Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ricshard444


ricshard444
veterán

Azthittem már megnyerte fórumon Freezy munkája ;]
Van még 1-2 ami klassz, csak legyen egyszerű és visszafogott, nem kell, hogy kiszúrja az ember szemét.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2) tikshow


tikshow
addikt

Kár, hogy nem lehet kettőre szavazni, mert Freezy és Ndruu munkája is kíváló! :R

(#3) sgergi


sgergi
veterán

Van néhány kimondottan jó, nehéz volt választani 1-et.

(#4) Steve1207


Steve1207
veterán

Minimalizmus párti vagyok amúgy is, az összkép elég korrekt mindenhol. Ebből adódóan két dolgot tartottam szem előtt főként az értékelésnél, a színharmónia azért legyen meg és görgetéskor ne zavarja a szemet.
Röviden: szép munkák srácok! :R

.

(#5) 8th válasza sgergi (#3) üzenetére


8th
addikt

Nekem nem. :N

[ Szerkesztve ]

(#6) Winner_hun válasza 8th (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem az nem jött be. A különálló sok kis kép zavaró. Számomra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) tlac


tlac
nagyúr

valaki belinkelné úgy, hogy egyszerre lássam mindet és ne kelljen egyesével megnyitni?

(#8) peterszky


peterszky
őstag

Nálam paperboy a nyertes.

What else you gonna do on a Saturday?

(#9) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Legjobb: KRi2 munkája
Szintén tetszik: Freezy munkája
Overrated: Ndruu munkája

(#10) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Végignézve nekem 4 kép volt, ami elnyerte a tetszésemet. Sajnos mivel csak egyre lehet szavazni, így próbáltam egy olyat választani, ami a legjobban jellemzi a Hardverapró hirdetések fajtáit. Viszont majd a többség dönt

(#11) kelly416


kelly416
veterán

Tendd munkája egy kicsit tulzottan minimalista, ezért Gave ötlete kapta tőlem a szavazatot. Jópofa, nem csicsás, jók a színei.
energy4ever és Istikee007 munkája valamiért ki lett moderálva, így érdemben nem hiszem, hogy lehetne rá szavazni, attisx-é pedig "ADS Blocked" a melóhelyen.

(#12) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én Freezy-re szavaztam.
Még feppa20 volt esélyes nálam ezzel, de először Freezy hozta ezt a stylet.
A többi nekem egyáltalán nem tetszetős :(

Non omnis moriar.

(#13) IreN!CuS válasza AliceWake (#12) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Részemről is ők kapta , tetszetős lett :K

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hoppa, hogy eltalaltam mire szavazott a tobbseg! :C

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#15) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Tudom, hogy mi magyarok nem vagyunk valami jók a csapatmunkában/egymás elfogadásában, ennek ellenére van egy javaslatom. Mi lenne ha egybe raknánk paperboy és KRi2 munkáját?
Mivel KRi2 háttere nagyon szép, de kicsit üres oldalt, paperboy háttere pedig nagyon egyhangú színeket használ, egymást tökéletesen kiegészítenék. Mivel kíváncsi voltam az eredményre, így magamnak megcsináltam, ha valakit esetleg érdekel akkor feltölthetem valahova, de csak a két szerző engedélyével természetesen.

(#16) HuMarc


HuMarc
addikt

Freezy és Ndruu fej-fej mellett. Most tőlem Freezy-re ment a szavazat, és szerintem jól döntöttem, mert most ő volt hátrányban :)

(#17) Spancho


Spancho
őstag

Gave a legjobb ,kapta is a szavazatom :)

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#18) Dany007


Dany007
veterán

Kérhetnénk thumbnails-es képek megjelenítését a cikkben? :D Vagy egyesével kattintsak rá mindegyikre? :P

(#19) Winner_hun válasza Dany007 (#18) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kattints, teljes méretben látszik rendesen. Van amelyiknél kell is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20) Bird


Bird
addikt

Elég szoros.... Gyerünk Ndruu! :R ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21) Dany007 válasza Winner_hun (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Már végignéztem... :D Gondoltam h miattam nem fognak változtatni rajta.
Sőt, szavaztam is!

