Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Bárhogy is nézem és düllesztem a szemem azon kívül, hogy modernebbnek és kétség kívül frissebbnek hat, helykihasználás szempontjából engem nem győzött meg. Ha van valóságalapja a közölt képnek, akkor ha jól látom a pro kivágása és a kijelző között van ám kihasználatlan hely bőven, ez mintha a max esetén kisebb lenne, de lehet a kép torzít csak. Mindenesetre jó dolog ez az illúzió, használat közben meg majd kiderül, hogy felhasználói felület oldalról takar azért rendesen ez a megoldás...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#2) janeszgol válasza xZer0kidx (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Az én szememnek diszkrétebb az új megoldás. Meglátjuk élőben.

(#3) nozs23 válasza xZer0kidx (#1) üzenetére


nozs23
addikt

Ez nem azért készült, hogy több hasznos területed legyen, mert nem lesz. Egyedüli célja, hogy könnyebben megkülönböztethetőbb legyen a Pro modell. Eddig kijelzővel felfelé szinte lehetetlen volt.

(#4) joey04 válasza nozs23 (#3) üzenetére


joey04
titán

ja aztán jó lesz: neked a ronda iphone-od van? akkor a tied az új, drága! :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) nozs23 válasza joey04 (#4) üzenetére


nozs23
addikt

Pontosan.

(#6) xZer0kidx válasza janeszgol (#2) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Végülis nekem is diszkrétebb, de kiváncsi leszek egy egymást fedő vázlatrajzra, hogy a gyakorlatban mennyi helyet foglalnak a kivágások.

#3 nozs23

Meglehet, hogy ez is egy szempont volt, de amúgy is elérkezett az idő, hogy kezdjenek ezzel valamit, igaz engem a sima nocs sem zavart soha. Itt meg azért van üres hely a kivágás felett, között, stb....

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7) Luck Dragon

Engem nem zavar a notch , de az új kapszulás megoldás is rendben van , kicsit olyan mintha direkt választottak volna ezt a megoldást . Ugyanis olyan mint egy fordított i betű . Így kijön az (i)Phone .
Persze ez csak egy meglátás ami lehet hibás részemről .

Masik amire kiváncsi leszek hogy a Max és Pro Max akkumulátor kapacitása növekedni fog-e ? Vagy mikor fogják elérni az 5000-es méretet ami mondható mai telefonoknál egy átlagos értek .
Mert a most is kiemelkedő üzemidő , fentebb említett teleppel brutális lenne :D ( Álmodozni szabad )

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) L4Kry válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


L4Kry
újonc

Valóban érdekes lenne a nagyobb telep benne, de az Apple nem arról híres, hogy az összes puskaport ellövi egyből. Szerintem ezzel az "újítással" várnak még. :D

Do you know what "nemesis" means?

(#9) NemMo


NemMo
őstag

Nem tudom lecseréljem-e a 13 pro-t a 14-re! Ha sikerülne a 14 pro súlyát csökkenteni, akkor érdekelne, de erre 0 az esély. A notch helyetti kapszula nem is tudom...meg kell néznem élőben

(#10) LosBlancosRM válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

2 napos használat nem elég?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#11) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

köszi apple.... lássuk a 15-öt..

(#12) LosBlancosRM válasza xZer0kidx (#1) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Lehet, hogy 2 sorba fogják rendezni az értesítéseket. ;]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#13) Tibee86 válasza LosBlancosRM (#12) üzenetére


Tibee86
veterán

Eddig se volt a status bar-on értesítés, ezután se lesz.

(#14) Felesbandi válasza NemMo (#9) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Szerintem semmi ertelme nem lenne, a legnagyobb ugras mar megvolt a 13-as szerianal a 120Hz-es kijelzovel.

(#15) judas13


judas13
addikt

Ahogy írták nézzük meg először ezt élőben.
Notchnál azért nekem is jobbnak tűnik.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#16) Noukoum


Noukoum
veterán

Van akinek ez tetszik? Komolyan.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) sfefe válasza Noukoum (#16) üzenetére


sfefe
őstag

Van.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#18) Kinder válasza Noukoum (#16) üzenetére


Kinder
senior tag

Eddig is csak pár ember vett Iphone-t, jogos kérdés volt. :DDD

(#19) tybsen


tybsen
addikt

Szerintem teljesen jól csinálják.

