) janos68


janos68
aktív tag

Szokásosan pofátlanul túlárazott Nokia lesz ez is. 130? Tán teli vannak?

(#16) Karma


Karma
félisten

"A MeeGo Linux-alapú Nokia N9..."

Még mindig nem MeeGo alapú!

“All nothings are not equal.”

(#17) janos68 válasza callmeakos (#13) üzenetére


janos68
aktív tag

Milyen furcsa, hogy azokat tudták féláron adni. Biztos így veszteséges a szolgáltatóknak. Na persze....

(#18) plus44 válasza callmeakos (#13) üzenetére


plus44
veterán

Irónia. ;)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) callmeakos válasza Brutális eb (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor lehet majd azt mondani hogy jó irányba halad, ha a Nokia komolyan foglalkozik majd a rendszerrel és végleg kidobja a kukába a Symbiant. Amíg azzal fog kóklerkedni a Nokia, és nem fordít maximális figyelmet erre, addig nem lehet valami sikeres dolog...

All→M8

(#20) Bounti


Bounti
aktív tag

És ugye mindenki sejti már, hogy miért ott mutatják be?!

Mert: "Kazahsztán a legjobb ország a világon, a többi országot csitri kislányok irányítják. Kazahsztán a legnagyobb kálium-exportáló, mert a többi közép-ázsiai országnak nincs annyi káliuma. Kazahsztán a legjobb ország a világon, a többi országot csak köcsögök lakják."

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#21) callmeakos válasza janos68 (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért az a történethez hozzátartózik, hogy amikor kijöttek azok, akkor épp nem tartoztak az olcsó kategóriába. Megkérdeztem a Samsung egyik hivatalos értékesítési pontjában hogy hogy áll az Omnia7 helyzete. Válasz: Sz@rul. Leálltak a forgalmazásával, mert a Samsung számára nem volt "sikeres".... És már csak GSM boltokban lehet kapni potom 50 rugóért.....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#22) Flash86 válasza Bounti (#20) üzenetére


Flash86
tag

Én először arra gondoltam, hogy azért mert Kertész Géza ott dolgozott egy olajfúrón, de te nyertél :DD

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#23) Hennet


Hennet
aktív tag

na...
Nokiában csak nem lehet csalódni
ez az árazás... :(((
ilyenem se lesz :(

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#24) zsirfecske válasza plus44 (#12) üzenetére


zsirfecske
addikt

azért mert nincs sz***á hájpolva az oprendszer még lehet reális az ár. persze egy szifon 200k-ért jobban megéri, vagy egy 4,3 colos kínai android kütyü froyóval :W

amúgy az alternatív cuccokat is meg kell fizetni, nem csak a slágertermékeket.

[ Szerkesztve ]

(#25) dorkababa válasza Bounti (#20) üzenetére


dorkababa
aktív tag

:))

(#26) robertel válasza zsirfecske (#24) üzenetére


robertel
senior tag

Igen, csak a 4.3as kínai szutyok nem 130k:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) Kumite


Kumite
aktív tag

Ez alapján a kép alapján 20.000 ottani pénzzel olcsóbb, mint a Galaxy S2, ami átszámolva 156.000 Forint. Ha ebből indulunk ki, valamint azt is figyelembe vesszük, hogy itthon már 120 alatt is elvihető egy S2, nem feltétlen kell horror árakra számítani, akár 100 alatti is elképzelhető.

Persze az árazás és pénzváltás országonként és boltonként mindig más és más.

(#28) callmeakos válasza Bounti (#20) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ennyi erővel :D :D

All→M8

(#29) dorkababa válasza callmeakos (#28) üzenetére


dorkababa
aktív tag

(#30) plus44 válasza zsirfecske (#24) üzenetére


plus44
veterán

Nem tudom ennek mi értelme van barátom, de nyugi. Először is, meg kell fizetni a hype-ot, Nokiánál ezzel szemben a hülyeséget. Egy teljesen új versenyző a piacon, semmi elterjedtsége, semmi szoftveres támogatottsága és kétes a jövője, szerinted egy valamicskét is hozzá értő szerinted mit vesz meg? A 160k+-ba kerülő Nokiát, vagy ha már annyira emlegeted, a jelenleg 100-150k között mozgó Iphone 4-et (keresni kell és nem a legnagyobb eszedbe jutó árat bemondani).

