Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nite


Nite
őstag

szegyen, hogy ilyen szinten retardalt az emberiseg jelentos %-a... :(((

Paid my dues!

(#2) #20655360


#20655360
törölt tag

Vending machines 2???? :))

(#3) Zen7


Zen7
tag

és így múlik el az emberiség dicsősége...

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#4) SylverR válasza Nite (#1) üzenetére


SylverR
senior tag

Az evolúció köszöni szépen, él és működik! :D

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#5) troller válasza SylverR (#4) üzenetére


troller
senior tag

Ja, osztogatják maguknak a Darwin díjat... ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#6) DithenS válasza SylverR (#4) üzenetére


DithenS
senior tag

Kár hogy visszafelé is működik :P

(#7) SylverR válasza DithenS (#6) üzenetére


SylverR
senior tag

Visszafelé? Mire gondolsz ez alatt?

Nem!

(#8) apatyas válasza SylverR (#7) üzenetére


apatyas
Korrektor

Devolúció. A fél világ asztmás, cukorbeteg, allergiás, meg szemüveges. Bár ezek egy része a fogyasztott anyagok (levegő, étel) minőségétől is függ.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#9) dabadab válasza #20655360 (#2) üzenetére


dabadab
titán

Mindig van egy pár nagyeszű, aki megpróbál ingyencsokihoz v ingyenkólához jutni úgy, hogy megdönti egy kicsit az automatát - aztán néha a kelleténél jobban megdől és egy ilyen gép nagyon nehéz tud lenni.

DRM is theft

(#10) Melorin


Melorin
addikt

Sokan meglepődnének milyen dolgokba halnak bele emberek. Ez csak egy a sok közül. :U

(#11) SylverR válasza apatyas (#8) üzenetére


SylverR
senior tag

Jajj. Áú. Ez fájt. Több ponton is. Főleg mivel szemüveges vagyok. :N
Először is. Vegyük sorra:
Devolúció: ilyen nem létezik. Létezik evolúció, illetve a természetes szelekció. Lévén ennek nincs pozitív, vagy negatív iránya, ezért nem beszélhetünk devolúcióról sem. Sem az evolúció, sem a természetes szelekció nem arról szól, hogy ahogy megyünk előre, úgy lesz egyre "jobb" valami. Komplexebb? Az igaz. Összetettebb? Igen. De nem fejlettebb, vagy jobb. Az ember egy evolúciós lépcsőfok a patkányhoz képest, annak ellenére, hogy az érzékszerveink rosszabbak.
Hogy a "fél világ" asztmás, cukorbeteg, allergiás. Nos, ez szerintem annó se volt másképp. Csak most nagyobb a példányszámunk mint valaha, és sokkal jobban számon van véve minden egyes egyed.
Sok betegség öröklött, vagy civillizációs betegség. Ezeket mi okozzuk. Ez ugyanúgy az evolúció része. A cetek is elcsökevényesítették a végtagjaik. Mégsem tekint úgy rájuk senki, mint csökevényes vízilovak. :)

Nem!

(#12) Franklin


Franklin
addikt

A természetes kiválasztódás már csak ilyen, a gyenge* egyedek elhullanak.

*gyenge=agyilag gyenge ;]

(#13) Glomgold


Glomgold
tag

Habar a selfizes az veszelyes.. Azert az a 102%-os arany nekem kicsit soknak tunik... (De lehet ez is a felhivas resze?)

(#14) Gyula84 válasza dabadab (#9) üzenetére


Gyula84
veterán

hm miket tudsz te csak nem elbírtad a gépet? ;] :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#15) SirRasor válasza #20655360 (#2) üzenetére


SirRasor
őstag

~500kg egy olyan dög, és egy csomóan elkezdik idegbetegként rángatni, ha elakad a csoki :U

Azért az erotic asphyxiation elég szép helyezést ért el :DD Kéne róla normális "oktatófilmet" csinálni a helyes műveletről és vetíteni iskolákban. Szépen megugrana a szám 100000x-esre :))

Make Love not war!

(#16) jamez


jamez
senior tag

nincs evolúció :K

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#17) TigerCat válasza #20655360 (#2) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Vazz, nekem is ez tűnt fel elsőnek.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#18) Hieronymus válasza apatyas (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Devolúció."

