Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Cyberpunk: Ez a stílus jellemzi mind élőben, mind az interneten sajnos. Szó mi szó, kegyetlenül irányítható személy. Kis kivétellel régebben bármire rávehettem volna, csak fontosnak kellett legyek számára. Jó kérdés, hogy melyik miatt ilyen. Bár a 3 év alatt úgy ismertem meg, hogy "nála jobb embert nehezen találok".

greenity: Az is egy kellemes eset lehetett (lehet rosszul emlékszem, de talán még itt olvashattuk is). Igazából ha változtál is, az nem hiba. Mindenki változik idővel, a kérdés csak az, melyik irányba. Az a bizonyos illető a Te esetedben szerintem pont a "rossz" felé változást élte meg, legalábbis a leírásodból úgy tűnik.

Ha személyesen akar majd velem beszélni erről, természetesen meghallgatom. Csak azt hiszem a válaszom már biztos, azaz Ő az egyik irányba, én a másikba, harag nélkül. Azok után, amik történtek, szerintem ez már nem lenne túl életerős barátság.

Danielssss: Azt hiszem lesz olvasnivalóm, bejegyzés formájában. :) Ha úgy is döntene, hogy hozzám akar jönni kisírni magát, én már nem leszek ott neki. Pont e hét csütörtökön jött be úgy, hogy nagyon ki volt bukva valamin. Nem kérdeztem semmit, oda se néztem, mert már nem érzem azt, hogy törődnöm kéne vele ezek után. Lehet mondjuk ez szívtelenség volt tőlem, de így legalább rájön, hogy nem kicsit szúrta el. És hát hibáiból tanul az ember.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.