Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bundilolo


bundilolo
tag

Árakat csak én nem olvastam vagy tényleg nincs. :D Biztos ezek sem az olcsó kategóriát fogják gyarapítani. :(

(#2) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Persze, ha netalán bejön a dolog akkor is 250$ startol.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#3) ]Phobos[ válasza bundilolo (#1) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ja, ez a sok specifikáció szép és jó, de mikor lesz már elérhető árkategóriában?

Bár ehhez az is hozzátartozik, hogy olcsóbb "gagyi" SSD Drive-okat már 30 K-ért is kapni, és azért a winyók is kerültek annó 20-30 K-ba. Csak hát el lettünk kényeztetve :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4) darkarthur


darkarthur
senior tag

Sajnos még mindig elég szűk réteg az SSD, messze még az a nap, mikor veszek egyet! :(

Samsung S23 Ultra 5G

(#5) Angel1981 válasza ]Phobos[ (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Én az Intel év végén megjelenő, 25 nm-es SSD-nél várom az újabb, általános árcsökkentést - fejlettebb gyártástechnológia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6) bartucc válasza Angel1981 (#5) üzenetére


bartucc
addikt

Azok már érdekesek lesznek. De egyenlőre még mindig felesleges az SSD egy átlaggépbe, főleg ára miatt. Samu F3 amíg van 13k alatt, SSD meg nincs 40 alatt nagyon....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7) Dr. Romano válasza darkarthur (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah gondolom nagyon szűk réteg szán a gépére 18-20k-t :N hisz itt a PH-n már annyiért egy régebbi 32GB-os SLC-t is lehet venni és már azzal is látványosan meg tudod dobni géped teljesítményét.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) eladohardver válasza bartucc (#6) üzenetére


eladohardver
őstag

ott a pont! azok a samuk nagyon jól sikerültek...:) csendes gyors:)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#9) Márton válasza eladohardver (#8) üzenetére


Márton
nagyúr

A gyorsat az elérési időre értetted? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.