Éppen ellenkezőleg. Evolúció.
Elhullanak az életképtelen egyedek. A látás problémák, a cukorbetegség orvosolhatóak. Nem akadályozzák az evolúciót. Aki szelfizés közben adja be a kulcsot, azt sajnálom. De az élet rendjét nem lehet átlépni.

Aki cápával szelfizik, könnyen véres vízben találja magát.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#19) #72042496 válasza Nite (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Végül is 49 ember a ~7,3 milliárdból tényleg egy jelentős százalék. :D

Olyanról nincs kimutatás, hogy simán csak a telefonnyomkodás miatt hányan hagyták ott a fogukat?

[ Szerkesztve ]

(#20) SylverR válasza Hieronymus (#18) üzenetére


SylverR
senior tag

Ez maga igazából nem evolúció. Ez a természetes kiválasztódás. Az evolúció inkább a rasszok alakulásában, a nők viselkedésében, párválasztásában, és ezeknek a környezetünkkel való viszonyában rejlik. Illetve a viselkedésünk is az evolúció részét képezi. Annak változása. Mo. most ezen téren vesztésre áll... :B

Nem!

(#21) Nite válasza #72042496 (#19) üzenetére


Nite
őstag

mert gondolod hogy csak ennyi retardalt van akikrol a cikk szol?

akkor nagyon naiv vagy kollega :DDD

Paid my dues!

(#22) #72042496 válasza Nite (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

A maga módján a legtöbb ember retardált, csak nem mindenki hal bele. Tudom, elvégre még én is megvagyok. :D
Arra számítottam, hogy kifejezetten a cikkben levőkre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Nite válasza #72042496 (#22) üzenetére


Nite
őstag

rajuk persze, de hidd el nekem, ez egy reprezentativ minta ;]

Paid my dues!

(#25) Televan74


Televan74
nagyúr

Fehér cápával szelfizni,na az a biztos halál! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) ledgeri válasza SylverR (#11) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Komplexebb? Az igaz. Összetettebb? Igen.
hehe, baktériumok, gombák, vírusok, rovarok... eheh, jól elvannak... minden ami most van, annak az eddigi útján nem jött szembe semmi... inkább fogalmazzunk így... És minden ami lesz, az túlélte a jelen akadályait...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) hugi0 válasza SylverR (#11) üzenetére


hugi0
őstag

"Hogy a "fél világ" asztmás, cukorbeteg, allergiás. Nos, ez szerintem annó se volt másképp. Csak most nagyobb a példányszámunk mint valaha, és sokkal jobban számon van véve minden egyes egyed."

De bizony maskepp volt.
Azok a gyerekek akik egy bizonyos betegsegbol most felepulnek (2-300 evvel ezelott nem epultek volna fel), igy a tovabbaikban a gyengeb genek is oroklodnek, parvalasztas majd utodok nemzesenel.

Egyre jobban hagyadkozunk a "technologiara". Nem lennek kepesek ellatni magunkat, ha az energiahordozok megszunnenek. - legalabis a civillizaltnak nevezett orszagok.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#28) Hieronymus válasza hugi0 (#27) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egyre jobban hagyadkozunk a "technologiara". Nem lennek kepesek ellatni magunkat, ha az energiahordozok megszunnenek. - legalabis a civillizaltnak nevezett orszagok.

Ez akkor is igaz lenne, ha csak genetikailag válogatott egyedek élnének ezen országokban.
Energia nélkül képtelenség fenntartani az élelmiszer-termelés és a hozzá szükséges infrastruktúra jelenlegi szintjét, A populáció többsége menne a levesbe, ha beteg, ha nem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#29) MK VII


MK VII
veterán

A természet ismét bebizonyította, hogy működik a kiválasztódás...
Remélem minél előbb és nagyobb ütemben folytatódik ez a tendencia, és előbb-utóbb, ismét egy élhetőbb világban fogunk ébredni....

(#30) Polllen válasza MK VII (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pontosan melyik korszkra gondolsz, ami élhetôbb vol?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) MK VII válasza Polllen (#30) üzenetére


MK VII
veterán

Nem etetlek inkább, mert úgyis megfogod magyarázni, hogy miért is olyan szuper ez a mai világ, közben meg nem is az..

