Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

A távcső kifejezetten tetszik.Gondolom ha nagyobb a felbontása az ára is magasabb kategóriában indul. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) laposonly11


laposonly11
senior tag

A legjobb szerintem a monitorhoz vásárolható Tuskó hordtáska, gondolom Tescoban nem kapható! :DDD

Ordo est anima rerum.

(#3) menpee válasza laposonly11 (#2) üzenetére


menpee
aktív tag

Ennyiért már viszem kézben a monitort inkább.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#4) Akula


Akula
őstag

Tényleg van akinek beakad az egér kábele? Nekem miért nem akadt be sehová? Lehet, hogy rend van aza asztalomon és a bill lábkialakítása is normális?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#5) Hieronymus válasza laposonly11 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A tuskó táska feldobta a reggelt. Nagyon Mekk Elekesre sikeredett. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) laposonly11 válasza Hieronymus (#5) üzenetére


laposonly11
senior tag

Pontosan, ennyiért krokodilbőrből kellene lennie, azzal legalább fel lehetne vágni vagy mi!

Ordo est anima rerum.

(#7) Chaser válasza laposonly11 (#2) üzenetére


Chaser
titán

En felrohogtem rajta mikor meglattam az arat:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Teaway


Teaway
veterán

Igazán használhatná a távcső saját optikáját a kamera is.

Nincs itthon csokid??

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Több monitor talpazatába szeretnék látni Qi töltőt. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Habugi


Habugi
addikt

Pár hete már.., hogy rátettem a mancsomat egy Rival 110-re, jófajta, a softvere/Steelseries Engine is tetszett először, egészen odáig amíg észre nem vettem miszerint kizárólag akkor hajlandó működni/engedni h bármit állítsak az egéren amikor ki van engedve a netre. :U

Ha/amíg az ember letiltja, révén semmi dolga ott, addig nem tölt be és mindenfajta beállítási lehetőségnek lőttek. :W

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#12) pusszycat válasza Habugi (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel mi a gond? 10 éve nem szálltam le a net-ről gondolom te sem. :U

(#4) Akula@ milyen kábele? Én olyan egeret meg sem tűrök a háznál. :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A Roccat Apuri Raw mouse bungee ,

nagyon jó , de ha az asztalon van fent egy nagyobb Phanteks ház ,

27 colos monitor , és a hangfalak , akkor az íróasztalnak minimum 180 cm

hosszunak kel kel lenni.

[ Szerkesztve ]

(#14) MaCS_70 válasza Televan74 (#1) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy nagyon hasonló látcsővel már próbálkoztam, gyanítom, hogy a hardvere pontosan ugyanez volt.

Csont nélkül beleillett a "használhatatlan" kategóriába. A látcsőrésznél az Aldiban több klasszissal jobb, ténylegesen használható, zoomos látcsövet vettem 6000 forintért, a kamera meg a tipikus 10 dolláros gagyi.

Az ilyen ajánlókban nem lenne rossz, ha legalább kipróbálná a szerző az ajánlott eszközöket, és akkor most pl. tudnánk, hogy ez tényleg egy vacak vagy mondjuk egy valamire már alkalmas készülék-e.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15) Chaser válasza MaCS_70 (#14) üzenetére


Chaser
titán

Azenemfizetnek'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

Roccat Apuri Raw 10 forintból...

(#17) Alchemist


Alchemist
addikt

Már többször beszéltünk róla a zasszonnyal, hogy varrhatna ilyesmi hordtáskát... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) Alchemist válasza Marmonkanna (#16) üzenetére


Alchemist
addikt

Mi is így oldottunk meg... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#19) v!ct0y válasza Marmonkanna (#16) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kár, hogy nem is erre találták ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) hypno skate válasza Marmonkanna (#16) üzenetére


hypno skate
senior tag

Na ja.
A bindercsipesznek elég nagy kreatív támogatottsága van a YouTube-n is.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#21) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Zalman HPS300 tényleg jól szól az árához képest.A legjobb "olcsó" füles.

