Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kekegsm


kekegsm
őstag

Windows 10:
"Sokszor felmerült kérdés, hogy a Windows licencelése nem változik. A 10-es rendszer ugyanolyan fizetős termék, mint a 7, vagy a 8. Az árak sem változnak érdemben, azonban a legális Windows 7, 8, illetve 8.1-es jogtiszta Home és Pro rendszerekkel és Windows Phone 8.1-el rendelkezők számára a megjelenést követő évben ingyenes a frissítés, és a frissítést elvégzők számára a rendszer használata az első évet követően is ingyenes marad. "

http://prohardver.hu/teszt/windows_10_foleg_jo_hireink_vannak/uj_irany.html?stext=windows

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2) Hunter2


Hunter2
addikt

"és ha elveszítenénk éppen azt, amit használni szoktunk, könnyűszerrel pótolhatjuk. "

Hát hogyne.

(#3) shiftac


shiftac
aktív tag

Semmi értelme ennyit költeni egy membrános billentyűzetre. Ha jó kell, akkor mechanikus kapcsolósat kell keresni.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

A JBL hangszóró jöhetne...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Benir8


Benir8
senior tag

Tegnap vettem meg a Jbl Go cikk írása előtt :D
Azt kell hogy mondjam tetszik,jó a hangzása és szép is,de hosszú idő után még arra kíváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#6) pusszycat válasza Benir8 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt még szerkeszd át.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"központi egysége 3 GHz fölé is felturbózó Core i7-3667U" - Nem kéne az Ivy processzorokkal vacakolni 2015-ben, komolyan nem kéne:U. Win10-re tudtommal ennek egyáltalán nem lesz optimalizált drivere, max vmi tákolmány - nem mintha olyan acélos lenne az igp-je támogatott OS alatt (win7)...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon gémer az a billentyűzet, 1k-t adok érte.

(#9) Devilhun_HUN válasza hemaka (#8) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

:DD

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#10) Paul119 válasza hemaka (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Búcsúban 500ert utánad dobják:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) sb válasza t72killer (#7) üzenetére


sb
veterán

Ebből a driver kérdéssel értek egyet. Amúgy IGP-ben - ebben a TDP osztályban - nem látok egetverő különbségeket mondjuk a HD4000/4400/5500 között. Persze gyorsabbak az újak, de egyrészt a TDP is limitál másrészt GT3 alatt kb mindegy, mert amire kell arra elég, másra meg úgyis lassúcska.

Engem inkább zavarna a cpu rész mert szvsz energiagazdálkodásban jelentősebb az előrelépés, főleg egy Broadwell magnál. Pedig ugye az Ivy volt a legkisebb TPD-s széria - legalábbis desktopon.

(#12) mmdms


mmdms
addikt

Ez a raidmax házikó nagyon pofás! Nem lenne ilyen ratyi a belső elrendezése azonnal vennék egyet.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#13) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Hmm, a Wltoys v929 klonok csak nem akarnak kidogleni. A vicc az, h ezt a tipust mar reg levaltottak. Jo kerdes h tenyleg 6 axis gyros a cucc.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#14) #31600896


#31600896
törölt tag

Ennek a Raidmax háznak nagyon "gémer" kinézete van. Pistikék biztos rágerjednek az ilyenekre :DD

(#15) t72killer válasza sb (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Illetve ott van még a 23.976Hz-es megjelenítés problémája, ha az ember médiafogyasztó - ezt a Haswellnél javították, ami azért a piacon van egy ideje és bőséges kínálat van még mindíg a frissített (jobb energiagazdálkodású) U-s procikból. Mind1, én manapság Broadwell alá nem adnám, a nejemnek is ilyet vettünk (HP 720 g2) és magamnak is ilyet kértem a melóhelytől, energiahatékonyságban világbajnok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) QwErTy42 válasza t72killer (#7) üzenetére


QwErTy42
addikt

Már vót a hélix... #1 #2
Úgy néz ki, hogy a kutyának sem kell ez a kiváló termék. :U
Kicsit izzadságszaga van így ennek.

Elég szép arányban szerepel ám a gyártó ezekben a cikkekben. A HP és a Dell de még a piacvezető/második Asus sincs a fasorban sem a Lenovo-hoz képest. ;]

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) big-J


big-J
őstag

Az a lényege az univerzális töltőknek, ha egy szép nap ténylegesen használatba akarod venni eme tulajdonságukat, rendelned kell egy fejet 5 dodo plusz 22 dodo postáért, és örülsz ha 2.5 hét alatt megjön.
Szóval a helyzetek 95%-ában így sincs mivel töltened a hirtelen jött lapost így sem, úgy sem.
Extraként ha viszont két fejet külön veszel ott tartasz mintha beszereztél volna egy eredetit, és ott még azzal sem kell aggódnod, hogy az automata volt felismerés nem-e vágja agyon az 1500 dodos lapost.

(#18) t72killer válasza big-J (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"még azzal sem kell aggódnod, hogy az automata volt felismerés nem-e vágja agyon az 1500 dodos lapost." - noigen, ez se utolsó szempont:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) _Atesz


_Atesz
addikt

A Horus MX bejövős.