(#32) persil


persil
nagyúr

Azert azt tegyuk hozza, hogy capaval ritkabban talalkozik az ember, mint mobiltelefonnal, szoval ilyen tekintetben a sieles, vagy a natha is sokkal tobb eletet vesznek el, mint szegeny capak :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33) MK VII válasza persil (#32) üzenetére


MK VII
veterán

Mindig a szegény cápák a viszonyítási alap. Erről már leszokhatnának. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) idegen lény válasza SylverR (#20) üzenetére


idegen lény
őstag

A nők viselkedésében sosincs változás, nekünk kell alkalmazkodni hozzájuk.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) #33253120 válasza MK VII (#29) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szeretném Sándor Györgyöt idézni.
"Mondják, hogy ez nem generációs probléma. De, generációs. Mondom degenerációs."

(#36) Polllen válasza MK VII (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem etetés kérdése. Azt írtad ismét. Akkor valamikor jobb volt. De ha fellapozom a történelem könyvet, nem látom, mikor volt jobb. Kényelmedben írsz ilyen marhaságokat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37) #06658560 válasza MK VII (#29) üzenetére


#06658560
törölt tag

Senki nem akadályoz meg a civilizációból kivonulásban.

(#38) Zimmy88 válasza MK VII (#29) üzenetére


Zimmy88
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de attól hogy 50 ember egy év alatt emiatt hagyta ott a fogát, még nem lesz élhetőbb a világ.
Ez még csak nem is természetes kiválasztódás, mert az ilyen típusú agybaj nem lenne örökletes. Csak szimplán hülyék voltak, ezért jár nekik az ingyen reklám :)

FZR2000 ®

(#39) apatyas válasza SylverR (#11) üzenetére


apatyas
Korrektor

Ne fájjon, nekem is van.. meg allergia.
A többire mások már reagáltak, vagy én is említettem a civilizáció hatásait.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#40) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jó úton halad az emberiség a kipusztulás felé. Tuti h ez lesz a vége.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41) #33253120 válasza apatyas (#39) üzenetére


#33253120
törölt tag

A móka kedvéért cukorgyanús vagyok, meg asztmába kezd hajlani az allergiám, (ha valakit érdekel kifejtem,hogy miért nem kedvelem az allergiagyógyszereket) és mellette a kölyökkori néptánc azért maradt abba, mert 11 évesen tönkrementek a térdeim...
Ennek ellenére pl a melóhelyen húzóember vagyok. Semmit nem várok el senkitől, csak amit én is meg tudok csinálni. Jellemzően az idősebbek tudnak tempót tartani.... :)

(#42) SylverR válasza ledgeri (#26) üzenetére


SylverR
senior tag

Na akkor menjünk szépen sorra végig mindenen, mert látom itt összegyűltek az önjelölt evolucionisták, és antropológusok. (sic!)

"hehe, baktériumok, gombák, vírusok, rovarok... eheh, jól elvannak..."
Először is. Amit írtam arra vonatkozott, hogy az evolúció arról szól, hogy egyre komplexebb, összetettebb életformák alakulnak ki az egyszerűbbekből. Ez nem azt jelenti, hogy a régebbi eltűnik, mert átalakul. Hanem lesz ami átalakul, és lesz ami nem. Egyébként meg az archeák a mai napig ősi formájukban vannak jelen, nekik köszönhetően van oxigén amit belélegezhetsz. Nekik nem szükséges a változás, hisz nagyon jól elvannak ígyis. Gombák? Ők pont igazolják amit írtam, hiszen egy összetettebb forma. Átmeneti forma. Ami a mai napig fent maradt, nem változik. Mert nincs rá szüksége. Tehát elért egy fejlettséget, ahol a jelenlegi viselkedésével fenntartható az életmódja. Rovarok? Miért pont ők? Ők pont, hogy újak ezen a bolygón. Vannak náluk sokkal ősibb ízelt lábúak. Például a pókszabásúak. Ez is bizonyítja az igazam. Előbb voltak a legegyszerűbb ízeltlábúak, utána a pókszabásúak, és csak jóval később jelentek meg a rovarok. Amik jóval fejlettebbek és összetettebbek is őseiknél.