(#22) hypno skate válasza v!ct0y (#19) üzenetére


hypno skate
senior tag

Olyan sincs, hogy valami nem sörnyitó. :D

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#23) syberia


syberia
veterán

Az a távcső nem a HL2-ből van? Illik a dizájn a polgári védelmi egyenruhához. :D

(#3) menpee : Pár éve pont ennyiért vásároltam a Dell S2240L monitoromat.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#24) BazsiBazsi válasza Marmonkanna (#16) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Ez zseniális, lopom :C eddig mindig a monitor köré tekertem valami ha azt akartam ne essen le

(#25) Meridian


Meridian
senior tag

Elég gagyi az a távcső... miért nem csinálnak valami használhatóbbat? Mondjuk 15-30x optikai zoommal (fényképezőgépnél ez megy, itt miért nem?) vagy akár nagyobbat? Egy távcsőnél nem feltétel a miniatűr méret sem... (nekem egy még NDK-s carl zeiss optikás 10x50-es hagyományos távcsövem van)

(#26) Vesa


Vesa
veterán

"...lehetőségünk van a zene ütemére változó fényjátékot is megjeleníteni a gombok körül elhelyezett LED-eknek köszönhetően."

Yess!! Mocsodah tech... :C

A normális binokulárok meg valahol itt kezdődnek...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27) nyunyu válasza Amerigo57 (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

nagyon jó , de ha az asztalon van fent egy nagyobb Phanteks ház ,
27 colos monitor , és a hangfalak , akkor az íróasztalnak minimum 180 cm
hosszunak kel kel lenni.

32"-os monitorom 74 centi széles, elveszik a 120 széles asztalon, pedig mellette van a gépem.
Erősítő+hangfalak mondjuk a felette felfúrt polcon vannak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) yerico válasza Meridian (#25) üzenetére


yerico
senior tag

10x-es optikai nagyítást még ki tudsz tartani kézben esetleg, nekem már remeg annyira a kezem, hogy nem, a 7x50 nekem a max. Efelett már elektronikusan kell stabilizálni, onnantól fogva meg már nem távcsőről beszélünk. 15-30x-os nagyítás kifejezetten rossz képet tud adni, alapvetés, hogy jó képet adó távcső nem zoomos, hanem fix.

(#29) Cs1csó válasza menpee (#3) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy ilyen táska 5 ezret ér esetleg 8-at.

(#30) icon válasza Marmonkanna (#16) üzenetére


icon
senior tag

Látszik, hogy a lényegét nem érted az eszköznek, de igyekszem érthető módon elmagyarázni.

Példám az általam használt és egy dolog miatt nagyon utált egere egy A4tech V8, Ennek az egyik kellemetlen tulajdonsága, hogy elég merev a kábele, így képes elengedés után mozgatni azt, mondjuk egy filmnézés kapcsán elég zavaró tud lenni a szépen haránt irányban kúszó egérmutató.

Tehát nem arról van szó, hogy a kábelvég leesne, hiszen az fixen be van dugva jó esetben a gépbe, a probléma
a mozgásban és a kábelfeszességgel van, amit valahogy az ilyen helyzetekben egy tartományban kell tartani.

Erre jó az Apuri, beleilleszted a kábelt úgy hogy kényelmesen tudd az egered használni és nem kell többet attól félni, hogy feszülne a kábel, és mozgatná a felületen.

[link]

És van benne egy 4 portos aktív USB-hub is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#31) Cs1csó válasza icon (#30) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 nekem egy ilyenem van:

Nagyon szeretem, kiváltható lett volna olcsóbb megoldással is van akinek nem is kell ilyesmi de ez kb. egy örök darab, értsd: jó lesz a világ végéig.

(#32) pusszycat válasza Cs1csó (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyém szimplább.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Cs1csó válasza pusszycat (#32) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy érted vezeték nélküli az egered?

(#34) pusszycat válasza Cs1csó (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen,meg a bill. is. Nem is értem ezt a madzagosdit. Régebben nekem is volt, nehéz volt félrerakni ha kellet a hely valamiért, és folyton a kezem ment az egér után... brrr soha többet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) Lajtorja válasza pusszycat (#32) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

És simán passzolna a cikkbe is, mondjuk a távcső meg a BT hangszóró közé be is rakhatták volna.

