Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

"...de ezek vastagsága (a ventilátorokkal együtt) elöl legfeljebb 59, felül 50 mm lehet. Minden légkavaró..."

Az a felül az hátul akart lenni ... gondolom.. bár végül is az elülső ventilátorokhoz képest felül van az...

Érdekes, hogy a cikk kis képében benne van az összes szín, a cikkbe meg csak 1 szín került bele (a teli oldalason kívül).

Belehetne rakni a gyártó linkjét is a cikkbe: [ablakos] [sima]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) skitzoo


skitzoo
senior tag

Kár, hogy fehér belsővel nincsen.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3) Nexave


Nexave
tag

Kár, hogy fehér ház alig-alig kapható. Meg úgy általában minden termékből kevés a fehér. Pedig de jó lenne...

(#4) Weareus


Weareus
addikt

Jaja, a fehér az jó. Nekem is fehér házikóm van és a PS4 pro-m is fehér lesz, reményeim szerint.

Mondjuk ez a szürke-fekete/piros sem rossz,bár kicsit AMD-s. :D

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5) Tidus


Tidus
addikt

Ez a sok ki-be ugró él nem jön be nálam. Oda mind beül a por. Macerás a karbantartás, tisztítás.

(#6) Nexave válasza Weareus (#4) üzenetére


Nexave
tag

Nekem még csak a monitor, billentyűzet, eger, egérpad, asztal kombó a fehér. Szeretnék Fehér házat, többségében fehér alkatreszekkel és fehér fülest. Ja még valami normális széket :D

(#7) Hg3X válasza DraXoN (#1) üzenetére


Hg3X
tag

Itt úgy nézem, hogy felülre is lehet tenni.

Jeff who??

(#8) Sanchez638 válasza skitzoo (#2) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nah igen.. Dögös szín a fehér. (TT Commander Snow is tök jól nézne ki, ha nem lenne használhatatlan...)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) skitzoo válasza Sanchez638 (#8) üzenetére


skitzoo
senior tag

Az a ház már túl csicsás kivűlről is. :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#10) Sanchez638 válasza skitzoo (#9) üzenetére


Sanchez638
addikt

Dögös, de pl annyira közel van a kettő felső venti, hogy nem lehet az alaplap miatt használni...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) Sanchez638


Sanchez638
addikt

InWIn Grone még ami fehér és nem is egekbe emelkedett az ára.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) Weareus


Weareus
addikt

Nekem ilyen fehér házikóm van: [link]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#13) skitzoo válasza Weareus (#12) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ez tényleg szép.
Nekem Ő van fehérben. Nem egy nagy durranás, de teljesen megfelelő, tágas, szellős.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#14) Weareus válasza skitzoo (#13) üzenetére


Weareus
addikt

Jó az. :R
Nekem alapvetően azért kellet, mert épített vizem van és tkp. ez az első kuckóm, ami elő van készítve radiátorok és vízpumpa fogadására.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#15) skitzoo válasza Weareus (#14) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nekem is jön bele a viz. Majd kiderül, hogy tudom elhelyezni.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#16) Weareus válasza skitzoo (#15) üzenetére


Weareus
addikt

Lehet, hogy - ha a házadban vannak beépített radihelyek - érdemes lesz megnézned a manual-ját, én is ott találtam értelmes képeket, ahol kiderült, hogy mekkora méretű, milyen vastagságú radiból merre-hova hány darab.
Az új Phanteks Elite ház tetszik még nagyon, kár hogy az ára iszonyatosan elborult, 300k felett kicsivel.
Ez azért nem kicsit sok. :Y :Y :Y
[link]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#17) skitzoo válasza Weareus (#16) üzenetére


skitzoo
senior tag

Szép szép. Csak nekem már túl nagynak tűnik.
Elméletben ahogy néztem egy hármas radi befér előre. Ha nem akkor kicsit "gányolok" rajta. :DDD
Szerk: Kicsit jobban megnézve azt a házat mégiscsak elfogadnám, gy hogy bele lepet épiteni egy itx-et is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#18) Csövy válasza Nexave (#6) üzenetére


Csövy
tag

Az én gépem ilyenben lakik.

Fehérebbet nem nagyon találni...:)

[ Szerkesztve ]

Privátokra illik válaszolni...

(#19) Nexave válasza Csövy (#18) üzenetére


Nexave
tag

Ez nagyon szép, de én olyat keresek ami ablakos :) Mivel belülre is mindenét amit lehet fehérre szeretném cserélni, aztán azt látni is kívánom! :) NZXT-t néztem. Majd látjuk. Ez az inwin is jónak néz ki...

[ Szerkesztve ]

(#20) Csövy válasza Nexave (#19) üzenetére


Csövy
tag

Ablakos is van... :)

Privátokra illik válaszolni...

(#21) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Miért olyan nagy divat a tápegységet külön térbe tenni a többi alkatrésztől ha szabad kérdeznem? :))

(#22) Weareus válasza Steve_Brown (#21) üzenetére


Weareus
addikt

Hőtermelés szeparálása, vízhűtés, ha szabad válaszolnom.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#23) erkxt


erkxt
tag

Sharkoon= kínai szemét fillérekért. Aki már egyszer hozzányúlt és érezte a teljes igénytelenséget az többet úgyse vesz ilyen hulladékot..

(#24) GodGamer5 válasza Weareus (#12) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jó kis ház! 👍

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) Weareus válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm. :B :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.