(#20) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ahogy elnézem az oprendszer árakat, jobban megéri venni egy w7-et és azt upgradelni w10-re...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#21) _Atesz


_Atesz
addikt

A Horum MX van plexi nélkül is, de úgy eléggé hülyén néz ki. Sima oldallappal már venném is: link

(#22) infectedmann


infectedmann
őstag

A JBL Go nagyon jó kütyü. Rendszeresen használom :)

(#23) Olympos válasza Raysen623 (#4) üzenetére


Olympos
aktív tag

Rendeltem egy JBL Charge 2+ hangszórót. 2*7.5W és orbitális basszus...
...kerti partin mindig Ő a király :)
Mindenkinek ajánlom. (6000mAh aksival, tényleg bírja 12 órán át.)

Van egy nagy testvére is, az 2x20W.
Ára igaz 2x annyi, de megér(het)i az is!

(#24) -Skylake- válasza Hunter2 (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mit nem ertettel ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#25) Raysen623 válasza Olympos (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Utánuk néztem és a nagyobb ráadásul vízálló is, funkciókat tekintve ugyanazt tudja és egy 10-essel drágább. A kicsinél páran a hangerőre panaszkodtak :D Majd meglátjuk...Nekem igazából olyan kellene amin a teló ébresztő is kihangosítva szól. Szeretnék klasszikus zenére ébredni :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#26) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Nem tudom, de ezek a drónok nem sértenek bizonyos személyi jogokat? Pl.: ha valaki más udvara vagy akármije felett röpteti azt a sz*rt és közbe fényképeket illetve videofelvételt készít, amit akár nyilvánosan megoszt, terjeszt, anélkül, hogy a tulajdonos a beleegyezését adná.

Lehet nem jól látom, de ezeknek az elterjedése a civil szférában nem biztos, hogy jó dolog.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#27) Olympos válasza Raysen623 (#25) üzenetére


Olympos
aktív tag

Nem, nekem a nagyobb van, de van még nagyobbbbbbbb :Y :Y :Y :Y

Kicsi: JBL Charge + (ezt most nem találom, kb 10K-val olcsóbb)
Nagyobb: JBL Charge 2+ (ez van nekem, 2x7.5W) (csak cseppálló, kamu a vízállóság)
Legnagyobb: JBL Xtreme (ez durva lehet, 2x20W ) ...ez már 2x annyiba kerül.

Szerintem ezen az ébresztő is azon szól, mert minden hangot átad a hangszóróra: klikkelés, kihangosítás, fényképezőzár, stb.

A JBL Charhe2+ hangja nagyon jó, erről panasz nem hiszem, hogy érkezett.
Van nagyon sok JBL hasonló kivitelben (Flip, Clip, Spark, Go, stb.), amik szintén jók, de kisebb zajt tudnak csapni.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, kert sütést-főzést is remekül fel tud dobni, zárt helységbe meg kiabálni kell mellette.

[ Szerkesztve ]

(#28) Teréz Atya válasza HUNNIA1920 (#26) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha az auto fedelzeti kamerajaval keszult felvetelt nem lehet csak ugy feltenni youtube-ra felenk akkor a kopteret sem lehet.

Ameddig meg Atlag Joska az ilyen cuccokat a helyi boltbol szerzi be addig nincs gond. 0,3 Mp egy razkodo kopteren semmi kepstabilizatorral. Szerintem azt sem lehetne rajta azonositani ha a szomszed valakit a kertjebe temetne.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#29) Kékes525


Kékes525
félisten

"Egyelőre az a helyzet" Ez a megfogalmazás azt sejteti, hogy még e téren is változhat a helyzet. Ha igen, akkor a Microsoft a maradék hitelét is elvesztheti.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#30) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ha egy év után közölnék,vagy valamivel előtte,hogy mégsem volt ingyen a váltás w10-re,akkor lenne csak igazán háború.Nem gondolom hogy meglépnék...Igazán adhatnák akcióban a lapost,ha már ennyire elavult a vas alatta.....-100000 :C

Wasabi...

(#31) pusszycat válasza HUNNIA1920 (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerzel egy csúzlit, és megvéded a magánszférád. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) mekker válasza HUNNIA1920 (#26) üzenetére


mekker
őstag

Hát ez nehéz kérdés. Az, hogy mutatják a kertedet, a garázsodat, a házadat, azzal engedély nélkül adnak ki információt az életviteledről (hiába nem látszanak az arcok, bárki utána tud nézni ki lakik ott). Ilyen szempontból a Google Earth is jogsértő, több országban léptek is ez ellen.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#33) Neovenator válasza #31600896 (#14) üzenetére


Neovenator
senior tag

A Raidmax Atomic az valójában a Raijintek Metis, csak drágább...amúgy egy-két apróságtól eltekintve pompás kis házikó (ekkora mérettel nem is lehet "gémer", nem tom honnan jutott eszedbe), csak ajánlani lehet.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#34) mekker válasza Neovenator (#33) üzenetére


mekker
őstag

A felette lévő Horus nevű szörnyűségre utalt.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#35) Neovenator válasza mekker (#34) üzenetére


Neovenator
senior tag

Akkor sorry. :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#36) elszabi válasza infectedmann (#22) üzenetére


elszabi
tag

+1

Nekem is van vagy 1 hónapja. Eddig semmi gondom nem volt vele. Méretéhez és árához képest - bár én listaár alatt vettem - teljesen jól szól.

