Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #97716736


#97716736
törölt tag

Egész jóra sikeredtek :))

(#2) Penndragon


Penndragon
tag

Kíváncsian várjuk az árcédulákat is! ;]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#3) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Az ITX lap tetszik, jobban megnézetem és azon is van 1db SATA Express port, táblázatban hibás.[link]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#4) mghltm


mghltm
addikt

ASRock Z97 Extreme6 Preview @ ocaholic

ASRock Fatal1ty Z97 Killer Preview @ ocaholic

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) #59070464


#59070464
törölt tag

Mikor lesznek árak illetve a boltokba mikor kerülnek? Csak úgy nagyjából.

(#6) königsee válasza #59070464 (#5) üzenetére


königsee
tag

Van ahol már láttam

ASUS Z97-A 42.900.
ASUS MAXIMUS VII RANGER 47.800.

(#7) johnywalker válasza #59070464 (#5) üzenetére


johnywalker
őstag

Az ASUS már elkezdte a frissített haswell lapok szállítását, bár csak az említett két lap ami tényleg elérhető (az is talán egy helyen).Hivatalos megjelenésre és árakra május 11.-ét írták, mint időpontot.Tehát a jövő héten már érdemes keresgélni...

[ Szerkesztve ]

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Ugye ezeken is HDMI 1.4a -s csati van? HDMI 2.0 jön valamikor?

(#9) königsee válasza johnywalker (#7) üzenetére


königsee
tag

az is talán egy helyen Igazból tényleg csak 1helyen láttam, bár csak 3-4 helyen néztem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Laggner


Laggner
csendes tag

Én kérdeztem a magyar Facebook oldalukon priviben. Link itt. Gyorsan válaszoltak. Szóval elméletileg már a jövő héten a boltokban lehet pár darab. Ja és voltam olyan pofátlan, hogy megkérdeztem lehet-e tesztelni. Kapaszkodjatok meg! Odaadják, ha lemennek a sajtó tesztek??? Ez azért kemény!
Nagy tepernek a piacon. :R

[ Szerkesztve ]

Laggner

(#11) kona005


kona005
senior tag

Szerintem még ezzel is várok és majd a "Tick-re" váltok. :)

(#12) #59070464 válasza johnywalker (#7) üzenetére


#59070464
törölt tag

Köszi. Egyébként ezek a Broadwell-ready lapok vagy addig kijön még egy sorozat? :D

(#13) johnywalker válasza #59070464 (#12) üzenetére


johnywalker
őstag

Ezek a lapok már fogadják a Broadwell procikat is.Nem szükséges hozzá új sorozat.A fent emlitett procik viszont csak IGP.ben hoznak újitást a frissitett haswell-hez képest, az intel leírása alapjánt.Architekturális fronton,(desktop szinten) a jövő év elején megjelenő skylake platform lesz jelentősebb.

[ Szerkesztve ]

(#14) #59070464 válasza johnywalker (#13) üzenetére


#59070464
törölt tag

De a Broadwell év végén jön, akkor hogy jön a Skylake rá szinte 2-3 hónapon belül?

(#15) johnywalker válasza #59070464 (#14) üzenetére


johnywalker
őstag

Mivel most az intelt semmi sem kényszeríti gyártástechnológiai váltásra - nyers x86 cpu erőben nem kétségtelenűl vezető pozícióban van- a tock fázisugrás most kimaradt.Ezért fognak csak jövőre megjelenni az X99 chipkészlettel aposztrofált termékek a palettán.Alacsonyabb gyártási csikszélességgel, ddr4 memória támogatással stb...Új gyártósorok, csúcs technológia, nem átlagáron! szvsz. lehet rá gyűjtögetni...

(#16) #59070464 válasza johnywalker (#15) üzenetére


#59070464
törölt tag

Tehát a Skylake már DDR4-es lesz? Ez esetben az Ivy-t Broadwell-re frissíteném csak.

(#17) blaca83


blaca83
őstag

Jók lettek nagyon! :C

Szeretem az Asrock lapokat, tényleg nagyot fejlődtek az utóbbi években és van helyük a prémium kategóriában.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18) kromatika


kromatika
veterán

tetszetősek. :K

(#19) oraihunter


oraihunter
aktív tag

Elárasztanak minket, jobbnál jobb dolgokkal. :DDD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#20) LNx


LNx
tag

MATX? :(

(#21) #59070464 válasza LNx (#20) üzenetére


#59070464
törölt tag

H97M, H97M Pro4 (24k), Z97M Pro4

(#22) Laggner válasza LNx (#20) üzenetére


Laggner
csendes tag

http://www.asrock.com/mb/Intel/Z97M%20Pro4/
Íme az mATX :)

Laggner

(#23) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Üdv mindenkinek.

H97M Pro4

Nemsokára már ő dolgozik nekem.
Eddig Intel párti voltam de most nem kaptam intel alapot, így ezt rendeltem meg.

Gyári oldal korrekt, már csak az kell hogy fusson nekem..
Modnjátok hogy jó lesz, és dolgozik ez is nekem pár évet hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#24) szasanyi


szasanyi
félisten

Üdv srácok! Kis segítségre lenne szükségem, mert ma egy jó ismerősnek összeraktam a gépét (ASRock H97 PRO4 lap COOLER MASTER Storm Scout házban) és nem tudom szabályozni a ventiket. A házban 3 dv 3PIN venti van, és a BIOS beállítások közül (Costume / Silent / Normal / Performance / FULL) egyikre sem reagál bármelyik van is beállítva a ventik fordulatszáma ugyanolyan marad. Mi a fenéért van ez így, találkozott vki ilyennel? A válaszokat előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.