A 90%-uk igen frankó lett, ötletes. Így nekem szinte mindegy melyik lesz a nyerő. Ha meg holtverseny alakulna ki, akkor havonta cserélgetik majd őket. :D

(#22) energy4ever válasza kelly416 (#11) üzenetére


energy4ever
addikt

"ki lett moderálva" :F

(#23) jerry311


jerry311
nagyúr

Igazan lehetne egy "ne legyen hatterkep opcio is" vagy legalabb egy tartozkodom gomb.
Meg ha mindenkeppen lesz hatter, akkor is erdemes lett volna latni, ha esetleg 1, a tobbsegnek nem tetszike gyik palyamunka sem, 2, esetleg nem is akarnak hatteret / mast a jelenleginel.

(#24) z0zz00


z0zz00
csendes tag

Letisztult, minimalista! Én tamara művére szavaztam, az sokkal jobban átadja a piacolós feelinget, mint a pályázatok többségét képviselő szimbólumtúltengéses sivárság :U

(#25) kelly416 válasza energy4ever (#22) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, amikor én néztem, egy nagy üresség volt a hozzászólás, az aláírás fölött pedig csak ennyi volt:
"[ Módosította: Kalandor ]"
Elképzelhető, hogy Ti olyan helyre tettétek fel a képeket, amit a cég üzenet nélkül blokkolt. :F

(#26) joey04


joey04
titán

Freezy és Ndruu, nehéz volt döntetni, végül előbbire adtam a voksom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) KillHates


KillHates
nagyúr

Örömmel látom, hogy

Ndruu
a befutó! Mert én is rá szavaztam ! Így felugrott 20%-ra :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28) szab.tam


szab.tam
nagyúr

valamiért úgy gondolom, hogy a szavazók nagy része rá sem fog kattintani a nagyításra, és utána legalább 10mp-ig biztos nem fogja nézni.

mert rövid ránézésre nagyon jópofa munkák vannak, de ha egy kicsit tovább kell nézni nagyban a hátteret, akkor szerintem eléggé leszűkül a jó választás.

úgyhogy szerintem érdemes lenne a téma- és szavazásindító cikkben erre hangsúlyosan felhívni a figyelmet.
tehát ne (csak) a dizájnokra szavazzanak az emberek, hanem kicsit bambuljanak is rá, és arra voksoljanak, ami 10 mp után nem kezdi el idegesíteni a szemüket.

****

más.
%-ok látszanak, de szavazatszámok is érdekesek lennének.
a végeredmény szempontjából mindegy, de a törzslakók kíváncsiak lehetnek arra, hogy mennyire reprezentatív a voksolás, és mekkora a véleményező közösség.
200-an, vagy 20000-en pipálnak.
természetesen ez lehet belső, üzleti titok is, de ha nem az, akkor tegyétek má' láthatóvá...

****

(#23) jerry311
jogos.
(kis naív...) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29) petipetya


petipetya
nagyúr

supreme7 munkája tetszik a legjobban, így rá szavaztam. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#30) XtremLor válasza joey04 (#26) üzenetére


XtremLor
őstag

Mind a ketto szimpatikus nekem is, egyikkel se jarunk rosszul ;)

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#31) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Sejtettem, hogy ki lesz a 2 befutó. Azért van pár meredek pályázat is, finoman szólva. ;]

Végül Ndruu kreálmányára szavaztam, jobban illik az apróhoz, és a lapcsalád arculatába is összességében, szerintem.

Profi munka lett.

(#32) HuMarc válasza KillHates (#27) üzenetére


HuMarc
addikt

Volt már 21% fölött is.

(#33) solaris17


solaris17
aktív tag

Tend-re nyomtam egy szavazatot.

Hát igen, vannak egyesek akik epilepsziát szeretnének kapni böngészés közben.
A piros bugyburékoktól a zöld fűszálakig minden van :D

Amúgy szerintem háttér nélkül nyerő, ezért is szavaztam tend-re, az minimalista, mégis dob rajta valamit. :C

Azért grat a versenyzőknek, legalább megmozdultak a dologért :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#34) cbr688


cbr688
senior tag

nem lehetne olyan mint az ncore-on? mi választunk a profilunknál?

