Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Mennyire lehetnek ezek a gépek hangosak, illetve mennyire melegedhetnek?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Ezt a szolgáltatás palettát Asrock STX lefedi, ha sokkal olcsóbb is lenne (ezt kétlem) a ez a BGA-s változat, a halkabb hűtés, és a cserélhető CPU miatt nem lehet befutó ez a gép.

(#3) Lacok válasza zsolt501 (#1) üzenetére


Lacok
őstag

Az előző szériára panaszkodtak, hogy hangos. [link]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#4) Viktor81 válasza Lacok (#3) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Ezért kell passzívot venni vagy építeni...
Eleve nem értem, hogyan lehet ezt a kategórát aktív hűtéssel szerelni. Éppen az lenne a lényeg, hogy ne legyenek érzékenyek porra, mozgásra/ütésre és ne legyen semmi hangjuk (irodában). Baromira lényegtelen, hogy 220*230 mm vagy 190*190. Régen meg kellene szabadulni a 120 Ft-os kínai ventillátoroktól mikor a processzorok 14 nm-en készülnek 7W fogyasztással. Én építettem. Félelmetes. És néma. És amennyiben a Samsung nem a Samsung lenne, a melegedés sem került volna szóba. (mSATA SSD). De ha ezt kihagyja az ember, 2,5"-os SSd-vel, i7-el 16GB RAM-al, Q szériás "Chipset-el" 40-50 fok között van a legnagyobb nyári melegben is.

V.

(#5) coolpet


coolpet
senior tag

Csak en nem talalom a hazon a soros portot?

(#6) #16939776 válasza coolpet (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

A lábai között/oldalán nézted? ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) dstern


dstern
tag

Jó kis teszt, élmény volt olvasni, mivel gondolkozok egy ilyen beszerzésén, nagy köszönet!
valakinek saját tapsztalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.