Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Pfpfpfpfpfpfffppffp... (Hangutánzó "szó" :D ).->[link]

Ha már minden képen RGB akkor legalább relatíve igényesen. Na ez pont nem az...

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

Hozza a szokásos Tt formavilágot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Fura, egyszerre tűnik gagyinak és megbízhatónak. Hosszú szoftveres gubancok után úgy néz ki, kezd szoftveresen megfelelő lenni a Tt, szóval mivel van egy top szenzor a patkányban, még azt se zárnám ki, hogy teljesen használható a cucc; csak a csillámfaszlámás kinézet miatt kissé bazári hangulatot áraszt.

Remélem valaki tesztelni fogja majd a PH!-ról!

(#4) kikikirly


kikikirly
senior tag

Hogy nézel ki? :C

(#5) Ribi


Ribi
nagyúr

Mert sokkal nehezebb lett volna +1 bombot berakni ami kikapcsolja vagy átállítja a bombok működését mint plusz mechanikai vackot berakni. Marketinges ámokfutás... :O

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ami a fő érdekességet jelenti, az a hüvelyujjunk alá eső „gombsor”, amely valójában négy különálló tárcsából áll. Az egyes tárcsáknak három állásuk van, amelyek sorban nulla, egy illetve két gombot mutatnak kívülről nézve, ennek köszönhetően tudjuk személyre szabottan beállítani, hogy éppen milyen kiosztású minibillentyűzetet akarunk egerünk oldalán látni. - ilyen tényleg van? Besírok! Bezzeg az én időmben, amikor a Duke Nukem 3D-vel, meg a Jedy Academy-vel toltuk, mekkora király lett volna! :D

Egy G602-t használok, de a hátrébb lévő gombok szabályosan kényelmetlenek játékban, gyorsan nem tudom pontosan kezelni, ezen ránézésre rövidebbek is, tuti, hogy lassan is félrenyomnám. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tetszik az oldalán a sok gomb. Ha tönkremegy a Razer Naga Hexem (remélem nem fog egy jó darabig, mert imádom, főleg WoW-ban), akkor kipróbálok egy ilyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Fred23 válasza Csapoati (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mekkora kezed van? :) (Nekem 18x10,5 cm.) A hüvelykujjad kényelmesen tudod a gombos kör közepére letenni? Szerinted az én kezemnek ez jó lehetne?

(#9) Hansomester válasza Csapoati (#7) üzenetére


Hansomester
tag

Azért a Razert nem cserélném le erre.
Ez is annyira makrózható szoftveresen,mint a Naga?

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#10) Csapoati válasza Fred23 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

17x9,5cm a kezem, nekem tökéletes az egér fingertip fogással.

Hansomester: Nem tudom. Én se mondtam, hogy lecserélném, csak ha tönkremegy esetleg a Razer.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) vaakuum


vaakuum
addikt

Kár, hogy homorúak a főgombjai :O
A logiteches g600 eddig jobban bejön, bár annak meg a kisujj felőli részén lenne még mit csiszolni, hogy ne akarjon kiesni az egér az ember kezéből, ha odébb akarja rakni néhány centit.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#12) Fred23 válasza Csapoati (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, akkor ez nekem kényelmetlen lenne szerintem! Perpill kényszerből fingertipes vagyok én is, de a palmos fogást szeretem jobban. Szóval ez így teljesen esélytelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.