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

mindig elfelejtem hogy a Paint az Paint :D És nem fotosopp XD

All→M8

(#32) Hennet válasza Kumite (#27) üzenetére


Hennet
aktív tag

hát 100 alatt, (akár közel hozzá) már nem lenne rossz, bár kérdéses a támogatottság továbbra is

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#33) Ricardo válasza m@xsys (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha már ott jártok hozzatok jak tejet is. Tuti arra is ugrani fognak az emberek :DDD

Ez az ár nem sokat mond. Mire ideér, akármelyik irányba változhat.

[ Szerkesztve ]

(#34) donceleger8 válasza plus44 (#30) üzenetére


donceleger8
őstag

A keresés neked is ajánlott, és rád is igaz, hogy ne a legnagyobb árat írd le. Én találtam olyan oldalt is, ahol a Nokia N9 500 dollártól indul, ami meg 95e Ft körüli árat jelent. Ha nem találod belinkelem. Egy biztos, mire ideér bármi lehet, ezért konkrétan nem kéne 165k+ árat írni!
Ami meg iPhone 4-et illeti, 100 körüli árat sehol sem találtam. Kamu boltokat lehet találni 130 körül, de a megbízhatóakban 150e felett van.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#35) FoxiestFox válasza Karma (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

akkor mi fut rajta?

(#36) tjb007 válasza FoxiestFox (#35) üzenetére


tjb007
nagyúr

Maemo 6 Meego felülettel (ha nem akkor majd kijavít valaki).

(#37) Karma válasza tjb007 (#36) üzenetére


Karma
félisten

Hja. Harmattan a rendszer; viszont a felhasználói felület és az appfejlesztőknek szánt API a Qt Quick és a Qt Quick Components - ez egyezik a MeeGo-val, illetve a platform API-kból is átvettek jópárat. Attól még egy teljesen más ág.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#38) Dunbar


Dunbar
senior tag

Volt szó valami olyanról, hogy Androidos appok menni fognak rajta. Lesz ilyen, vagy rosszul emlékszem?

(#39) Karma válasza Dunbar (#38) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem arról sose volt szó, hogy a Nokia integrálná. Lesz egy termék ami ezt majd lehetővé teszi (szintén nincs kinn, csak marketinganyag meg egy N900-at mutogató videó), ez a Myriad Alien Dalvik, év végére datálják.

“All nothings are not equal.”

(#40) plus44 válasza donceleger8 (#34) üzenetére


plus44
veterán

Vatera 95k, ajánlom szíves figyelmedbe a levegő beszélés helyett, az meg külön vicces, hogy nekem támadsz azzal, hogy azt mondtam 165k lesz. Én annyit mondtam szerintem it ott körül lesz, de nem kell sokat rá várni, aztán kiderül, egy a lényeg, drágább lesz, mint egy Iphone 4 és nem kérdés, hogy melyik éri meg jobban. A szimpátia pedig ettől teljesen független.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#41) Maxentius válasza callmeakos (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

Tiszta i8910 HD feeling, dezsavüm van... csak míg a Symbian egy döglődő rendszer, a WP7 meg feltörekvő. Érdekes hozzáállás (úgy látszik, mint mindig)... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42) callmeakos válasza donceleger8 (#34) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ajánlom szíves figyelmedbe [ezt] a cikket. Idéznék is belőle:

"Svédországban pedig a Katshing már végleges árat is közölt. Az 5490 svéd koronáért, azaz körülbelül 163 000 forintos áron előrendelhető készülék"

Senki nem mondta hogy dobálózni kell a 165k+ os árakról. Mindenki csak saccol és körülírja....