(#37) #31600896 válasza mekker (#34) üzenetére


#31600896
törölt tag

Pontosan :))

(#38) davidsone válasza #31600896 (#14) üzenetére


davidsone
addikt

Kb. Ez a gémer vonal szerintem már az ósdi kategória ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#39) Allien válasza HUNNIA1920 (#26) üzenetére


Allien
veterán

Ha látsz egy repülő alkalmatosságot, arról még NEM tudhatod, van-e rajta kamera, vagy hogy egyáltalán be van-e kapcsolva, megy-e a felvétel. Ergo, önmagában NEM érinti a személyiségi jogokat. :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#40) --Tomee--


--Tomee--
csendes tag

En is mult heten ruhaztam be egy JBL GO-ra. Eleg ugyes kis meregzsak, de nem szabad mely hangokat varni tole. Az biztos, hogy barmelyik laptopot leulteti, sokkal jobb a hangzas akar zenehez, akar filmhez, de mobillal is ki tudtunk ulni a Duna melle azert :DD
Mindenesetre, aminek tenyleg HU meg HA hangja van, az szvsz valoban 40 korul kezdodik... En azt gondolom, hogy 8 ezerert viszont inkabb JBL mint egy masik ismeretlen marka.

Tegnap is ma feküdtem le, de ma is holnap fogok!

(#41) D.Va


D.Va
senior tag

Fikázza itt mindenki az olcsó "gamer" cuccokat, pedig qrvára nem ezen múlik ki hogy játszik. Ezt már rég bebizonyította Fatal1ty is, aki egy csöves golyós egérrel is szarrá verte az atomgamer cuccal játszó gamereket egy rendezvényen... De vegyetek csak 50 ezres egeret meg nyolcvanezres gémerkíboárdot, azzal biztos profik lesztek... LOL :C

(#42) davidsone válasza D.Va (#41) üzenetére


davidsone
addikt

szerintem itt nem erről van szó legalábbis én pl. a gamer vonal "kinézetére" utaltam ledek, bordák, műanyag díszelemek, csicsa kb ez a keményvonalas gamer style ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#43) D.Va válasza davidsone (#42) üzenetére


D.Va
senior tag

hát nah :P

(#44) BlackPriest válasza D.Va (#41) üzenetére


BlackPriest
őstag

ezt bárki megpróbálhatja otthon is, meglepődnének :)

korábbi melóhelyen volt lehetőségem (single-ben) crysis-ezni, a filléres dell egérrel is ugyanúgy ment, mint a razer-el, csak kevésbé állt kézre, meg pár programozható gomb kicsit könnyített volna.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#45) mekker válasza D.Va (#41) üzenetére


mekker
őstag

A nagy CS-sek is olcsó irodai egeren, meg CRT-n tolták sokáig, mivel oda nem kell nagy DPI, meg nagy felbontás, csak bejáratott, megszokott cucc, alacsony késleltetés. Ezekben az "analóg "korszak" cuccai még jobbak is voltak, mint a maiak (és olcsóbbak).
Manapság meg van választék, de az igazán jó cuccokhoz szinte szponzori támogatás, vagy legalábbis sok pénz kell.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#46) Hebehebe válasza Neovenator (#33) üzenetére


Hebehebe
tag

A Raijintek szebb, és olcsóbb is :D ez eléggé másolatnak tűnik :D

[ Szerkesztve ]

(#47) Neovenator válasza Hebehebe (#46) üzenetére


Neovenator
senior tag

Vagy még az is lehet, hogy így próbálnak extra profitot besöpörni a dizájn licenszelésével...vagy pedig a Raijintek-nek gyártó kínai OEM pofátlanul másnak is szállít minimálisan átalakított kinézettel, mondjuk nem lennék meglepve. :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#48) davidsone válasza mekker (#45) üzenetére


davidsone
addikt

ja mi is azokon lettünk quaker-ek :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#49) KenBlock43


KenBlock43
tag

Olvasgattam teszteket, néztem videókat a JBL Go-ról és eléggé megtetszett a kis hangszóró, ára is megfelelő lenne számomra, viszont azt mondják, hogy egetverő basszust ne várjunk tőle. Na most én olyan zenéket hallgatok, amiben azért szükség van a mélyebb hangokra.
Az lenne a kérdésem, ha a zenelejátszóban is úgy van beállítva, hogy emelje ki a mély hangokat, akkor el lehet érni viszonylag jó basszust? Meg úgy alapjában véve mennyire korrekt mély hangok tekintetében? :D

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.