Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) O_L_I


O_L_I
őstag

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy lassan itt lenne az ideje beruházni egy PS3-ba és hagyni a PC-t a fenébe.

(#2) Abu85 válasza O_L_I (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az elmélet elgondolkodtató. Különösen annak a ténynek a tudatában, hogy ezzel a játékkal PS3-on nehezen fogsz játszani. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) 30z.Samu válasza Abu85 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, pont ezt akartam írni! :DDD
Az egyik képnél a korlát eléggé szögletes, de ezt játék közben alig ha fogod nézni. :DDD Ezt elnézve nagyon szép a játék! Benne van a várólistában! :DDD Eddigi listám: Mafia 2, Forza 3, NFS Shift, CoD MW2

Sic Parvis Magna

(#4) bOtX válasza Abu85 (#2) üzenetére


bOtX
aktív tag

:)) :K

Amúgy durván néz ki :Y

30z.Samu: Jóféle várólista :R

[ Szerkesztve ]

(#5) gabi81


gabi81
tag

én is fontolgatom egy konzol vételét de megvárom még vele a gran turismo-t is. addigra úgy is olcsóbb lesz mind a két konzol.
hát igaza van O_L_I-nak, mert az utóbbi időben nézzétek meg mennyi és milyen minőségű játék jött ki pc-re. autós játék meg szinte semmi. mondjuk abban reménykedem hogy az ősz/tél megforgatja a pc-s játékok állóvizét.

just believe in yourself

(#6) Skynet258


Skynet258
veterán

Ejj ez jó lesz, csak jönne már :K

https://geekpulse.hu

(#7) 30z.Samu válasza gabi81 (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy lesz PC exkluzív játék is, pl a C&C 4 is az lesz (igaz ez nem autós... :P ).

Sic Parvis Magna

(#8) HaGii válasza gabi81 (#5) üzenetére


HaGii
tag

Ha konzol vásárlásánál Nálad a fő szempont, hogy lejjebb menjen az ára, akkor PS3ra szerintem ne várj. Sonyék határozottan kijelentették, hogy nem akarják jóárasítani a gépüket!

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Nyam Nyam Ferrari!

Remélem az új 599 XX is benne lesz! :C :C

(#10) Abu85 válasza HaGii (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát ne is várd, hogy hetekkel előre bejelentik az árcsökkentést. :D A helyükben én is ezt mondanám, aztán készíteném elő a terepet. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) keIdor


keIdor
titán

Ilyenkor örülök, hogy nekem mind a két konzol rendelkezésre áll. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) 30z.Samu válasza keIdor (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akinek jól megy... ;]

Sic Parvis Magna

(#13) Nunder


Nunder
őstag

Ez egyre jobban tetszik. Mondjuk én ingame képeknek/videóknak speciel jobban örülnék. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) 30z.Samu válasza Nunder (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, már én is kíváncsi lennék egy ilyen jellegű videóra. :)

Sic Parvis Magna

(#15) Markoka1993


Markoka1993
tag

Szerintem érdemes beruházni egy konzolra :) Nekem x360-om van, és semmi gond nincs vele. Visz minden játékot szépen :)

live gt: Markoka1993

(#16) Def26 válasza Markoka1993 (#15) üzenetére


Def26
félisten

Hát még szép, hogy visz minden rendesen. Csak nem kell vga -t cserélni benne... :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.