Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nyílj ki.

Nyugodj békében Integra!

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

:)

Itt az volt a téma, hogy ki-mire váltson. Integra a maga laza ám az igazságot odamondó stílusával zárta le a dolgot. Innen majd érdemes lesz visszafelé követni a párbeszédet: link

Itt az első sor a lényeg, a böngészők megsütötték a prociját és ez nem tetszett neki: link

Nem tetszett neki az új beállítások ikon (tényleg csúnya, valamelyik KDE alatt láttam hasonlóan rondát): link

Ezen szakadtam akkor is, Integra véleménye a navbar új stílusú gombjairól: link

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Szatyor95 válasza petipetya (#2) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nem semmi kommentárok. :)

Nekem a kedvencem egy privátban történő levelezésünk volt, a jogsi megszerzéséhez adott tippeket nem is olyan régen. Megkérdeztem Tőle, mi az, amire majd vezetés közben külön figyeljek. Valami ilyesmi volt a válasz: "Mindegy mit csinálsz, de mielőtt kijössz a kocsival, szólj, aznap ki sem mozdulok itthonról. :DDD " Kedves egy ürge volt.

Tudom, a szabályzat tiltja a privát üzenetek megosztását, de remélem most az egyszer elnézik nekem az Urak, elvégre nincs benne semmi személyes azon kívül, hogy másodpercek alatt rombolta le az önbecsülésem. :B

Nyugodj békében Integra!

(#4) Lacielvtárs válasza petipetya (#2) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
ezek nagyon jó szövegek...
nem letehet semmi arc az Uriember...

más: jó ez a kezdeményezés :R
inkább a pozitív emlékek maradjanak meg az emberben :R
sajnálom hogy nem volt esélyem találkozni vele itt virtuálisan :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Sehol senki & semmi?

(#7) napocska2


napocska2
senior tag

Integra iránymutatása anno a Nők, nőügyekben (link):

"abban hiszek, hogy reális apró célokat kell kitűzni, nem egy baszott nagyot, mert azt mondjuk csak évtizedek múlva éred el max, és a motiváció kell, ahhoz pedig folyamatosan motiváltnak kell lenned. apró kis célok, apró sok kis sikerélmény.

az a baj veled is, mint ahogy itt a topicban az emberek 98%-val, hogy csak az önsajnáltatás megy. való igaz, ez a könnyebb, mint a csokit kivenni a szájból és beállni a hideg zuhany alá és kitűzni dátummal a reális célokat és elérni.
amíg ezt nem csinálod meg, amíg nem így kelsz fel, addig esélyed sincsen változásra.
de ha ezt megteszed, utána azon fogod kapni magad, hogy jobb a közérzeted és meglepődsz, hogy előbb utóbb elkezdenek a dolgok maguktól is működni...
akkor kezded majd ezt az egészet megérteni"

Azt hiszem, hogy ez a rövid idézet bemutatja, hogyan is nevelte ő a pH! népét. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.