Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, nem kő szemgödörbe integrálni.

: D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2) --ka


--ka
senior tag

...fekete réz. Szép. (Tudom, grafén bevonat.)

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) zzola


zzola
félisten

125 W TDP keretre 2 hőcsővel?
Érdekes...

A cikk 4-et ír, de akkor, milyen kicsi tt már a hőleadó felület?

[ Szerkesztve ]

(#4) --ka válasza zzola (#3) üzenetére


--ka
senior tag

Négy az, kettő erre, kettő arra. A talpnál látszik, hogy négy vájat van.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#5) zzola válasza --ka (#4) üzenetére


zzola
félisten

Valóban, egymás mögött vannak a csövek akkor.

(#6) Synthwave válasza zzola (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem kategóriájában nem lesz ez egy határ fos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Az egyik legszebb, legjobb hűtő lesz ez szerintem mITX-be, de a sima C7-nek tuti jobb marad az ár-érték aránya sajnos!

Ha a C7 mellett x terhelésen 65C a proci, ez az új sem fogja ott 63C alá vinni. Sac/kábé. Árban viszont...

(#8) zzola


zzola
félisten

Merlinnél 40.966 HUF.

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Jól néz ki,de majd a tesztek eldöntik hogy átlagos lesz vagy jobb annál. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) andy19770128 válasza Fred23 (#7) üzenetére


andy19770128
aktív tag

C1 mini itxre. Ryzen 3700x . et kihut es még a ramokatbis hűti

(#11) Fred23 válasza andy19770128 (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igazad van, jobb a C7-nél, viszont számomra nem elég szép a C1 kinézete!

Tuningolt 7700k-s hűtő tesztből.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kansas válasza zzola (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Annyit nem ér, de szerintem nem is lesz annyi, a C7 RGB ami 100W TDP-t bír, csak 13e, annak szerintem max a duplája lesz...
Plusz a slim házakba nem is fér bele - az enyémbe sajnos az egyikbe 45mm magas fér, a másikba csak 40mm-es...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) Kansas válasza Kansas (#12) üzenetére


Kansas
addikt

Portugáliában €70 ~22e Ft
Britéknél meg még olcsóbb, £57 ~20e Ft

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ugyanazt tudja, mint a Copper verzió. maximum esztétika miatt lehet érdemes beruházni rá, reálisan 70 dolcsi a piaci ár (a tesóihoz viszonyítva).

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) Steve1207 válasza Fred23 (#7) üzenetére


Steve1207
veterán

Nálam marad az Arctic 11 LP, pedig nagyon nézegettem a Cryorig hűtőket, de egyszerűen nem éri meg lecserélni, amíg hozza egy C7 teljesítményét és fele annyiba kerül. Szerencsére lp ramok vannak és épp elfér a 65 magas hűtő most, máskülönben necces lenne, mert elég széles.
Ellenben eddig is nagyon tetszett a C7 széria, de így még szebb :)

.

(#16) Fred23 válasza Steve1207 (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az Arctic 11 LP alapvetően egy racionális választás, ráadásul nem is néz ki sokkal rosszabbul szerintem, mint egy Cryorig C7. Szerencsére nekem sosem volt problémám hűtőkkel, mert szeretek túlbiztosítani, és egy kis házba eszembe se jutna 65W TDP fölötti procit tenni.

Ennek a C7-nek viszont szerintem ez lett most a legszebb változata, és sajnálom, hogy perpill nincs rá keretem.

(#17) tothzoltan


tothzoltan
tag

Szerintem a Cryorig szopatja magát ezzel a C7 szériával. A CU is orraesett meg ennek se lehet túl sok jót jósolni. Feltáró review [itt], ha valaki esetleg ráizgult volna a feketére ugyanúgy mint én.

Mellesleg még mindig mély meghajlás jár a Cryorignek amiért példásan átgondolt megjelenésével és arculatával ki mer lógni a játékboltokat meghazudtoló gamerRGB bandwagonból.

I'm thinking different.

(#18) Predatorr válasza Synthwave (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Pedig már éppen gondoltam rá, hogy végre a másik szememre is akad valami. ;) Azért legalább van fejlődés a Half-Life óta... :o

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#19) Akula


Akula
őstag

30dB? Nem sok az egy kicsit?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#20) Ispy válasza tothzoltan (#17) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, nekem H7 quad lumi van, szép, letisztult darab. :K

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21) VIC20


VIC20
őstag

Pimpősített?

(#22) kromatika


kromatika
veterán

mITX-be nekem is tetszik.

(#23) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Egy youtube videó bizonygatja ennek a ventijét kell lekapni és rárakni egy AMD wreith spire hűtőbordára. Sok kommentelő is egyet ért, szerintetek tényleg lehet jobb AMD hűtőbordája?

(#24) #16939776 válasza Atom_Anti (#23) üzenetére


#16939776
törölt tag

A gyári hűtőn alacsony-légszállítású, magas-nyomású venti van, ezen a c betűsön alacsony-nyomású magas-légszállítású. Ha kicseréled, akkor az alsó fordulatszám tartományban nem fog tudni akkora levegőmennyiséget áthajtani, mint a gyári. Összességében valamivel melegebb és hangosabb üzemre lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

(#25) Kansas válasza kromatika (#22) üzenetére


Kansas
addikt

Kellően vaskos házba...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.