Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem mondjuk az Aorus márka továbbra is szimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) tibaimp válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz, vagy a 3 ventis Windforce/Gaming.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Duree


Duree
veterán

A 1650-ről már lehúztak egy csomó bört, lassan el kellene felejteni.

duree54

(#4) exedoc


exedoc
senior tag

Nemsokára jön az 1651. Vaagy 1650 v2

(#5) Busterftw válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezek szerint a "minosegi" sorrend Windforce→Eagle→Aorus lett MSI-nel?

(#6) Aprósólyom válasza Busterftw (#5) üzenetére


Aprósólyom
addikt

nem MSI, hanem Gigabyte. Egyébként mi mutatja a minőségi lépést? Én a GTX1060 Windforce OC-vel is tökéletesen elégedett vagyok. Csak egy hőcső csalinkázik 2db ventivel, de ha akarom halk, szinte hangtalan, ha akarom OC-zom, és mind a kettőt (szinte) tetszőlegesen variálom, ahogy nekem tetszik, és mégsem melegszik túl és sosem lesz hangos. Szóval ezért nem értem, mi a különség? extrém OC-ra jobb VRM-et, tuningosabb RAM-t tesznek a drágábbakra?

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#7) 5150 válasza Aprósólyom (#6) üzenetére


5150
aktív tag

Lehet hogy több VRM-et pakolnak rá

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#8) pengwin válasza 5150 (#7) üzenetére


pengwin
addikt

:C
Kezdem nem érteni ezt a VRM fetisizmust...
Már a legfapadosabb kártyák VRM-jei is tökéletesen kiszolgálnak egy modern VGA-t, igazából csak annyi a lényeg, hogy kapjanak megfelelő hűtést.
Túl sok Buildzoid (ActuallyHardcoreOverclocking) videót néznek az emberek. A való életben kb. semmi vonzata nincs, hogy milyen extrém túlhajtást támogat elméletben egy-egy VRM.

Nyilván nekem is szimaptikusabb az AMD-féle referencia NYÁK-lap és tápáramkör, mint az NV-s minimalizmus, de tisztában vagyok vele, hogy legfeljebb a szépérzékemet simogatja ez a szempont.

Üdv, pengwin

(#9) Prof


Prof
addikt

Anno magasan a Windforce volt a legjobb (halk es jol hut plusz jo ar), most hogy van?

(#10) pengwin válasza Prof (#9) üzenetére


pengwin
addikt

Szériánként, mi több, modellenként változik, hogy mennyire jó.

Alig van egy-két gyártó, akik több generáción át tartják a stabilan jó teljesítményt, pl. Sapphire a Nitro+ és Pulse sorozatokkal, vagy mondjuk az NV-s RoG Strix-ek. De pl. az AMD-s RoG-ok már általában csak össze vannak csapva.
A WF többnyire jó vagy erős közepes, de a gigának is van túlárazott RGB-s, nagyon overkillnek szánt sorozata (az Aorus) ezért ezeket a tradícionálisan jó hűtéseket szerintem mesterségesen lejjebb pozícionálták.

Üdv, pengwin

(#11) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Úgy tűnik a windforce-ból lesz az alsó kategória...

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#12) Predatorr


Predatorr
őstag

A halk és hatékony windforce simán tudja, amit kell (560-tól 1070ti-ig az volt min. +15% OC-kal, leszámítva amd-t) most valami segg marketinges kitalálta a tutit, de hát akinek nem eagle, ne vegye magára.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#13) Aprósólyom válasza Predatorr (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ha nem megy az eladás, piacot kell teremteni. Ez a dolguk. Próbálkoznak.

Jevons paradox

(#14) Predatorr válasza Aprósólyom (#13) üzenetére


Predatorr
őstag

A legjobb ár/érték arányú kártyák a windforce-ok, nem az eladás nem megy, hanem a profitot keveslik.
Végül is a 2080-am már msi ventus lett, befér dupla helyre, jól is hűt, OC is van benne bőven, elleszek vele még pár évig, főleg ilyen Ft-rohasztás mellett.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#15) Freddy S válasza Predatorr (#14) üzenetére


Freddy S
tag

Milyen vezérlőről beszél a cikk írója? Hűtés?

[ Szerkesztve ]

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#16) franci78


franci78
újonc

Sziasztok!
Elnézést, ha kérdés/típus nem pont ide tartozik,de nem sűrűn járok itt.
Szóval, van egy Gigabyte GTX 750 Ti videókártyám.
Ebből szeretnék kivinni az optikai out-ból egy kábelt, egy szobai sztereó erősítőbe. Ott RCA-m van. Tehát analóg kapocs. Kérdéseim: Elég lenne-e egy optika-RCA átalakító fej/adapter , vagy vegyek hozzá egy DAC-ot?? Egyáltalán lesz-e, lenne-e differencia a két megoldás között? Vagy csak elég ha a PC 3,5 jackból kiviszem az RCA-ra? A két kötés között mi a diffi? HA, maradok a DAC-nál, milyet érdemes venni? Valaki azt mondta, nézzem meg a V.kártya specifikus adatait a gyártó honlapján, ahol nem találtam illetve máshol. Máshol találtam adatokat,de fingom sincs mi-mit jelent. Gondolom olyanokat kell nézni,amitől a kiadott és fogadott/leadott minöség között nincs nagy differencia. A cél, hogy jó minöségű hangfelvételt vegyek fel egy magnódeck-el! Szóval szerintetek mi lenne az a legjobb megoldás, ha lehet nem drágán. A videókártya és a DAC között milyen adat kell egyezzen ahhoz h frankó legyen? Köszönöm a válaszokat.

(#17) franci78


franci78
újonc

Valaki valamio infó? Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.