Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Takemoto

    csendes tag

    válasz Engineer086 #99 üzenetére

    Szépen megcsináltad, grat! :R

    Én anno a menyasszonyom húgának készítettem házikót, jó nagy plusz pontot kaptam érte :)

    A csillagok nekem se tetszenek az elején, de ez egyéni szoc problem

    Én a helyedbe a dvd-írót nem festeném le, hanem (hogy egységesebb legyen az előlap) az eredeti műanyag takarólapot ragasztanám fel az író tálcájára.
    - besüllyeszted a meghajtót ~4mm-t
    - a takaró oldalán lévő tartópöcköket levágod
    - a leesett darabokat felragasztod a belső oldalra a tálca magasságában, ha kevés pótolod még
    - plusz ragasztasz még valamit a kiadó gomb helyéhez is, itt is pótolod, ha kevés
    - bekened a tálca elejét ragasztóval
    - felrakod az előlapot az író elejére
    - tűket szúrsz körbe, hogy a ragasztó száradása után körbe rés maradjon, ne akadozzon nyitáskor és záródáskor.
    A ragasztáshoz FBS ragasztót használtam/használok. Fontos, hogy megfelelő vastagságban legyen kipótolva a tálca (valamint a gomb) és az előlap hátoldala közötti rés, egyébként nem fog jól működni a dolog. Végleges felragasztás előtt jól belehet lőni felpróbálgatásokkal.

    Csak meg kell nyomni a takarólapka jobb alsó sarkát és a belső oldalára ragasztott műanyag darabka megnyomja a kiadó gombot. Nekem így volt megoldva a régi gépemen, plusz hasonló módon működik a két fa házamnál.

    Képeket mutatnék még róla, de a picasa valamiért nem akarja behozni a feltöltött képeimet a cikkeimnél :F

    Bocsi a hosszú hsz-ért :U

    Üdv.: Takemoto

    [ Szerkesztve ]

    "Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés