Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

4K/60-nál úgy érzem rezeg a léc még mindig :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) INGJOKE válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

De szerencsére csak kicsit lesz lassabb mint az sd855. :D :D :D

(#3) Klaya1986 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

4k /60ra eleismerem, hogy lenne igény. De a sebesség. A mate 10 promat bármikor odateszem akár egy note 10 mellé is, pedig abban "csak" kirin 970 van. Nyakamat rá, hogy nem lassabb, talán meglepi is lenne.

(#4) hito válasza INGJOKE (#2) üzenetére


hito
nagyúr

Ééés? :U Mire nem elég akár egy két éves csúcs-Soc? Nem hogy egy éppen start előtt lévő...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5) INGJOKE válasza Klaya1986 (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Értem én hogy te azt gyorsnak szeretnéd látni meg valószínűleg nem is látnánk szemmel sok különbséget, de a számokat nem lehet meg**szni... :D :DD :DDD

Hito:

Nem értem a kérdésed lényegét? Mondtam hogy nem lehet elég? :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Rinocerosz válasza Klaya1986 (#3) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igen csak tudod az a baj, hogy amit a huawei meg a samsung művel az picit gáz... mert az árat ugyanúgy ki fizettük és 300+ nál már elvárnám, hogy legalább a konkurenciával felvegye a versenyt...
A samsung nézd meg s10 exynos 9820, note 10 exynos 9825 de amerikában maradt a snapi 855 mert még így is csak nagyjából vannak 1 szinten.
Huawei is... 500 millió pontszám antutuban de 4k 60fps az már valahogy nem megy.
Xiaomi érdekes, képes full snapi lapkával olcsón telefont árulni.

Az apple-nél meg jelentős az előny még a snapi 855 is, persze annyi pénzért illik is :P

Akik azt mondja, hogy mire nem elég... ilyen alapon csak árat növelni kéne nem kell semmit fejleszteni ezt mindenre rá lehet húzni.

(#7) hito válasza INGJOKE (#5) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor? Kit érdekel, hogy 100 ponttal kevesebbet hoz Antutu-ban? ;) Csak hogy én is értsem az eredeti hozzászólásod lényegét.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem értem ezt az antutu mizériát. Attól lesz jobb használni a mobilt hogy többet mutat antutuban vagy mi?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Rinocerosz válasza Noukoum (#8) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Antutu az lényegtelen... azt már lefuttatni is szégyen. De a valós tesztek mint amiket lehet olvasni például az anandtech oldalon, ott már meg mutatkozik szépen a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#10) h4h01 válasza INGJOKE (#5) üzenetére


h4h01
senior tag

Tehát a számok a tyutyuban az fontosabb neked mint a tényleges felhasználói élmény..hmm..szeretném érteni, de nem.. :(

A 980 is egy baromi jó soc, nyilván ez is az lesz..

(#11) INGJOKE válasza hito (#7) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tudod ha valamit mérünk akkor azt objektív adatok alapján szokták. Értem én hogy az csak száz, (ami egyébként nem annyi) de a 100 az pont 100-al több mint a másik. :D

ennyi nekem fontos neked nem. Ámen :D

h4h01

Úgy csinálsz mintha a nagyobb szám mellé járna a szarabb felhasználói élmény... :)

[ Szerkesztve ]

(#12) hito válasza INGJOKE (#11) üzenetére


hito
nagyúr

Rendben, nincs több kérdésem :DDD ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) Pjotr


Pjotr
senior tag

Google Chrome gorgetes ezen is szaggatni fog? :) vicc komolyan mondom.

(#14) dilajoska1 válasza Rinocerosz (#6) üzenetére


dilajoska1
őstag

Azért a normál Snapid 855 emelt órajelekkel éléggé üt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#15) aprokaroka87 válasza Pjotr (#13) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

trump elintézi azt is :)

(#16) Rinocerosz válasza dilajoska1 (#14) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Mi 9 telefonod van?
Küldhetnél egy gfxbench eredményeket priváltba ha ráérsz valamikor, hogy mit tud a snapi 855.

(#17) #06658560 válasza INGJOKE (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak épp nem mindegy, hogy az a 100 differencia 10-as, vagy 10000-es bázis mellett jelentkezik. Szóval az objektív adatod sem annyira objektív.

/Szolgálati kérdés: ezen az új felületen nem lehetne, hogy a Tab az ne a szövegbe illesszen be n darab szóközt, hanem mint rendes böngésző részeken működik, további "gombra" lépjen?

(#18) dilajoska1 válasza Rinocerosz (#16) üzenetére


dilajoska1
őstag

Még sajnos nincs meg de az XDA-n nézegettem.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#19) borbastomi válasza Pjotr (#13) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Nem tudom, melyiket használod/használtad, de nekem a Mate 20 Pro nem szaggat (most megnéztem egy olyan oldallal ami tele van képekkel, és nekem teljesen folyamatosnak tűnt). Persze hozzátartozik, hogy én bekapcsolom az intelligens felbontást, és valószínűleg nem a full felbontáson megy a Chrome :)

(#20) Dorcsika válasza INGJOKE (#11) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Az antutu aztán objektív:) Kétszer egymás után lefuttatva sem hoz azonos eredményt.

Huawei P30

(#21) bedibazsa válasza borbastomi (#19) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem P20-on 9.0 alatt szaggatott a Google-hírfolyam, mint az állat, visszaállva 8.1-re megszűnt, szóval a hardver az bírja, csak nem tudnak szoftvert írni sajna.

(#22) 7Heads Drago válasza INGJOKE (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Úgy csinálsz mintha a nagyobb szám mellé járna a szarabb felhasználói élmény...
Esetleg ha benéznél a Note 10 plus topikjába és olvasnál user tapasztalatokat... Mivel laggol a telo, és érdemes a telonál az animációk idejét növelni. Szóval marhára nem probléma mentes.
Engem sose érdekelt az anututu pontszám. Mit ad neked amúgy? Önbizalmat? Potenciát? Hitet?
Persze nyilván jók a Ferrarik is, csak ugye azt csak versenypályán lehet kihasználni. Viszont a direkt versenypályára épített autóhoz képest meg kevés.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.