Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) e-newsee válasza Somatom (#19) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyrészt ez egy vélemény cikk, egy blogbejegyzés, nem szakújságíró által közölt cikk. Tehát nem kötelező pártatlannak maradni. Nyilván meglátszik/meglátszhat rajta a saját véleménye.
Másrészt nem hallgatta el a negatívumot csak azért, hogy jobb színben tüntesse fel az iPhone-t, hanem leírta (igen, ahogy mondod, szubjektív véleményként), hogy bár negatívum, ő megvan nélküle. Miért is kellene valakinek a saját blogján a saját maga által, önszorgalomból leírt véleménycikkben 100%-ig objektívnek maradni? :F Hiszen eleve az volt az írás célja, hogy a saját tapasztalatait ossza meg az olvasókkal a két típusról.
Találkoztam már kommentcsatákban mindkettőtökkel, és bizony volt olyan, hogy őt is, és téged is túlontúl elfogultnak éreztem valamelyik irányba, és jól el is beszéltetek egymás mellett a saját igazatokat hajtogatva. De itt most Szaki szerintem teljesen korrektül írt egy véleményt az Galaxyról, mindenféle sz@rozás és "de akkor is az alma jobb" felhang nélkül. Nekem legalábbis ez jött le annak ellenére, hogy én is android felé húzok, és szeretem a Samsungokat (az árpolitikájukat leszámítva).
De én itt most le is zárom a dolgot. Leírtam a véleményem, nem egyezik a tiéddel. Ez van. Vállap elbírja. ;)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.