All→M8

(#43) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nem látjátok, ez reklám, mindenki róla beszél, mindenki kiváncsi, mindenkibe bevésődik a kiváncsiság.
Tényleg, hol lehet megnézni az országok listáját ahol hívatalosan megjelenik az N9? Romániában lesz?

Cseberből vederbe

(#44) Karma válasza LEFTHORSE1 (#43) üzenetére


Karma
félisten

Lesz.

“All nothings are not equal.”

(#45) callmeakos válasza LEFTHORSE1 (#43) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azé az még mindig erős hogy az USA kimarad XD
Úgy tűnik ott az Apple az úr.......... :D :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#46) donceleger8 válasza plus44 (#40) üzenetére


donceleger8
őstag

Most komolyan a vaterával jössz? Na ne!
De azért megnéztem. Per pillanat 95e Ft-nál tart, vagy innen indul, minimum ár 100e Ft, villámár 120e Ft, vagyis olcsóbban nem nagyon akarna megszabadulni tőle. Ezenkívül vodafonos, vagyis nem független, garancia nincs rá és természetesen használt. Bár ő újként hirdeti, de akkor meg nem értem miért nincs rá gari.
Remélem azért ezek nem kerülték el a figyelmedet, nem hinném, hogy így megvennéd.
De ha össze akarod hasonlítani, akkor azért ne egy függő, gari nélküli árral tedd!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#47) plus44 válasza donceleger8 (#46) üzenetére


plus44
veterán

Gyári független 95k, itt vettek a fórumon belőle, úgyhogy csak tudom. De mindegy, nem tartozik a témához. Ez a telefon, ha 130k felett kezd, akkor drága és ezt az áraz semmi sem indokolja, még az sem, hogy egy öt betűs szót firkáltak a hátuljára...Nem a meglepetésből és az újdonságból kell meggazdagodni, amit nyilván nem is fognak.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48) Prien


Prien
addikt

Ez a kazahsztáni hír most a Nokia lesüllyedését vagy Kazahsztán felemelkedését demonstrálja?

A kevés is több a semminél.

(#49) =Mentor= válasza plus44 (#47) üzenetére


=Mentor=
őstag

Azért vicces hogy pont egy Apple fan jön itt a túlárazással... Normális boltban az Iphone 4 legolcsóbban a GSMLine-ban kapható 129 ezerért, de a legtöbb helyen inkább a kiló ötvenet közelíti, az meg egyenesen nevetséges, hogy a fehér színűért több mint 20 ezer forintos felárat számolnak... Csaknem 1 éve jelent meg az Iphone 4 és most kezd eljutni arra az árszintre, ami már emberinek mondható...

Ha 150 ezren kezd az N9 az még mindig csak fele a Iphone 4 300 ezres indulóárának ;) Ami a specifikációkat illeti bőven megüti az Iphone 4 szintjét, sőt több helyen rá is ver, dupla akkora RAM, kamera, nagyobb kijelző.. Egyedüli gyenge pont az alkalmazás ellátottság lehet, de igen nagy valószínűséggel futni fognak rajta az androidos alkalmazások is, tehát nincs mitől tartani.

[ Szerkesztve ]

(#50) plus44 válasza =Mentor= (#49) üzenetére


plus44
veterán

Kismilliószor elmondtam neked is, hogy nem vagyok Apple fanboy, de ha a kicsi szívednek ez jobban esik, akkor kezelhetsz így is, végtére is téged is csak a helyeden kezel mindenki. Az pedig csak a te hozzá nem értésedet jelzi, hogy egy olyan, gsm és sufnigsm boltok által jegyzett, nem hivatalos árat hozol fel példaként, ami se nem releváns, se nem meghatározó semmilyen témában, vagy felvetésben. Javaslom vagy tájékozódj, ha ezt eddig nem tudtad, vagy keress más "információt", amit ilyenkor elkezdhetsz automatikusan bemásolgatni, mert ez kissé lejárt lemez.

Jó Nokia vásárlást!

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.