--- ---

(#36) pusszycat válasza Lajtorja (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

3 hónapos használat után csak jót tudnék mondani róla elem sem volt még cserélve benne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) Pécsi gyerek válasza Chaser (#7) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Először azt hittem hogy annyiért 22-24 es monitort adnak. :DD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#38) BiP válasza laposonly11 (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Még egy ok, amiért nem szabad kidobni a cuccok dobozát. Normálisabbakon van fül, azzal lehet vinni jobbra-balra a monitort, nem kell aranyáron venni, és még jobban is védi. (akár a csomagtartóban, akár a villamoson)

Az a 24"-os fullHD ASUS nincs kicsit túlárazva 87-ért? Ennyiért 2 másikat lehetne venni (Asus, DELL)

(#14) MaCS_70: Ezt nem próbáltam, de az az eszköz, ami ma 2019-ben max. 640x480-as videót készít, az valami 2forintos webkamera minőség. Ezek után az optikától sem várnék sokat.

(#26) Vesa: köszi a linket. szeretnék majd valami távcsövet, (kertben madarakat nézni), de nem értek hozzá, itt meg van sokféle.

(#39) Marmonkanna válasza icon (#30) üzenetére


Marmonkanna
tag

Látszik, hogy nem értem? Kicsit gondold tovább a képet.
Ééérdekes módon nekem pont egy ilyennel van megoldva, hogy ne feszüljön a kábel, és működik. A csipesz felett kicsit túl van húzva oldalra, így az asztal feletti része a vezetéknek full laza.
Szóval ki nem ért mit?

(#40) Marmonkanna válasza Cs1csó (#31) üzenetére


Marmonkanna
tag

lol, ennek mi a márkája? netán trust? :DDD
mikrofonom...

(#41) MaCS_70 válasza yerico (#28) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az év melegebbik felében napi rendszerességgel használok 8-20× zoomos látcsövet. A 8×50 és a 10×50-es rajzolata nyilván sokkal szebb, de a 20× nagyítás még simán megtartható kézben. A 30× már nem igazán.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#42) Cs1csó válasza Marmonkanna (#40) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K ;] Trust GXT 210 mikrofon LED lámpával

Egy kicsit nyúlták a Razer dizájnt.

(#43) icon válasza Marmonkanna (#39) üzenetére


icon
senior tag

Nem ugyanarról a problémáról beszélünk, téged a kábel súlya szívat, engem a merevsége, ha lazára van állítva
a kábel, akkor addig cibálja az egeret, amíg nyugalmi helyzetbe nem kerül. Nekem ezért lenne jó egy ilyen szerkezet, hogy a kábelt mindig ugyanolyan helyzetben tartsa, mert akkor nem fog megmozdulni akaratlanul a rágcsáló.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#44) Cs1csó válasza icon (#43) üzenetére


Cs1csó
félisten

A gagyi egerek legfontosabb jellemzője a vastag merev kábel. A vékony puha vagy harisnyázott pedig már a minőséget sejteti.

(#45) laposonly11 válasza Cs1csó (#44) üzenetére


laposonly11
senior tag

A csipkével ellátott meg már erotikát, de te miről is beszélsz? :DDD

Ordo est anima rerum.

(#46) Vesa válasza Cs1csó (#44) üzenetére


Vesa
veterán

A gagyi egerek legfőbb jellemzője a sz*r szenzor és a silány műanyag. Merev kábelt viszont drága, magas minőségű egéren is fogtam/láttam már.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#47) pusszycat válasza Vesa (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem a merev kábel a külső HDD-n zavar, mert ha oldalra akarom pakolni feszül az USB-ben és van h megszakad a kapcsolat ami egy 120 tempónál fél kiló bad szektort eredményez/het. Egérnél meg mint írtam nem játszik :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) icon válasza Cs1csó (#44) üzenetére


icon
senior tag

Merev, de harisnyázott :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#49) pusszycat válasza icon (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Merev az egered? Hajaj ideje cserélned... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) icon válasza pusszycat (#49) üzenetére


icon
senior tag

vannak előnyei is... fémtalpas, egyhamar nem kopik el

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.