Apró lépésekkel előre, az előző tulajdonosok sem érzik magukat elhanyagolva, mégis van némi előrelépés bár nem túl lényeges, de azért látható. Kis ráncfelvarrás.

Nekem ilyen nosztalgikus Nokia 3310 / 3330 dolog jut eszembe. Nem volt feltétlenül muszáj váltani de mégis volt egy kis érdekesség.

Én amióta Apple van teljesen megnyugodtam és nem hoz lázba az aktuális (akár Android felhozatal). Tudom hogy működik és el tudom végezni vele normálisan a napi dolgaimat és nincs is több igényem. Hosszú ideig jönnek a frissítések nem kell semmivel foglalkozni csak működik. Ez sem tökéletes és van rengeteg dolog amin javítani vagy változtatni lehetne és hiányzik adott esetben az Androidból vagy azt az Android jobban megtudta csinálni, de összességében elégedettebb és nyugodtabb felhasználó vagyok.

Aztán majd évek múltán ha lesz valami egészen új akkor váltok az újra addig pedig tökéletesen megfelel a régi is.

Én személy szerint jobban szeretném ha a kamerák nem lennének ennyire tolakodóak, jelenleg nagyon látványos hogy milyen készüléket használ az ember. (13 pro)

[ Szerkesztve ]

(#20) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Engem a watch sokkal jobban érdekel jövőre, mint a telefon. Valami nagy újításnál cserélnék telefont is, de applenél erre nem kell számítani, viszont óra fronton jó lenne valami nagyobb dobás. A 6-al kipróbáltam elviselhető ez a 2 naponta való töltés, egy AW 8-at ha jobb lesz ebben is tuti beújítok. :)

(#21) kakuk.tamas válasza INGJOKE (#20) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem az mostani Watch ezerszer jobban néz ki, mint a képen a render. Ilyen kinézetű óra már van, csak kínai márkától…

A 14 szerintem most kimarad majd nekem, majd a 15-re benevezek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) kakuk.tamas válasza NemMo (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tudod mennyire megörültem neki, hogy ennyivel nehezebb a 13 Pro a 12 után? Ezt legalább megérzem, ha zsebre vágom. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) LosBlancosRM válasza Tibee86 (#13) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Elég baj is az...

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#24) NemMo válasza kakuk.tamas (#22) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem sajnos fájós csuklóm van és hosszútávon kellemetlen tartani

(#25) Yeffy


Yeffy
veterán

tovabbra is idetlen a lyukasztas, foleg a Pro modelleken, ha tenyleg ilyen lesz. :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26) Luck Dragon válasza LosBlancosRM (#10) üzenetére

Ahogyan írtam is , részemről ez fikció .
Nekem a két nap is bőven elegendő , főleg úgy hogy SE2020-al is el vagyok egy teljes napig .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) atikó


atikó
őstag

Remélem usb-c lesz a lightning helyett

(#28) Graphics válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a megközelítés szimpatikus, és design szempontból nekem elfogadottabb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Danipicur2


Danipicur2
tag

AW fixen nem fog külsőre változni, Series 9-ig ez úgy marad, ahogy a Series 7-nél az meg lett álmodva

(#30) Luck Dragon válasza Graphics (#28) üzenetére

Azta! Végre valamiben egyetértünk . :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) NemMo


NemMo
őstag

Azért engem érdekel ez a kapszula élőben milyen lesz

(#32) gattolino válasza Noukoum (#16) üzenetére


gattolino
senior tag

Nekem is tetszik. Lehet veszek egy Iphone-t idén. Tetszik ez az i betű notch. Kicsit troll, de Apple-nel ezt komolyan veszik :DDD

Vivo X90 Pro Plus

(#33) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Engem zavar, ha nem szimmetrikus egy sokat nézett felület, főleg a tech világban. Remélem a 15-nél nem ilyen i betű lesz, mert két évente váltok, és az jövő őszre esik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.