Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sokomst


sokomst
tag

Ezzel már szemezgettem, elég jó darabnak tűnik. Bár ez a kétoldali design még mindig nagyon fura.

(#2) #55525888


#55525888
törölt tag

Van, aki olyan szépre akarja/tudja megcsinálni a madzagolást, hogy az üveglap mögött is mutatós legyen?
Még az 1 üvegoldalt megértem ha nagyon muszáj, de mindkettő minek, hova..

(#3) Televan74 válasza #55525888 (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Oldal elemeket oda teszed ahova szeretnéd.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) #90088192 válasza Televan74 (#3) üzenetére


#90088192
törölt tag

Olyan mint a kerekeskút, oda tolod ahová akarod. :K

(#5) dabadab válasza #90088192 (#4) üzenetére


dabadab
titán

B+ :DDD

DRM is theft

(#6) sokomst válasza #55525888 (#2) üzenetére


sokomst
tag

Az ITX házakban a kábelmenedzsment mindig borzasztó nehéz és sose igazán szép.

Nekem akkor is az NR200P a best a variálhatósága miatt, bár lenne már új verzió ahol felülre lehet radiátort tenni gyárilag.

(#7) kago akira


kago akira
tag

Feltenném a kérdést miért forditva tették be az alaplapot? tehát úgy hogy a lap felsővégén lévő pcienak le kelljen mennie a másik oldal aljára hogy onnan fel tudjon görbülni a vertikális vidikari pcie sinjéhez?

Nem lett volna egyszerübb megforditani az oldalt és úgy a lap aljától kéne a másik oldal aljáig csk átmenni?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#8) HookR válasza sokomst (#6) üzenetére


HookR
addikt

Imáid meghallgatásra találtak - Cooler Master NR200P MAX


#7 Kago akira: Mit értesz az alatt, hogy egyszerűbb? Mivel lenne úgy jobb?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#9) zz top


zz top
tag

Bár jól néz ki ez a ház, az életben többet Mini ITX házat nem vennék. Szép kis felár az alaplapokon, szűkös kínálat, problémás hűtési megoldások, nehéz kábel menedzsment. Évek óta pihen egy Obsidian 250D ház nálam üresen.
Aminek értelme van, az a microATX. Szerintem.

(#10) sokomst válasza HookR (#8) üzenetére


sokomst
tag

Ahj tudoom..., de muszáj vele vízhűtést venni sajnos, mikor már van és ez esetben bukó a variálható GPU orientáció.

(#11) sokomst válasza kago akira (#7) üzenetére


sokomst
tag

Ezek a típusok mind így néznek ki, hogy a lap fejjel lefelé van betéve az IO panel miatt.
Viszont ja, ha a lap maradna a szokott oldalán (gép bal oldala) szokott orientációval és a kártya kerülne a túloldalra akkor semmi se lenne fejjel lefelé és elég lenne rövidebb riser.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.