Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

A fehér az nagyon bejön, az ára sem vészes.

duree54

(#2) toronyhaz válasza Duree (#1) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Nézegettem én is ezeket a "kusslegyen" házakat. De sajna nekem nem fér bele a 35 rugó,de még a 20 sem... Így csak nézegetem :B Így maradt Zalman T7 9-ért :D Fehérben nyilván nekem is jobb lenne. Dehát ez van. Az előző házam is 10+ évet szolgált :) Éppenhogy elfér benne minden. Sajnos a tápom nem moduláris. És nem is lesz.Azért megint nem adok ki 30-at :U

(#3) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Rossz az elrendezés, oké hogy adnak vele 3db 140mm-es ventilátort, de szerintem jobb lenne az elől 2 hátul 1 felállás az elől egy hátul egy és felül egy felállás helyett.

(#4) aginor válasza Cs1csó (#3) üzenetére


aginor
addikt

Ööö, mi van ha átszereled? ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) NightGT


NightGT
senior tag

Ha felülre beférne egy 360as, vagy legalább 280as radiátor, akkor közel tökéletes lenne, de így sem rossz. Meg az eleje is lehetett volna egybefüggő mesh...

Ráadásul ennek a gyári ventijei is jók. 12-15 ezer forint közé saccolom őket, ha utólag kéne megvenni.

Speed is the only truly modern sensation

(#6) Szári válasza Cs1csó (#3) üzenetére


Szári
tag

Szereld át ha szerinted úgy jobb. :)) Amúgy nem véletlenül került oda... letesztelték és lehet ,hogy meglepő de így jobb értékeket kaptak. Azt ígérték, hogy ebben a kategóriában és árban a gyárilag elrendezett és beszerelt ventikkel az első hely a cél de minimum a top 3. ami a hőmérsékletet illeti. Meglátjuk majd a Gamers Nexus megondja, hogy sikerült-e. Amúgy pofás lett de lehetne 10-15 euroval olcsóbb ledek nélkül.

(#7) Duree válasza toronyhaz (#2) üzenetére


Duree
veterán

Nekem se fér bele az ára, én inkább nézegetek valami jó állapotú használz házat és tápot. Mindíg lehet itt a hardveraprón találni megfelelőt csak idő kérdése.

duree54

(#8) TIT válasza NightGT (#5) üzenetére


TIT
veterán

Pure wings 2 a legalapabb,3 ropi kb.darabja.
Reméljük itt nem 1 év lekapni z elejét és tetejét mint a 600-asnál.
Dvd nuku,de azt már megszoktam.

(#9) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Teljesen jól csinálod. Tényleg lehet találni néha nagyon jó cuccokat. Sok sikert ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.