@hugi0:
"De bizony maskepp volt.
Azok a gyerekek akik egy bizonyos betegsegbol most felepulnek (2-300 evvel ezelott nem epultek volna fel), igy a tovabbaikban a gyengeb genek is oroklodnek, parvalasztas majd utodok nemzesenel."
De 2-300 évvel ezelőtt kevesebb ideig is éltek az emberek mint most. Minél inkább visszább mész a múltba, az emberek átlag életkora annál rövidebb lesz. Eljutunk arra a pontra, ahol a rák és egyéb szívbetegségek ki sem tudnak alakulni, mert nincs rájuk elég idő! Természetesen nem mondtam egy szóval sem, hogy a civillizációnknak vannak "rossz" hatásai is. Ez tény. De ez akkor sem devolúció - mert olyan nem létezik -, hanem evolúció, ahol éppenséggel az a preferált, hogy minden egyes egyed életben maradjon minél tovább. Hogy ez a faj számára pozitív vagy negatív hatással lesz, az meg nem érdekes. Az evolúció nem úgy működik, hogy minden pozitív legyen. Ha így lenne, nem halt volna ki egy faj sem.

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#43) SylverR válasza apatyas (#39) üzenetére


SylverR
senior tag

Ha elolvasnád amit írtam, rájönnél, hogy én is azt állítom, hogy a társadalom hatással van a fizikai és genetikai felépítésünkre. De ez nem devolúció, és még csak nem is káros dolog. Kell a genetikai sokszínűség, mert 10000 évvel ezelőtt egy csúnya bottleneck hatás volt az emberi genomban, köszönhetően annak, hogy körülbelül 10000 főre csökkent a létszámunk. Több millióról.

Nem!

(#44) hugi0 válasza SylverR (#42) üzenetére


hugi0
őstag

En inkab arra probaltam meg ramutatni, hogy a tudomany-technologia miatt, csokken a termeszetes szelektacio.
Megmaradnak olyan egyedek is amik nem kepesek onnalo fenmaradasra.
- raadasul ezeket a geneket tovab orokitik.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#45) SylverR válasza hugi0 (#44) üzenetére


SylverR
senior tag

"Természetesen nem mondtam egy szóval sem, hogy a civillizációnknak vannak "rossz" hatásai is. Ez tény."
Itt azt akartam kifejteni, hogy természetesen vannak rossz hatásai a civillizációnak. Az egyedekre. De ettől ez még fejlődés.
De még ha ez rossz is, én inkább élek egy olyan világban, ahol több esélyem van az életben maradásra. :B

Nem!

(#46) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Szebb jövő vár ránk...
:DDD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#47) idegen lény válasza SylverR (#42) üzenetére


idegen lény
őstag

és most jön az, hogy a majmoktól származunk...

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#48) Hieronymus válasza SylverR (#45) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az evolúció szemszögéből nincs jó vagy rossz.
Vannak hatások, amikre reagálnak az egyedek. Egyesek kedvezően reagálnak, másoknak rosszabb lesz.
És nem azok a tulajdonságok jelentenek előnyt, amire általában gondolnak az emberek.
Az erő, a gyorsaság nem feltétlen jelent előnyt vagy hátrányt. Az elődeink sem voltak erősebbek vagy gyorsabbak a többi élőlénynél, mégis leelőztük a konkurenciát.

Az ember szemszögéből kevéssé számít a betegség. Diabétesz, allergia és a többi népbetegség nem tekinthet genetikai hibának. Inkább valamely irányban gyengébbek más irányban erősebbek a képességek.
Állítólag Albert Einstein, az autizmus legenyhébb formájában volt érintett. ez biztosította a kitartást, a teóriák kidolgozásához.

Egy biztos. Ma nincs több hülye, mint tegnap volt. De kevesebb sem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#49) SylverR válasza Hieronymus (#48) üzenetére


SylverR
senior tag

Én is ezt mondom. Ne nekem mondd.

@(#47) idegen lény: Én magam az emberszabásúaktól származom, ha te a majmoktól akarsz, lelked rajta. :))

[ Szerkesztve ]

Nem!

(#50) Gyula84 válasza Scholes9 (#40) üzenetére


Gyula84
veterán

elkerülni nem fogjuk az biztos :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.