(#35) HuMarc válasza cbr688 (#34) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha nem tudnád, itt senki még csak nem is hallott semmiféle nCore-ról ;]

(#36) villamos válasza cbr688 (#34) üzenetére


villamos
őstag

Az meg micsoda?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#37) sanzi89 válasza solaris17 (#33) üzenetére


sanzi89
addikt

Egyetértek, minden képet tüzetesen megvizsgáltam, és Tend munkája a nyerő számomra. Szerintem ebben a szituációban a kevesebb néha több.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#38) HummeRC


HummeRC
senior tag

Szavaztam, de nekem az a problémám, hogy mindegyik túl világos.

Egy sima üres meleg sötétbarna-szürke kombó jobb lenne. De sötét legyen könyörgöm. Egyszerűen kihegeszti a szemem ez a világos hideg színvilág. :Y

[ Szerkesztve ]

(#39) jerry311 válasza solaris17 (#33) üzenetére


jerry311
nagyúr

Zold fuszalak? Erre gondoltal?

En egyaltalan nem fuszalakra gondoltam. ;]

(#40) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Freezy és Ndruu a befutó nálam is, előbbire ment szavazat, de csak kicsivel tetszik jobban.

Live-Die-Respawn

(#41) Steve1207 válasza cbr688 (#34) üzenetére


Steve1207
veterán

Amúgy nekem is megfordult a fejemben egy választó pont amiatt, amit többen is felvetettek, hogy lehet szép és igényes a munkák nagy része, de görgetésnél cseszi az ember szemét pl, ha olyan lesz megválasztva. Azok inkább akkor néznének ki jól, ha a keret fix-en állna. És itt már egy kis egyszerű oldalsó körvonalas hardverekre is gondolok, szép meg minden, de van egy telerakott képernyőd úgymond, kattintasz görgetsz, és az alján semmi, utána megint katt valamire és megint tele a két széle, nagy a váltás, ami fárasztja a szemet.
Konkrétan 3-at, max 4-et tudnék elképzelni hosszabb távú használatra.

.

(#42) Fancy-boy válasza solaris17 (#33) üzenetére


Fancy-boy
addikt

arpii kolléga pályázata: [link] is elég visszafogott, szerintem egész jó. ;)
De Tendd és Ndruu munkája is versenyben van nálam.
Nem olyan egyszerű dönteni.

Tényleg az lenne a legjobb, ha változtatható lenne profil szerint. :P

[ Szerkesztve ]

(#43) szab.tam válasza cbr688 (#34) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha még nem tudnád, a ph-n szalvétával kell fogni a f*t.
tehát az itteni hivatalos elnevezése az általad említettnek: mag.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Azért pár háttér átszaladt az önkritikán :D

Nézem és szavazok :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) ClioRS


ClioRS
őstag

Az nem furcsa, hogy a két első helyen álló (és igazából KRi2 munkáját plusz 1-2-t kivéve az összes) munka csak a felső részhez nyújt igazi hátteret?
Vannak szépek és jók, de a háttér legyen háttér, ne az oldal első 700 pixelében legyen valami. Bár a szavazatok alapján úgy látom, hogy csak nekem van ilyen "gondom" :)

(#46) MarioAna


MarioAna
senior tag

supreme7!

(#47) HuMarc válasza ClioRS (#45) üzenetére


HuMarc
addikt

Ndruu háttere 5:4-en. Szerintem itt nem csak az első 700 pixelen van a hangsúly, így, 1024 pixel magas kijelzőn is tök jó.

(#48) SUPREME7 válasza ClioRS (#45) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mivel kikötés volt, hogy fix legyen, nem lehet ismétlődő, így nehéz lett volna az egész oldalon megjelenő hátteret faragni ....

Köszi mindenkinek a szavazatokat! :)

Részemről ment egy szavazat Gave munkájára! ;)

(#49) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Freezy gyereké szerintem a legjobb.

(ok most látom hogy a szavazók többsége is így gondolja)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50) ClioRS válasza HuMarc (#47) üzenetére


ClioRS
őstag

Ja, csak ha legörgetsz a lap alsó felére, akkor meg üres a háttér. :)

(#48) supreme7
Akkor meg nem így kellett volna megadni a feltételeket. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.