Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Synthwave válasza #48613632 (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Számít, nem keveset, leginkább a gyakorlatban! Egyáltalán nincs túllihegve (inkább alábecsülve van a fontossága, de mostanában szerencsére kezd fordulni ez a trend; az utóbbi 2 évben több ultrakönnyű cucc jött ki, mint előtte ~10 évig). Meg nyilván az sem véletlenül van, hogy ha megnézed a prókat, nem nagyon fogsz találni féltéglákat a kezeik alatt, általában 105-110 grammnál meg van húzva az a felső határ, de inkább a 90-100 az általános.

Ahogy korábban írták, a könnyebb egeret sokkal könnyebb precízen rántani, és a mozdulathoz is kevesebb erő szükségeltetik, a rágcsálónak kisebb a tehetetlensége, és jobban is csúszik. Volt olyan pehelysúlyú patkányom, amin über glide volt, és egy pici pöccintésre keresztülszánkázott az Allsop Raindrop XL-en. Az ám az aimbot.

Ne aggódj, egy 200 grammos vasbeton tömbbel én se tudnék normálisan puffogtatni, maximum rinocéroszt taglózni, de azt legalább hatékonyan. Nyilván a ~10 másodperc után jelentkező éles nyilallás sem segítene...

Hosszútávú, aktív használat mellett (értsd kb. naponta több óra) az izületeknek (elsősorban a csuklónak) is sokkal jobb, ha nem 150 grammot cibálsz állandóan, hanem mondjuk csak 80-at. Természetesebbnek hat, a perifériát inkább a teste meghosszabbításának érzi az ember, mintsem egy eszköznek a kezében.

Az 53 grammos CoolerMaster MM710-nél néha konkrétan elfelejtettem, hogy egeret fogok, csak mozdult a kezem és mozdult a kurzor. El is gondolkodtam rajta, hogy a játszós géphez használt 70 grammos Aurorákat lecserélem egy ilyenre (kizárólag a tömeg miatt).

Az én esetem amúgy egy véglet: szó szerint fizikai fájdalmat okoz perceken belül, ha ~80 gramm felett akarok mondjuk FPS-t játszani. 70 grammal vagy alatta meg órákig elvagyok vígan.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.