Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Egorov


Egorov
aktív tag

Hmmm tetszett a történet. Valamikor olvastam George Orwell 1984 c. könyvét (2x :) ) és szerintem hasonlít rá egy kicsit. És mivel Orwell bácsi könyve a kedvenceim közé tartozik így a te történeted is ide tartozik. Várom a folytatást. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) Hasek válasza Egorov (#1) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm a bíztatás. George Orwell könyveiből még nem olvastam, de ha azt mondod hogy jó, akkor majd belekukkantok. :K

Üdv. H

(#3) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Folytatást! MOST! MOST! MOST! :R :R

Smoke & Torque

(#4) joey04


joey04
titán

Ez baromi jó! :R
Az 1984 meg hihetetlen nagy mű, imádtam! Szerintem neked is nagyon fog tetszeni, olvasva ezt az írást!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszi, ez jó volt. :K

Örömmel látom, hogy folytatás is lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Hasek válasza joey04 (#4) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Na akkor, kénytelen leszek tényleg elolvasni. :K

Szplöttyy: Hát, az nem megy ilyen könnyedén. :B

Vakegérke: Én köszönöm!

Illetve mindenki másnak is, aki hozzászólt az íráshoz! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7) Szplöttyy válasza Hasek (#6) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Persze, nyilván, de nagyon türelmetlen vagyok már... Fenébe a Logout-al, sokszor alígbírom kivárni, hogy jöjjön a kivetkező rész :B

Smoke & Torque

(#8) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Erdekes iras, föleg a letras artistak ötlete tetszett benne, nagyon kreativ. En a helyedben az elejen a "bevezetö" reszt kihagynam, szamomra eleg szarazon hatott.

(#9) Hasek válasza CimbiX (#8) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kihagyhatom, habár pont az volt a célom. Az a világ amelyben játszódik, igen csak száraz, így szerintem a leírásnak sem kellene másnak lennie, hogy az ember kicsit átérezhesse.

Bár ha rosszul látom, akkor rúgjatok bokán, és javítom. :K

Üdv. H

(#10) Daweee válasza Hasek (#9) üzenetére


Daweee
őstag

Igaz, kicsit száraz volt de kellett mert anélkül számomra nehezebb lett volna megérteni a lényegét a dolognak. Meg tényleg megteremtett egy száraz, kiábrándult hangulatot amibe illik a történet. Szerintem ez így volt jó, várom a folytatást :R

(#11) Egorov válasza Hasek (#6) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ha tényleg elolvasod at 1984-et, akkor majd olvasd el az Állatfarmot is. Ez egész rövid és nagyon-nagyon jó. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) Hasek válasza Egorov (#11) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát akkor, minden bizonnyal el fogom olvasni. :K Köszi a tippet!

Daweee: Köszönöm szépen! Természetesen lesz folytatása. :R

Valamint a kiemelést is köszönöm! :B

Üdv. H

(#13) jorden06 válasza Egorov (#11) üzenetére


jorden06
senior tag

Az 1984 és az Állatfarm is eszméletlen jó utópia Orwell-től, érdemes mégcsak beleolvasni is, tanulságos nagyon. Olvasni, olvasni, és mégegyszer OLVASNI! ;]

(#14) knifemaster válasza jorden06 (#13) üzenetére


knifemaster
tag

Annyira már nem is utópia... chip mizéria, eredeti anyanyelv kikopása a köztudatból,történelem hamisítás........

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#15) jorden06 válasza knifemaster (#14) üzenetére


jorden06
senior tag

"chip mizéria"? ezt még nem hallotam
az Állatfarm pont hogy a történelem szatirikus ábrázolása :)

[ Szerkesztve ]

(#16) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez nagyon jó volt ;]

1984 light ha jól értem, érdekes elgondolás hogy a '84-féle antiutópia megvalósulhat úgy is mint egy aranykalitka.

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) knifemaster válasza jorden06 (#15) üzenetére


knifemaster
tag

Arra gondolok,hogy az amcsiknál fel fel röppen mostanában,és egyre sűrűbben,egy bőr alá és/vagy útlevélbe ültethető azonosító chip,az ember "érdekében" természetesen.
Állatfarmot nem olvastam.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#18) Ice!?


Ice!?
őstag

Csak ennyit írok: :C :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.