Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Végül a lottónyertesek figyelmébe ajánlhatjuk azt az 1,3 millió forintos számítógépet...

A link nem működik, vagyis nem oda visz, ahova kellene.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) hallador


hallador
addikt

A ThinkPad E osztály 280 000-ért még érthető, de az L osztály fél misiért azért nem annyira éri meg.

Kevés olyan notebook van, melynek neve jobban összeforrt volna a munkával, mint a ThinkPadé.

Igen, ez igazából az IBM érára vonatkozik, marketing szövegben ez még csak csak. De az elmúlt 6 - 7 évben simán felülmúlta a ThinkPadeket a konkurencia. Nem csak árban, leginkább minőségben. Hol van a már az R osztályminősége, amire ez a szöveg még igaz is lehetne. Az E-re nem. Az L ami meg az R osztályt váltotta volna, semmiben nem hasonlít arra. De marketing dumának, jó, aki nem ismeri csak a nevet az elhiszi.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) Predatorr válasza hallador (#2) üzenetére


Predatorr
őstag

3 kilóért igp? :Y
És hol van az idő, amikor 250 rongyból fullos gamer gépet építettünk... a legcsúcsabb vga 100e alatt... :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) cigam válasza Fecogame (#1) üzenetére


cigam
félisten

Aha! Szóval te nyerted meg ... ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5) jedis válasza Predatorr (#3) üzenetére


jedis
senior tag

Valamit félre értettél, ott a proci IGP nélküli, de ott van mellette a 1660TI.

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) [Newman]


[Newman]
tag

decemberben a T150RS-t még 50 490 HUF-ért vettem. Hogy mehetett fel ennyire az ára. :Y

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#7) Freiherr válasza [Newman] (#6) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem ment fel, máshol is van annyiért, 70-ért meg a Pro 3 pedállal.
Itt madarakra vadásznak jelenleg.

XXX

(#8) El_Gigante


El_Gigante
tag

12 ezerért vettem Hotas X-et (pc/ps3) öt éve a teszkóban!

(#9) abéla válasza Freiherr (#7) üzenetére


abéla
senior tag

Igen ezt én sem értem, mert ez már lassan a blama kategória.
Oké köti őket a szerződés ezekkel a béna bemutatókkal, de azért vlmi kikötés lehetett volna, hogy pl. piaci átlagár felett
30%-kal ne lehessen/kelljen már promózni ... nemhogy ez az 50% , mert ezek inkább már visszafelé sülnek el.
Na meg ez a regisztrálósdi, hogy megnézd az árakat :(

Mondjuk én vagyok a hülye, mert mindegyik ilyen promocikket megnézem, hátha... :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#10) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Gondolom PS4-nél nem működik a botkormány. Pedig kipróbálnám... Bár lehet van...
Szerk.
Persze hogy van :DDD 25K körül.

[ Szerkesztve ]

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó drágák ezek a DELL notik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) M@cika


M@cika
őstag

Intel laptop? köszi, nem kérjük. Mikor itt van a Ryzen 9 4900 HS. Alig 1500 dollár/euró és a felemlegedett laposokat reggelire eszi előételnek.

Nasit a kis fehér medvének!

(#13) kovacs65 válasza M@cika (#12) üzenetére


kovacs65
senior tag

Láttál már valahol vehetőt?
Asus G14 nagyon birizgálja a csőrömet.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#14) M@cika válasza kovacs65 (#13) üzenetére


M@cika
őstag

Még nem néztem utána csak valahol olvastam. Igen ASUS G14. :-)

Egyelőre nem találtam vehetőt sajnos. De előbb-utóbb elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#15) Fecogame válasza cigam (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Hupszi :B

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) Meridian


Meridian
senior tag

Hol vannak az AMD-s notik?

Más:
T.Flight Hotas One Ace Combat 7 ennek milyen a szenzorai? Nincs megadva még a gyártó oldalán sem...

Pl a Thrustmaster T16000M FCS HOTAS-ban szuperérzékeny mágneses érzékelők vannak... ebben is? Vagy álmodozik a nyomor...

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A TM mára egyeduralkodó a "megfizethető" Joystick kategóriában, fura, hogy mára ez ennyire réteg igény lett. Elite D, NML és majd "valamikor" a Star Citizen viszont mindenképp megköveteli ezeket nálam. De nekem is úgy tűnik, mintha eléggé megdrágultak volna ezek a "belépő szintű" eszközök is az olvasott árak alapján...

(#18) Geller72 válasza [Newman] (#6) üzenetére


Geller72
veterán

...A 43k-ért vett monitorom most "akcióban" 66k. :D
~370 ft körüli eurónál nincs nagy meglepi...

(#19) Geller72


Geller72
veterán

Van itt topicja a szimulátoroknak, vagy valamilyen rajongói topic, ahol tanácsot adna valaki szett vásárlásra? (Kormány, pedál, etc..)

(#20) SidCorky válasza Geller72 (#19) üzenetére


SidCorky
senior tag

Egy ilyet tudok ajánlani:

Kormányos topik

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21) worxland válasza Fecogame (#1) üzenetére


worxland
addikt

Az is probléma, hogy 1,3 milláért H500P házat adnak H500P Mesh helyett (mellesleg a képen Mesh van). A sima H500P egy béna kacsa, minden teszt leszólta, ezek után egy ilyen drága és meleg konfigot beletuszkolni vétek.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#22) Geller72 válasza SidCorky (#20) üzenetére


Geller72
veterán

Köszönöm. Közben én is megtaláltam. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#23) ooloo


ooloo
őstag

Ezek a hővezető lapkák jobbak mint a hagyományos paszták ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#24) Aprósólyom válasza ooloo (#23) üzenetére


Aprósólyom
addikt

A szénszálast tesztelte több youtuber. Emlékeim szerint nem jó. Felteszem a rossz réskitöltés miatt?! :F

Jevons paradox

(#25) ooloo válasza Aprósólyom (#24) üzenetére


ooloo
őstag

Nem is értem , hogy tudnak kiadni a kezükből egy használhatatlan vackot ... és mindezt horror áron . Eleve , mi volt a koncepció ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#26) Tazsam01 válasza ooloo (#25) üzenetére


Tazsam01
tag

Nem öregszik el, vagy legalábbis később, kb ez az értelme. Egy túlméretezett hűtéssel nem feltétlenül marhaság ott ahol sose pasztáznának újra.

(#27) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Vagy van ahol "fix" a hűtő és körülményes cserélni és eleve valami pad-ot használtak inkább (pl. a ház/Box burkolatához van rögzítve a borda fix távolságban a chip-től), ott jöhet jól a csere, persze csak ha jobb minőségű, mint az eredeti pad.

(#28) janos1988


janos1988
addikt

Törvénybe kellene foglalni, hogy a játékokhoz szánt notebookokban minimum 128 bites vga, 16 GB ram és 512 GB-os ssd az alap, máskülönben nem használhatják a játék szót. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#29) ooloo válasza Tazsam01 (#26) üzenetére


ooloo
őstag

A lusta embereknek mindenféleképpen hasznos ... az az évenkénti újra pasztázás nem kerül semmibe .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#30) Dr. Akula válasza Meridian (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Hol vannak az AMD-s notik?"

Ezt már vagy 20 éve kérdezzük az AMD-től. :)

(#31) b.


b.
félisten

Nagyon jó és színes ajánlás lett köszi :R

Ez a Carbonaut cucc teljesen helyettesíti a pasztát procin?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) pomorski válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


pomorski
őstag

Ezt kérdezgeti tőlem az asszony is folyamatosan, -tudniillik eladtam őket, amik voltak.

(#33) abéla válasza Tazsam01 (#26) üzenetére


abéla
senior tag

Esetleg több rétegben gpu ram/vrm + blokk közé, thermal pad helyett ?
Mert azoknál, ahogy olvasom kb 10x jobbak a hővezetési paramétereik, csak hát kérdés, hogy több rétegnél megmaradnak-e a fizikai jellemzők(+réskitöltés hatékonysága milyen vajh')?

hootka!

(#34) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Munkára szánt notebook alapból csak HDD-vel? Ezek nálam egymást kizáró tényezők. A T150RS meg egyenesen rablás ennyiért. A cikk változatosságát viszont értékelem.

(#35) Apika válasza MeszesKPT (#34) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez számomra is meglepő. Gondolom ároptimalizálás végett van ez így...

(#36) ooloo válasza Tazsam01 (#26) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm a választ !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.